Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
18. nov 2009

limetkový London, teraz pijem len ovocné. Som si nakúpila také lepšie. A zriekla som sa aj kávy úplne.

lubkabb
18. nov 2009

Ale už na obed mi oči zatvára 😀

mata1001
18. nov 2009

lubi ale vsak mu mozes povedat ze nech ta vypise,nie?

baby baby kuknite v albumoch(teraz je na hl.stranke.)moje najsladsie dievcatko a pozrite v tom albe poslednu fotku.uzas.

ejasmeja
18. nov 2009

Lubi, mna sa zas zriekla kava! uplne mi zacala smrdiet! 😀
a tiez uprednostnuje ovocne, ale snazim sa bez umelych arom... a potom niektore bylinky... tak, ako to citim, tym sa riadim... 🙂

lubkabb
18. nov 2009

mata - to človek hneď stratí komplexy, že? 😉

ejasmeja
18. nov 2009

Mati! ty chces, aby sme chytili sok! to je hnusne! fuuuha! tak ja nie som ziadna chudrolinka, ale urobim vsetko pre to, aby som takto nedopadla... 😲

lubkabb
18. nov 2009

no eja, s bylinkami radšej opatrne! môžu aj ublížiť. Si pozri na nete, ktoré by sa nemali počas tehu.

mata1001
18. nov 2009

chudrolinka to je ake slovo? 😀 😀 😀 😀 ale dobre nie?predstavte si ze by sa smykla na tom mydle.kto by ju dvihal?

ejasmeja
18. nov 2009

ja viem Lubi, ja som si to nastudovala uz, aj otec dietata (zavadzam skratku od, kedze nemozem pouzit skratku mm 😀 ) mi hned poposielal rozne linky na stranky, ze ktore bylinky nemozem pit... sa boji o babo! 🙂

surimi
18. nov 2009

Caute kolegyne s 30 na krku. Vidim, ze tu je riadne rozputana debata. Tak ja som mala 30 teraz v novembri, o babatko sa snazime cca 1,5 - 2 roky a mala by som ist teraz v decembri na laparku...ale mam z toho obavy. Mozno by som nemala mat. neviem..mate to tu niekto za sebou?

mata1001
18. nov 2009

ejka ale to je od neho mile,nemyslis?aspon to,nie? 😉

ejasmeja
18. nov 2009

Mati, to bol preklep 😀 malo byt chudorlinka 😀

lubkabb
18. nov 2009

no, správne, opatrnosti nikdy nie je dosť. 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

Surimi vitaj, ja nemam skusenost. a co chcu riesit laparkou, aky problem?
Mati, jasne, ze je to od neho mile... aj vitaminy mi nosi 🙂 len skoda, ze az teraz sa zacina rozhybavat... ale ktovie, ako dlho mu to vydrzi...

mata1001
18. nov 2009

ahoj surimi nic si z toho nerob aj mna to caka ak neotehu do jan-feb.a aj ja sa strasne bojim.ja som mala ist uz v okt ale este som prehovorila dr aby sme to nechali na novy rok.a ja strasne dufam ze dovtedy otehu, drzim ti palce.baby ktore to maju za sebou hovoria ze to nic nie je.tak som zvedava...

ejasmeja
18. nov 2009

Surimi, kamoska mala tiez laparku koli cyste a hned na to otehotnela a ma krasne dievcatko. a to sa dllllho snazili, kym sa im podarilo a po tej laparke hned 🙂

lubkabb
18. nov 2009

vitaj surimi, nemám takú skúsenosť.

mata1001
18. nov 2009

ejka newa aspon ze sa stara...

chudorlinka je este lepsie 😀 😀 😀 😀 to som v zivote nepocula....a to este aj v madarcine su baby take slova ze az...

ejasmeja
18. nov 2009

Mati, ty vies madarsky? to mas dobre! 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

Mati, inak my si casto slova aj vymyslame, a potom sa na nich chechceme jak blazni! 😀

mata1001
18. nov 2009

ano viem,chodila som do madarskej skolky lebo v slovenskej uz nebolo miesto,ale vtedy nevedeli o koho prisli 😀 😀 😀
a nasi sa doma rozpravaju po madarsky...

mata1001
18. nov 2009

ale radsej by som chcela vediet po anglicky

ejka daj nejake slovo nech sa zasmejeme

ejasmeja
18. nov 2009

kazda rec sa zide, dobre to maju aj decka, ktore maju rodicov z dvoch krajin a oni ich ucia oba reci odmalicka, to potom maju akoby 2 rodne jazyky a vedia ich oba super

mata1001
18. nov 2009

ejka hej to je pravda.ja som skoro mala priatela z Tunisu...

lubkabb
18. nov 2009

mata, ale toto? to ťa chcel vymeniť za ťavy? 😀

ejasmeja
18. nov 2009

juj! Mati, to len tak z hlavy mi nenapadne... s kamoslami sme si vymyslali akoze latinske nazvy mien hrdinov zo slovenskych rozpravok, lebo sme sa museli ucit nazvy vsetkych drevin a kvetin latinsky, tak nam z toho pridrbavalo... tie ma napadli hned, ale tak z hlavy si neviem na ine spomenut narychlo, ked si, tak urcite napisem .-)

surimi
18. nov 2009

baby ja som z tej laparky preto tak trochu mimo, lebo vsetky ostatne vysledky su ok. aj u mna aj u polovicky...proste furt mi to pripada ako zbytocnost...este sa chystam k tete Kopacovej. U tej ste neboli?
A Mati...daj nieco dobre po madarsky. 😉

ejasmeja
18. nov 2009

Mati, ako sa ti prihodil ten Tunisan? 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

Lubi, ze za tavy! ja odpadnem! 😀

mata1001
18. nov 2009

nie nastastie nie,ale na dovolenke sme si tak padli do oka.a zoznamil ma aj so svojou rodinou.jeho mama ma pozvala na veceru k nim.tak som vecerala neviem asi 7 chodov s arabmi.s celou jeho family ja sama jedina europanka.kecali po arabsky a on mi to prekladal do AJ.ale bol to super zazitok.nezabudnutelny.mali super dom.ale co uz....dovolenka skoncila a ja som sa musela vratit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre