Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
28. nov 2009

ahoj makdi aký príspevok?

mata1001
28. nov 2009

cecicek 😀 😀 😀 😀 dobreeeeee paci sa mm to pomenovanie? 😀 😀 😀

makda
autor
28. nov 2009

mati, ja necham test cca 10 min. a ked sa neukazu //, tak az vtedy ho vyhodim

mata1001
28. nov 2009

lubi moj prispevok nie makdin 😉

lubka0506
28. nov 2009

bože ja som blbá... 😀 😀 😀 už chápem...aj ja nechám test tak 10 minút a potom letí do koša,myslím si že keby mali byt// tak sa ukážu včas...

lubka0506
28. nov 2009

a ja hladám makdin príspevok ... 😀 😀 😀

makda
autor
28. nov 2009

presne tak lubi, ak nie je do 10 min, na co cakat

mata1001
28. nov 2009

no ja som vo vsetkom ,,extra,, ja pol minuty a ked sa neukaze hned tak zahadzujem....ach jaj...

lubka0506
28. nov 2009

baby ktorá je dalšia potencialna tehula? ja som 25 DC a u doktora som zatial nič nevybavila... 😕

makda
autor
28. nov 2009

ozaj, citala som o lubkebb. super, ze jej vyslo tehu. hlavne aby bola v poriadku ona aj male 🙂 . drzim jej palce 😉

lubka0506
28. nov 2009

aj ja makdi,držím jej palce...nech sa drží...tfuj,tfuj,tfuj... 😉

makda
autor
28. nov 2009

ja som 8 DC, takze nic sa zatial nedeje 🙂. od pondelka zacinam z folikulometriou, tak uvidime 😉

mati, ty merias bazalku?

lubka0506
28. nov 2009

mata sa nám stratila... ☹ ...makdi dúfam že tá folikulometria pomože...

makda
autor
28. nov 2009

no, asi pozera slavika 😀 . ja dufam, ze pomoze. lebo toto je posledny krat ☹

lubka0506
28. nov 2009

ja som na slávika aj zabudla...ty sa na to nepozeráš?... verím tomu že pomože... 😉

makda
autor
28. nov 2009

ja pozeram a popri tom som aj na nete 🙂. a ty kedy ides najblizsie lekarovi?

lubka0506
28. nov 2009

...má mi sestrička volat...asi v pondelok... 🙂

makda
autor
28. nov 2009

no tak drzim palce, nech ti povedia nieco pozitivne 🙂. a mm uz teda odisiel? uz je zdravy?

lubka0506
28. nov 2009

no úplne zdravý nieje ale silou mocou chcel íst do práce...on nevydrží bez roboty... 😖 a ty si sama?

lubka0506
28. nov 2009

makdi ja už pojdem,pojdem kuknút telku...lebo som tu ako závislák na mk.... 😀 želám vám dobrú noc...papa

makda
autor
28. nov 2009

no to ako keby som videla mojho manzela. katastrofa s nimi 😠 . ja nie som sama. mm chodi od PC k telke a ja si sedim pri telke. aky si mala dnes den?

majuska7979
28. nov 2009

no mata je to tak, ja som test urobila, ale bol negativny ale ked som nan pozrela po 5hodinach to tam bola velmi velmi slaba ciarka, ale to neplati,

ejasmeja
29. nov 2009

ahojte dievcata!

Lubka0506, dakujem, mam sa celkom fajn a babo dufam tiez 🙂 aj ked teraz par dni nemotylikuje, tak ale snad sa ma dobre. bola som v stredu tancovat brusne tance, tak hadam sa mu z nich nezakrutila hlavicka! 😀

Mati, kazdy test je iny a v navode mas, do kolkych sekund alebo minut sa ti ciarka ma objavit. ak ho vyhodis prilis skoro, nemusis sa dozvediet dobru spravu a ak nan pozeras tusim viac ako 3 minuty je uz neplatny ani keby sa ciarka objavila, tak zrejme tehu nie si. ale su testy, kde sa ti ciarka objavi az po 40 sekundach a ak si iba na zaciatku, treba to sledovat pozorne. ale ozaj zalezi, aky testik mas, tak si kuk do navodu

ejasmeja
29. nov 2009

baby! ja si menim nick na "mimoza" - staaale som mimo! pridem, ked tu vobec nikto nie je... 😀

ejasmeja
29. nov 2009

este stale nikto?

mata1001
29. nov 2009

ahojte baby ja sa vam ospravedlnujem ze som vcera zmizla bez rozlucenia ale odpisovala som vam a vtom mi odisiel signal a uz som sa nevedela ani prihlasit.tak som to vzdala.ale dneska som uz tu...... 😀

mata1001
29. nov 2009

baby ja som šišo...ja som ten ten v stredu zahodila po pol min.a mozno som tehu.ach jaj.
ale uz vcera vecer ma bolelo brucho tak mrchovsky,ale dneska nic...

lubka0506
29. nov 2009

ahojte 🙂 mata ty šišo to si ho asi zahodila príliš skoro...

mata1001
29. nov 2009

asi hej.no ved cakam ms.jaj lubi keby nedosla.....ja by som bola najstastnejsi clovek....a moj mm tiez.
uz si obedovala?mm odisiel vsak?

lubka0506
29. nov 2009

ja ti verím že by si bola štastná... 🙂 mm odišiel príde v stredu,vo štvrtok by mal íst k doktorovi...ja už som obedovala a ty? čo si papkala dobré?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre