Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
29. nov 2009

som tu! kratka prechadzka pomohla, idem zistit, co dobre je v chladnicke 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

no hej, len kto by to potom na tom balkone upratal? ja teda nie! 😀

mata1001
29. nov 2009

ved to len chytis v rukavici a sup cez balkon von 😀 😀 😀

ejasmeja
29. nov 2009

hej, len cez balkom by letel potom aj obsah mojho teraz precitliveneho zaludka 😀

mata1001
29. nov 2009

mojka a co jes?inac mame dobru temu-od h...a po jedlo....

ejasmeja
29. nov 2009

😀 to mame!
nasla som brokolicovu polievku! mnam! 😀

ejasmeja
29. nov 2009

a sakra! je v nej paprika ☹

mata1001
29. nov 2009

ejka posli tu milujem...
ja si idem dat kolacik.hned som spat

ejasmeja
29. nov 2009

aky mas? poslem ti cely hrniec 🙂

mata1001
29. nov 2009

mama robila z bebe keksov,pudingom a slahackou.ale odolala som a jem radsej jablko.

ok posli...
minule so videla bociana a kyvala som mu a ani si ma nevsimol.a moja segra ze preto si ma nevsimol lebo bolo sero 😀 😀 😀

ejasmeja
29. nov 2009

:D no tak mne sa nezdalo, ze by si ma nejaky bocian vsimal teda a zrazu sup a je babo v brusku.... tak by som sa velmy nespoliehala na tento druh vtakov... 😀
jej! taky kolacik by som si dala! uz zas zacinam mat chut na sladke 😀

mata1001
29. nov 2009

ani ja sa na to nespolieham,ale to sa tak hovori,nie? 😉 😉 😉

kolacik?spravime vymenny obchod.ty polievku ja kolac.... 😉

ejasmeja
29. nov 2009

dobre! som za! len kym dojdu, neviem neviem, ci brokolica nabude zelensia ako je a ten kolacik zmeni farbu tiez 😀

mata1001
29. nov 2009

tak sadni do auta.a dojdi... 😉

ejasmeja
29. nov 2009

hehehe! sa ti povie! a do roboty za man zajtra kto pojde?

mata1001
29. nov 2009

ved mas este dovolenku,nie?aj ja mam, aspon by sme pobehali obchody s detskym oblecenim... 😀
a odkial si ?

ejasmeja
29. nov 2009

nie! ja nema dovolenku a tento rok som este ani nemala, ak neratam 2 dni, ked bol nas kocurik na tom zdravotne velmi zle a muslea som s nim k lekarovi a ked uz nebola nadej, tak uspat, chuda moje, ale sa aspon netrapil zbytocne, milacik moj macaci 🙂
ale dufam, ze dovcu budem mat aspon cez sviatky a to dokonca 3 tyzdne, ak mi ju sef podpise tak, ako som si ziadala. uvidime... na ostatnych kolegov kaslem, vsetci mali dovolenky, tak nech sa okolo vianoc podelia o robotu, ja som to za nich tahala v lete a bolo toho fakt desne vela
a som z PO, ty?

ejasmeja
29. nov 2009

aha! Galanta! vidim v profile 😀

makda
autor
29. nov 2009

ahoj babule 🙂. ako sa mame? a uz je po vikende ☹. ani sa mi nechce ist do prace

mata1001
29. nov 2009

Po je co? Poprad? fakt neviem...
3 tyzdne?no hanbi sa 😀 😀 😀

ejasmeja
29. nov 2009

ahoj Makdi! mame sa celkom fajn a mne sa tiez nechce do prace ☹

ejasmeja
29. nov 2009

PO je Presova a rozhodne sa nehambim! keby bolo na mne, tak aj mesiac dovolenky by bol malo! 😀

mata1001
29. nov 2009

ahoj makdi.mame sa ok,boli ma brucho dojde asi ms. a ty ako?
ejka jaj tak to je fakt daleko.aj ja by som si vybrala tolko dovolenky keby som mala.ale my budeme mat od 23.12 do 3.1.aj to je celkom ok....

makda
autor
29. nov 2009

ja idem zajtra na folikulometriu, tak uvidim ze co. dufam, ze aj tento mesiac tam nejaky ten folikul bude rast 🙂. mati aj ty si mala chodit, nie?

eji a malinke sa ma ako?

ejasmeja
29. nov 2009

no ja mam este skoro celu dovolenku, takze si to aj planujem takto vybrat, aby som pomohla nasim s upratovanim doma aj u starkych, aby som si vychutnala sviatky, novy rok, stihla navstivit priatelov a tak. mozno aj Silvestrovat pojdem ku kamosom na lazy, uz som u nich dlho nebola a chybaju mi tie pokojne silvestre bez ohnostroja s tradicnym vitanim noveho roka, ked dodrziavame prastare vianocne a novorocne sviatky! to zboznujem! 🙂

mata1001
29. nov 2009

ja som bola tento mesiac 1x.to bol pondelok a dr mi povedal ze mam vlavom vaj 18,9mm folik.tak sa mame snz ze kazdym dnom praskne.a aj som citila v ten stvrtok ma bolelo brucho.tak si myslim ze to bola ovu.
ale oficialne to potvrdene od dr nemam. ☹

ejasmeja
29. nov 2009

Makdi, dufam, ze dobre, teraz par dni nemotylikovalo, ale dufam, ze je to aj tak vporiadku, mozno len je pokojne a relaxuje 😀
bola som v stredu tancovat brusne tance, tak neviem, ci sa mu nezakrutila hlavicka 😀 ale to by asi protestovalo... 🙂
a drzim zajtra palce!

mata1001
29. nov 2009

makdi a potom mi napis ze ako bude postupovat tvoj dr.som zvedava ze co ti povie.

ejka ja milujem sviatky.ta vianocna atmosfera....jaj uz nech je to tu!!!

ejasmeja
29. nov 2009

mati a nemyslis, ze by si mohla byt tehu, ked ste sa aj snazilovali? ved vajickovody mas vporiadku, nie? myslim priechodnost. tak by to mohlo byt na dobrej ceste

mata1001
29. nov 2009

ejka a to newa ze tancujes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre