Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
9. dec 2009

ani ja nie...

ejasmeja
9. dec 2009

no najhorsie byva to, ze ani nie sme informovane, co vsetko taka "obycajna" mykoza moze sposobit, ake moze mat nasledky a pri tom sa jej da jednoducho predchadzat... a o tom nie sme tiez informovane... ☹

ejasmeja
9. dec 2009

Lubi, ja uz idem si lahnut, som dnes utahana a zajtra davame podlahu, tak asi tu nebudem vecer

ejasmeja
9. dec 2009

dobru nocku

lubka0506
9. dec 2009

ja som o tom informovaná a poviem ti že to netreba podcenovat...aj ja idem,dobrú noc... 🙂

mimuska77
9. dec 2009

Caute babule,tak ja som dnes spravila testík anč negat.som smutná ☹ ☹ ☹

mimuska77
9. dec 2009

sladké sníčky prajem ,ja makám na nočnej,ale zajtra popíšem skôr 🙂

lubkabb
9. dec 2009

Ahojte baby, tak dnes ma pustili domov 😢 😢 😢 Som strašne nešťastná. V týchto dňoch by som mala termín toho prvého pôrodu a už som po druhom potrate. Fakt je mi nanič. Tieto Vianoce budú smutné. Vyzerá to tak, že asi nie som úplne v poriadku. Teraz by ma mal môj dr. poposielať na rôzne vyšetrenia - môže byť problém v zrážanlivosti krvi, v genetike, nejakom víruse a tiež aj v tých zrastoch čo našli v maternici. Až do toho krvácania vyzeralo všetko v poriadku. Tak som sa tešila, keď som uvidela ako bije srdiečko. Lekári to nevedia predvídať, až potom keď z tých testov niečo zistia sa dá nasadiť liečba. Teraz si asi dáme pauzu aspoň pol roka. Musím sa dať doporiadku. Už tretí krát by som to nezniesla. Teraz ma pobolieva bruško, kríže a hlavne dušička ☹ 😢

Tak zbežne som si vás prečítala. Maťka gratulujem k tehu a moc držím palčeky, aby všetko bolo ok.

Neviem, či budem schopná momentálne písať na koníka. Uvidím ako sa budem cítiť. Keď sa trochu pozbieram tak vás prídem kuknúť.

mimuska77
9. dec 2009

Cau lubibb,ani neviem čo mám napísať,je mi to veľmi ľúto čo sa Ti stalo 😔

mimuska77
9. dec 2009

Baby,kedže som zase v robotke mala som čas preštudovať túto tému od začiatku,hoci Vy ste už "staré"mazáčky od začiatku témy a až teraz sa mi otvorili okále,že ja mám s Vami strašne veeeeľa spoločného,ani by ste neverili.Takže mám už 32 rôčkov,snažilkujeme po pravde asi od júna tak poctivejšie,hoci viete si predstaviť ked sme obaja s mm smenári a nie na rovnako,ale to je skôr akoby "výhovorka"!My sme ešte nič s mm nepodstúpili,lekárov sa bojím jak čert kríža a môj problém je takýto:,ale bachnem ho do dalšieho príspevku,aby sa mi nevymazal..... 😀

mimuska77
10. dec 2009

môj cyklus total rozhádzaný,mám ho skôr dlhý ako napr. v oktobri,hned po svadbe sme snažilkovali a na druhý deň ako ináč mrcha,ale skôr slabá,alebo také špinenie zhruba dva týždne,potom som začala krvácať ,ale tak moooc,že som myslela že vykrvácam tak som si svojvolne nasadila norethisteron na zastavenie...,lebo pred x rokmi som mala podobnú skúsenosť a takto ma liečila dokyna 😢 No nemám sa čím chváliť,ale ukľudňovala som sa,že ved 28.9. som bola na komplet preventívke a bola o.k.akurát....pokračujem v dalšom príspevku.... 😕

mimuska77
10. dec 2009

akurát ked som volala za krvné výsledky dokyna povedala,že mám hormony ešte v poriadku,ale všetky na spodnej hranici,čo si osobne myslím že toto je môj problém no a odvtedy mám nervy za ňou zájsť,aby sa už začalo riešiť moje tehu.....potom ako som len 5 dní brala tabletky,krvácanie prestalo a po vysadení som hned na druhý deň dostala mrchu ktorá bola silnejšia,ale trvala od 09.11. do 15.11 a sama sa ukončila,tak som bola šťastná ,no a teraz som ju mala dostať 06.12. a je pravda,že som mala výtok taký hlienovitý jak mrcha,ale odvtedy nič,vôbec nič a kedže som si sledovala hlien nádej na tehu bola,lebo sme veeeľa snažilkovali,ale podľa testu nič iba / ☹ ☹ ☹ takže ak do pondelka mrcha nepríde v pondelok naklušem k dokyne nech so mnou niečo robí!!!! 🙂
Tak len toľko som chcela babule,aby ste o mne mali obraz a aby ste mali čo zajtra čítať,ked už ja musím byť v robotke a makať,pá,pá, zajtra 😉

mimuska77
10. dec 2009

Inak lubkabb srdiečko ma veeeľmi bolí za Teba,ale musíš veriť že bude dobre uvidíš ☹

mimuska77
10. dec 2009

matka tak ja som asi najstaršia 02.06. 1977 snž. 6 mesiacov a som ako ináč blíženci 😉
to len preto píšem,lebo hajkáte a ja študujem o čo som došla že som sa skôr nezapojila do debaty,a už končím aby ste si nemysleli,že mi šišinuje a žesi tu sama vediem akože "debatný krúžok" 😀 😀 😀

m.a.y.a.
10. dec 2009

lubkabb: je mi to velmo luto viem aky je to pocit a treba mysliet pozitivne a hlavne ako si sama pisala dat sa do poriadku a pol rok je dost dlha doba na to vsetko, tak ti, vlastne vam obom drzim palce hlavne vela trpezlivosti a pokial sa bude dat tak stastne a vesele vianoce a novy rok plny splnenych tuzob a priani , sme s tebou a myslime na teba 😵

mimuska: tak ty si teda riadne toho popisala ako nejaku esej xixi ale jasne aspon co to o tebe vieme 😉

a babenky kde ste vsetky, tehule maju vyhovorku ze su unavane a vegetia a tie ostatne ??

mata1001
10. dec 2009

ahojte baby takze....lubibb je mi to strasne luto prajem tebe aj mm vela sil a trpezlivosti a hlavne stasticka.moc moc moc m ije to luto 😢 😢 😢
lubibb a dakujem...

mimuska ja mam narodky 9.6.ale ja som 1980. 😉 a ty nemas co robit o 1 hod v noci? 😀 😀 😀

ja som tak zle spala...boli ma to blbe hrdlo.len som sa prehadzovala a este k tomu ani mm nebol doma.ale zasla som za obvodnou a mam nejake antibiotika/co mozem/ a homeopatika - nejaky sirup co ja fakt nemusim a cuckacie tabletky.takze tak... a ste tu?

majuska7979
10. dec 2009

lubka bb, neviem co ti mam na to povedat,keby bola moznost by som ta vystiskala a poplakala si stebou, vazne mi je to velmi luto 😢
hlavne sa drzkajte, a skuste na to nemysliet, ja viem ze sa mi to hovori lahko, ale cas je najlepsi liek a vsetko vylieci, drzkaj sa

mata1001
10. dec 2009

ahoj majus si este tu?

majuska7979
10. dec 2009

ano som tu a ty si tu, ale idem do sprchy za 10 min budem spat
ako sa mas tehulka ???

makda
autor
10. dec 2009

ahoj babulky 🙂

lubkabb, je mi to velmi luto 😢 . skoro sa uzdrav a hlavne ta dusicka aby ta nebolela 😔 . ja viem, ze sa nam to lahko pise, ked si ani jedna nevieme predstavit, co to znamena. ale dufam, ze ti aspon troska budeme moct a vediet psychicky pomoct. drz sa 🙂

makda
autor
10. dec 2009

mati ahoj 🙂. ako?

mata1001
10. dec 2009

majus ani ja tu uz dlho nebudemlebo idem kuk panelak.
mam sa choro.tak ma boli hrdlo ze az.dneska som bola u dr ale to som uz pisala vyssie 🙂

a ty ako?

majuska7979
10. dec 2009

ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
tak neviem, ak kuk minuly mesiac graf, to stale mam taky male teplotky to neviem 😅

mata1001
10. dec 2009

no mojka to nie je ziadna slava.,,,ale neboj oni stupnu...

makdi ahoj...no choro sa mam.uz caj mi cez usi tecie. 😀
a ty?

makda
autor
10. dec 2009

ja som po ovu,tak uz len cakat. uz meriam aj BT a ovu mi vysla presne na den, kedy som bola u lekarky a videla, ze folikul praskol. tak dufam, ze sme nieco zarobili 😉 😀 .

kupila si si tie homeopatika?

mata1001
10. dec 2009

makdi ano ano kupila.sirup a cuckacie tabletky.tak cuckam 😀 😀 😀

maaaaaaaaaakkkkkkkkddddddddddddiiiiiiiiiiiiii posielam tehu virusiky....chytaj 😀

majuska7979
10. dec 2009

super makdi, 😉

makda
autor
10. dec 2009

jaaaaaaaj mati, dakujem 🙂. aj by som ti poslala graf, ale neviem kam kliknut alebo ako ho skopcit 🙂

mata1001
10. dec 2009

kde ho mas na fertility?tak das si na lavo na boku je sharring a page home setup a vyjde ti link.das skopirovat. a tu na MK das prilepit

makda
autor
10. dec 2009

tak mam to, dakujem za radu 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2b4135

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre