Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
10. feb 2010

katka ja budem mat v auguste 31...no sme z roka na rok mladšie...a krajšie 😀

mata1001
10. feb 2010

katka coryzalia.to mi poradili baby z inej temy.a pomahaju.mam sa o moc lepsie ako v pondelok.klop klop klop.

ejasmeja
10. feb 2010

coryzalia? Mati, to su nejake homeopatika? a na co presne zabera?

mata1001
10. feb 2010

ahoj ejka ano su to homeopatika a su na nadchu.

lubka0506
10. feb 2010

mata idem si dat podušku na brucho možno to pomože... ejka možno z tej zimy čo máme v robote som mala tolko vzrastov,lebo doki povedal že je to po prekonaných zápaloch. 😒 baby mám vychádzku ale budem písat s vami ak sa nikam neponáhlate 😕 lebo by som asi daleko nedošla...akurát do postele a tú mám na skok...

lubka0506
10. feb 2010

baby čo ste dobré ranajkovali?

mata1001
10. feb 2010

lubi len ty nikam nechod,aka zima je vonku brrrrr.nemas elektricku podusku?alebo si daj na radiator uterak a tak si to vymienaj.neviem lubi tak ma to napadlo ze teple by mohlo pomoct.a tie vzrasty mam urcite aj ja,ja som robila v masiarstve.a viete co bola najvascsia sranda ked som tam nastupila?to som mala 20 r.a nerozoznala som bravcove od hovadzieho.hanba co? 😀 😀 😀 😀

ejasmeja
10. feb 2010

lubi, ved prave! zima a z nej vzniknute zapaly to sposobuju! a mozes si do prace doniest aspon ohrievac, ak vam tam nevedia zabezpecit dostatocnu teplotu? alebo im posli inspekciu, aby to dali doporiadku, ved ty nemozes toto znasat! to je nehoraznost toto! 😖

katka.he
10. feb 2010

tak aj budem mat 31 teraz vo februari (24teho).... veru ten cas leti....a tu podusku teplu si daj..len si daj pozor aby nebola velmi horuca, aby nevyprovokovala nejaky zapal alebo neviem co... je dobre ked je ta poduska len tepla nie horuca...

lubka0506
10. feb 2010

mata mám podušku už som si ju dala... sranda aj ja som robila v mesiarstve ale ked som mala 18...

lubka0506
10. feb 2010

ejka v chladničke nemožeš kúrit ohrievačom...

mata1001
10. feb 2010

lubi aj ja som mala ten problem.robila som tam 2 roky.kazdy den v zime 8 hodin...stale vytoky,prechladnutia...vtedy som nevedela co vsetko mi to moze sposobit.po dvoch rokoch som spoznala moju terajsiu kolegynu a ona mi ponukla ci by som nesla robit tam kde ona.bola to super robota za pc.nerozmyslala som ani minutu.ona mi velmi pomohla.a som jej vdacna.
ty nemas moznost zmenit zmestnanie?

lubka0506
10. feb 2010

mata ved ma aj tak majú prepustit...lebo marodujem...

mata1001
10. feb 2010

si v skusobnej dobe?

lubka0506
10. feb 2010

nie nie som robím tam12 rokov a bol vydaný zákaz marodiek a očeriek a chodenia k doktorovi a ja som išla na operáciu a omarodovala...

mata1001
10. feb 2010

zakaz?a to kto vydal taky zakaz?to co je za blbost?to co si rozkazes ze nebudes chora ci co?a bez odstupneho im nic nepodpisuj!!!

lubka0506
10. feb 2010

zákaz?-pán riaditel... 😠 samozrejme jedine z odstupným... akurát by ma zaujímalo,či je potom nejaká ochranná doba keby som po výpovedi omarodovala,lebo máme íst do toho centra.

ejasmeja
10. feb 2010

Lubi, kde to preboha robis!??!
a okamzite informuj inspektorat prace! ved porusuju vsetko mozne aj nemozne pravidla! nemozu nikomu zakazat PN-ku! ani nic ine! doprdele! tak toto ma fakt dostalo! pracovat tam ja, tak uz maju ine kontroly na krku...
a neopovaz sa im nieco podpisat len tak!

lubka0506
10. feb 2010

ejka IP

mata1001
10. feb 2010

lubi ejka ma pravdu...trebalo by poslat nejaku kontrolu,len ako to dokazat ze vydali taky zakaz,ked to nemaju pisimne.

lubka0506
10. feb 2010

mata ja som veru nič nepodpisovala ale kolegynu teraz chceli po pár rokoch prepustit a musela im slúbit že žiadne očerky a ani marodky...a to im ja neslúbim,keby mi nič nebolo tak nechodím k lekárovi a ani lekár nedá marodku len tak...

mata1001
10. feb 2010

ja toto nechapem.to je ale somarina.ten vas riaditel je normalny?

lubka0506
10. feb 2010

ejka dnes si si dala pauzu od práce a od tancovania?

lubka0506
10. feb 2010

matka nieje... 😉

mata1001
10. feb 2010

myslela som si...

podme na milšiu temu....co mate na obed?ja som uz teraz jedla tanier polievky.musela som.moje mimco je furt hladne.

ejasmeja
10. feb 2010

Lubi, sete mozes urobit jednu vec - ked si ta zavolaju a budu chciet prepustit, alebo vymamit slub, ze nepojdes na PN, tak si to vsetko tajne nahraj. ja by som to rozhodne urobila, netreba si nechat skakat po hlave, treba sa branit.

pauzu si davam len ciastocne 🙂 ale cvicit dnes pojdem 🙂

mata1001
10. feb 2010

ejka zavidim ti tvoju energiu.ja som jak.... ani pomenovat to radsej nechcem.... 😖

lubka0506
10. feb 2010

zmenme tému... 🙂 ja mám od včera cestoviny a smotanovo syrovú omáčku...moc sa mi jej nechce....

ejasmeja
10. feb 2010

Mati, aj ja som taka bola, ale ked som sa zacala hybat, tak sa to polepsilo a dodava mi to energie este viac 🙂 ved vyskusaj aspon nejeku predporodnu pripravu a cvicenie, mas taku moznost?

mata1001
10. feb 2010

my mame polievocku taku mnam a rizoto.mnaaaam.vcera mi bolo zle od kupeneho pudingu...bleeee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre