Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bobjan
19. feb 2010

Mati, som počula, že niektorí dr. dokonca dávajú neobmedzené vychádzky...to teda neviem, ako sa to dá....ale aspoň po 2 hoďky 2x denne je normálka, to si pýtaj...

mata1001
19. feb 2010

mam vychadzky ale len dve hodky rano a dve poobede ale to kam stihnem ist?akurat do potravin.a u nas v sobotu aj v nedelu skapal pes.ked sa chces zabavit tak musis ist do ineho mesta...
a dakujem cvalat budem az vecer 😀 😀 😀

bobjan
19. feb 2010

aha, tak máš...no to aj u nás je také, že to tak môžeš jedine ku kámoške na kávu a hajde domov..

ejasmeja
19. feb 2010

hehehe! Mati! co ten dvojzmysel? 😉 😀

mimuska77
19. feb 2010

Caute babule prišla som len na skok lebo odbieham k vareniu a potom poobedná,ale ak sa ešte dnes pripojíte z robotky sa prihlásim 😀

mata1001
19. feb 2010

ejka nooooooo.... 😀 😀 😀

bobjan ved to.kym sa vychystam uz aj mozem ist domov 😠

mimus cau co dobre varis?ja teraz jem vyzivu s lupackou

mimuska77
19. feb 2010

Cauu matuška roním hranolky a maso v páci na sposob cigánskej pečienky,polievku máme riadne zeleninovú ale dala by som si výživu s tou lupačkou mnam 😅

Dúfam matus,že dobehneš na mk aj poobede,ak sa nebudeš venovat manželíkovi,v tom prípade je to o.k. 😅

ejasmeja
19. feb 2010

Mimuska! mnam! domaci obedik by som si hned dala. mna caka zas menu z restiky ☹

Mati! ty betarka! 😀

mata1001
19. feb 2010

ejka ja sa nezdam co????

mimuska on pride az o 16h tak dovtedy som tu.a nechod do prace...bud tu s nami 😀

mimuska77
19. feb 2010

Cau ejuška,keby si bola bližšie aj by som Ta pozvala na obed,ale zas v reštike si možeš vybrat aj ked máš pravdu domáca strava je domáca strava...Len pred poobednou je to o hubu aj varím aj som na mk,teraz som si spravila kávičku a potom ešte polietam po byte trošku pospracem a možem íst do robotky!
A Ty mojka ešte tiež takto veselo pracuješ?Kedy oficiálne končíš pred MD? 😉

mimuska77
19. feb 2010

matka keby to šlo 😉 ,si zlatá 😅
Ale jak somTi to smiešne napísala, že" roním" jasné že robím,to jepre to že robím tristo vecí naraz 😀

mimuska77
19. feb 2010

No babulky hranolky mám,za 10 minutiek hodím na panvicu masko takže ešte možem písmenkovat a inak matka normálne mám chut na výživu takže asi pred poobednou si ju pojdem kúpit do roboty mnam,mnam 😵

mata1001
19. feb 2010

ja teraz vyvaram kolienka,ale od tej vyzivy mi je na vracanie bleeeee 😝 😝 😝

ejasmeja
19. feb 2010

Mimus, ja idem na mD az niekedy zaciatkom alebo v polovici aprila. a to vies, ked stihas dat v restike len menu, tak moc toho nenavyberas... ale neva! cez vikend uz bude domaca strava 🙂

mas toho dnes vela, a z prace sa este ozves?

mimuska77
19. feb 2010

Eji ved ozaj máš pravdu ved akurát som aj s mm dovolala,že s reštiky im donesú obed a oni tiež si vyberajú s obedného menu...No ale víkend to istí 😅

No ani by som toho vela nemala,keby som si to sama nenaplánovala 😀 Ale z práce sa ozývam na 100 pro,ved vieš že ten "moj neštastný prístroj som akože pokazila" 😀 takže budem mat viac času na MK,len dúfam že to tu nečíta moj zamestnávatel,lebo inak v robotke pracujem jak včelička,ved aj Vy to viete 😉 😉 😉

No ale už MD máš zapár je ale super ak Ti to aj zdravie dovoluje,že ešte pred MD možeš pracovat,ja to budem mat tažšie,lebo tehula v chem.závode nemože byt,no ale to budem riešit potom len som sa na chvílu zamyslela 😉

mimuska77
19. feb 2010

Tak aj Ty matka sa zapájaš do varenia?No nakoniec Ta to aj začne bavit 😀
A bábatku nechutí výživa?No ale malo by si zvykat 😅 😉

ejasmeja
19. feb 2010

idem ja na to menu, papa zatial 🙂

mimuska77
19. feb 2010

cau Ejuš tak dobrú chut 🙂
A nezabudni poobede sa ukážem,pá,pá 😉

mata1001
19. feb 2010

mimuska no cela vyziva aj s lupackou sla pekne krasne von... 😝 😝 😝

ejasmeja
19. feb 2010

Mati! to vazne! a to iba tak? chudatenko!

mata1001
19. feb 2010

no si predstav!!! a s takou chutou som ju jedla...a este aby mi nebolo malo tak sa mi spustila z nosa krv 😖

ejasmeja
19. feb 2010

chudatenko!
inak jedna rada ohladne zubov, mozno to uz vies, ale predsa napisem: nikdy si neumyvaj zuby hned po zvrackani, lebo zaludocna kyselina sposobuje naleptanie a zmaknutie zubnej skloviny a kefka by ju lahsie poskriabala a tym padom nezvratne poskodila. odporuca sa vyplachnut usta cistou vodou, chvilu pockat, vyplachnut ustnou vodou a az potom po chvilke mozes este umyt kefkou, ak ustna voda nestacila.

mata1001
19. feb 2010

no to som nevedela.vdaka za radu.

co si papala?

ejasmeja
19. feb 2010

mala som kyslu zemiakovu polievku, rybie file na roste so sparglou a opekane zemiaky a mrkvovy salat! mnam! 😀

mata1001
19. feb 2010

mnam ach mnaaaaammm ja som mala kuraci perkelt s cestovinami.velmi dobry obedik

lubka0506
19. feb 2010

ahoj baby ste tu ešte????

mata1001
19. feb 2010

lubi ano som tu 🙂

lubka0506
19. feb 2010

ahoj 🙂 ja už som sem chcela dávat smutných smajlíkov... 🙂 ako sa máš?...ja sa akosi s každým obchádzam aj včera tu boli majuš,bobjan...a sme sa obišli ☹ a ty ako? už si poobede?

mata1001
19. feb 2010

ano som po obede.a kuk vyssie - perny den som mala

mata1001
19. feb 2010

a ty ako dnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre