Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
17. nov 2009

a aké máš príznaky, ked sa nezdáš sama sebe?

makda
autor
17. nov 2009

v piatok som zvracala, no neviem, z coho to bolo. pytala som sa v jednej teme a tam mi napisali, ze to mohlo byt uhniezdenie 😅 . a od vtedy ma pobolieva podbrusko, picha vo vajecnikoch a zaludok mam ako na vode. no neviem, nechcem si nic namyslat

lubkabb
17. nov 2009

no ešte sestre a našim...veď to je len najbližšia rodina. MM sa potichúčky teší, ale nedáva to až tak najavo...snaží sa ma pripraviť na to, že to ešte nemusí vyjsť.Aby som nebola príliš sklamaná. Tak naozaj sa budeme tešiť, až ked už budeme za vodou.

lubkabb
17. nov 2009

a čo prsia? nebolia? nie sú väčšie? mňa dnes dosť pobolievajú.

lubkabb
17. nov 2009

nemeriaš náhodou BT, na grafe by to bolo vidieť podľa teplôt. A nebola si náhodou ty chorá?

makda
autor
17. nov 2009

nie nebolia. ale mohli by 😀

no ved jasne, clovek je asi po skusenostiach opatrnejsi. ale neboj, urcite to tento krat vyjde 😉

makda
autor
17. nov 2009

no, praveze nemeriam. chcela som uz davno zacat, ale teraz chodim na folikulometriu, tak sa spolieham skor na to. ale ak to teraz nevyjde, tak asi vyskusam. len si musim o tom poriadne nieco nastudovat, lebo neviem nic 😅

lubkabb
17. nov 2009

a sestra mi pomáha cez známeho vybaviť toho nového dr., ale vraj už má strašne veľa pacientiek, tak uvidíme, či ma vezme. Chcem ísť už priamo k nemu, k starému už nechcem ísť. Ale možno mi nič iné neostane ☹

lubkabb
17. nov 2009

makdi, ináč mne veľmi pomohol ten sarapis. Užívala som ho mesiac a vidíš hned v prvý cyklus užívania sa to podarilo! Prvý krát od potratu som mala plodný hlien.

makda
autor
17. nov 2009

a to okrem tych dvoch tam nikto iny nie je?

lubkabb
17. nov 2009

takže za ovulku vďačím zrejme materskej kašičke 😀

makda
autor
17. nov 2009

to fakt? no maly zazrak, tak ti poviem. super, keby to tak pomohlo aj dalsim 😉 . ja ovulku mam, takze aspon to ma tesi. len sa bojim zrastov, lebo som prekonala dost zapalov ☹

lubkabb
17. nov 2009

ale ja som si vybrala práve toho ☹ možno mi to vybavia, ináč budem musieť hľadať niekoho iného...len už vyšetrenie u dr. nechcem veľmi odkladať. Som nervózna, neviem, či by som nemala brať nejaké lieky na udržanie plodu, alebo byť doma na rizikovom...Ešte neviem, ako to poriešim.

lubkabb
17. nov 2009

Ja už idem spinkať som unavená a mám aj tu zvýšenú teplotku. Je mi zima, tak sa zababuším do postele. Dobrú noc.

makda
autor
17. nov 2009

tak pokial je dobry, tak to by sa oplatilo vybavit ho. a kedy budes vediet, ze ta zoberie?

lubkabb
17. nov 2009

Posnažím sa prísť zas zajtra, ak nebudem veľmi unavená. Pa pa

lubkabb
17. nov 2009

no asi to budem vedieť zajtra alebo vo štvrtok. Tak teda dobrú noc, ja už naozaj idem spinkať 🙂

makda
autor
17. nov 2009

ok moja. tak sa drz a dobru nocku. pa

lubkabb
18. nov 2009

ahojte baby,

dnes tu nikto nebol? Kuknute do môjho albumu. To je včerajší testík, dnes som netestovala. Možno ešte zajtra testnem.

lubkabb
18. nov 2009

Ináč dnes mi bolo ráno zle...sa mi to zdá skoro 😕 Bolo mi zle od žalúdka a keď som pomyslela na raňajky, tak som musela utekať 😉 A dnes ma mimoriadne pichá dole v podbrušku, hlavne keď sa zohnem. Ejka, je to normálne?

Dnes som volal so sestričkou toho dr. čo k nemu chcem ísť. Je teraz chorý, ale mám skúsiť zavolať v piatok ráno, či náhodou nie je v práci a ak by bol, tak ma vezme 🙂 . Už nechcem odkladať návštevu u dr. Fakt sa bojím. Neviem, či nepotrebujem lieky na udržanie plodu - duphaston, dávali mi ho aj v nemocnici. Som z toho troška nervózna a hlavne sa bojím ☹ Ak ešte bude v piatok ten nový chorý, idem k starému - pre istotu. Nový ma potom vezme. Asi k 1.12.. Aj keby ma v piatok vyšetril nový, jeho pacientkou by som bola až od nového mesiaca.

lubkabb
18. nov 2009

Naozaj tu nikto nie je ☹

ejasmeja
18. nov 2009

ahoj! ja som tu a tesim sa veeelmi! idem kuk fotky! 😀

ejasmeja
18. nov 2009

neviem, ci je normalne, ze ta picha, mna iba bolelo podbrusko tak, ako ked prichadza mrcha, tak radsej skoc cim skor hoc aj k staremu, aby sa na to mrkol, hm?

lubkabb
18. nov 2009

ahoj, konečne sme sa stretli! 😀

ejasmeja
18. nov 2009

tesim sa, ja som sa v poslednom case so vsetkymi minala... ☹

ejasmeja
18. nov 2009

inak aj ja idem ku gyn. v piatok, tak dufam, ze bude vsetko vporiadku

lubkabb
18. nov 2009

no, piatok to istí - bud nový alebo starý. Starý zajtra neordinuje. Hádam to je normálne. Dosť som v práci lietala po schodoch - tak možno z únavy. Teraz to prestáva.

ejasmeja
18. nov 2009

juj, tak sa setri teraz, zajtra sa neopovaz lietat po schodoch a v ziadnom priapde nedvihaj nic tazke.

lubkabb
18. nov 2009

nedvíham nič ťažké, ale schodom sa nevyhnem. A výťah tam nemáme ☹

lubkabb
18. nov 2009

Som zvedavá, či ma vypíše na rizikové...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre