Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
7. okt 2009

matusik: veru este ze mame toho konika xixi aspon co to popiseme a precitame 🙂 a muzika mas kde ci v praci, ten moj chodi iba na par dni ma take dlhe a kratke tyzdne a teraz mam dva dni samoty ale vikendik mame pre seba 🙂

m.a.y.a.
7. okt 2009

ahoj lubka: noo ako citam tak u vas bude veselo asi vecerom ze by snazilkovanie 😀

mata1001
7. okt 2009

baby aj som mu to slubila aj budem mat ovu a neviem kedy tak to nechcem presvihnut...tak sa lubkame kazdy den 😉

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata : noo super radsej viac krat ako netrafit aspon mate istotu ze je to tam 🙂

lubka0506
7. okt 2009

maya asi nie snažilkovanie,teraz nám stačí aj túlenie toho mojho by som cez mrchu nenahovorila na nič... 😀

mata1001
7. okt 2009

maya aj si to myslim,len niekedy sa mi nechce...
vy sa kolko snz?

m.a.y.a.
7. okt 2009

lubka: jaaj tak aj ty mrchujes ?? noo nic prijemneho teda co???

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: my sme sa snazili od juna v juli sa zadarilo ale nevydrzalo tak do jari mame pauzicku nutenu !! ja by som aj skor ale dokina povedala ze radsej nie aby sa to nahodou nezopakovalo tak poslucham a co vy akoste na tom??

mata1001
7. okt 2009

juj to mi je luto.neboj podari sa a pekne dr pocuvaj ona vie preco ti to povedala....
my sa snz od dec a neviem nejak sa nedari.vysetreniaeste nemam ziadne.beriem clostyl...

lubka0506
7. okt 2009

mata ten clostyl ani nespomínaj ja som ako sud z tých hormonov...a ozaj zahájila som dietu!!!... 😀

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: ale to je uz nejako dlho ?? dok. ti nic nenavrhol? ja som bola pred snazenom na gyn. pozrela ci mam vsetko okej hlavne ci vajicka dozrievaju a povedala ze keby nic 3mes. tak sa mam ukazat.

matusik111
7. okt 2009

moj muzik pracuje v zahranici, takze chodi domov iba na vikend. A ked pride na vikend domov, tak bud chodime na navstevy, alebo navstevy chodia ku nam. Takze u nas je to dost komplikovane so snazenim 😀 😀 a hlavne, ked asi teraz ovulkujem . Tak jedine, ze by som isla dakeho plodneho suseda pozhanat 😀 😀

m.a.y.a.
7. okt 2009

lubka: noo daj aku dietu 😉 si to zahajila sa pridame ak bude good

mata1001
7. okt 2009

maya u mna je to komplikovane.po haK som nemala mrchu tak to mi dava do poriadku a aby bola ovu a bola som na folikumetrii a este k nemu idem v pondelok.tak mrchu mam popri liekoch,a dozrievaju mi aj vajicka(aspon som mala nejake naposledy).takze tak..
matusik skus postara 😀 😀 😀

matusik111
7. okt 2009

Lubka, ako dlho si brala ten Clostyl ?? Tam je velka pravdepodobnost na dvojicky,.... takze sa budu kocikovat 2 babenka 😵 😵 😵

matusik111
7. okt 2009

Mata, .... dako mi nedochdza,.... co je postara ??

mata1001
7. okt 2009

matusik to mi ani nehovor ze dvojcat...
ja som pribrala len par kil sice to beriem len druhy cyklus.a zvacsili sami prsia.to tesi najviac mm. 😀 😀

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: noo mas to fakt komplikovane az moc 😢 ale vsetko zle pominie a bude fajn
a to si normal po vysadeni hak vobec nemala mrchu?? neviem si ani predstavit, ja som ju brala 1Orokov a bala som sa co potom nastane tak sme radsej pol roka davali bacha.

hadassah
7. okt 2009

ahojte baby, ten môj odplával na kávičku do baru s kamošom, tak môžem chvíľu okupovať pc. Inak z toho černobyľu by som si až tak nerobila srandu. Keď vybuchol, tak aj nad naším územím sa prehnal rádioaktívny oblak , avšak ako všetky veci podobné, aj toto bolo ututlané a obyčajní smrteľníci sa to nemali dozvedieť. Z tejto tragédie boli aj u nás obete - napríklad deti, ktoré umreli na leukémiu a bolo podozrenie, že za to môže černobyľ. No ale nechajme to tak. Som presvedčená, že toto určite nebude dôvod, prečo ešte nemáme deti 😉

mata1001
7. okt 2009

matusik ved poštár 😉 maya aj ja somju brala 10 r a dosla mi len 1-2 dni a od dec vobec tak preto mi nasadil 3 horm lieky aby sa mi mrcha upravila a bola ovu

m.a.y.a.
7. okt 2009

ahoj hadassah: si to napisla tak vazne. noo pekne muzik v bare a ty doma to ako??

matusik111
7. okt 2009

a co idete vecer sledovat ?? jasledujem Panelak. sice, neni to uz take dobre, ale da sa na to divat

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: a od tych hormonov sa pribera ci ani nie??

mata1001
7. okt 2009

hadassah ahoj,mna toto nikdy nenapadlo ale moze byt nieco na tom pravdy ☹ ☹ ☹

m.a.y.a.
7. okt 2009

matusik: aj budem tiez panelakovat a veru uz to nie je ono a co povies na keby bolo keby to sa celkom da nie?

matusik111
7. okt 2009

jaaaaaj, tak postar 😀 😀 😀 , jasne, lem ked mi mame postarku. Takze, zas tento mesiac nic z toho nebude, a mozem cakat ci sa ovulke uraci prist na vikend. 😵 😵 😵

mata1001
7. okt 2009

matusik aj ja kukam panelak.mne sa to celkom paci....

maya v neziaducich ucinkoch je aj zvysenie hmotnosti takze da sa to ocakavat.ale nevadi mi to (samozrejme aby som zase nebola jak sud)ale ked vdaka nim budem mat babo tak preco nie?

matusik111
7. okt 2009

ja som nesledovala,keby bolo keby,.... mozno to pozrem na internete. kedy to bude byvat ?

mata1001
7. okt 2009

matusik no huraaaaa 😀 😀 😀 uz tomu chapes? 😀 😀 😀

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: jasne suhlasim s tebou pre babo cokolvek 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre