Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
1. sep 2012

@ivka3901 no ja ososbne ale vobec nemusim mat poobedne a kedze mam ranna,nocna,ranna,poobedna tak mam poobednu len raz za mesiac coz mi velice vyhovuje!! no ja som sa rozhodla ze ak zacneme s vkladom,zostavam doma!!! no ked budem mat viac casu kukenzi tu stranku o aloe .... 😉

taniaz
2. sep 2012

Ahojte baby, no vyskúšala som tú Jonášovú metódu, odporúčal sa snažiť týždeň pred mojou menštruáciou, menštruácia mi prišla dva dni som mala normálnu ako stále, a teraz dva dni už len takú slabučkú špinenie. Povedala by som že taký hnedočervený výtok. Inak mávam stále menš. 5dní normálne ten 4 den taku slabšiu. No neviem, tehotná zrejme niesom no je to také divné, práve v čase keď sme sa snažili podľa Jonáša. Hmm.

ivnik
5. sep 2012

ahojte, začínala som v januári tento rok presne na tomto fóre, keď sme sa začali snažilkovať, v januári som vysadila HAG a do marca nič , stále mrcha prichádzala, moj navrhol , v marci, že by sme sa mohli zobrať a tak v marci sme plánovali svadbu na 8.9. , všetko sme si okolo toho obehali, takže mali sme iné starosti, keď už bolo všetko naplánované, bytík dokončený, tak v máji som nedostala mršku a čakala som 3 týždne , lebo som si myslela, že som len prechladla,ale to už sa mi rozťahovala maternica, len vtedy by ma nenapadlo , že som už tehuľka 🙂 a tak mi to už nedalo a v práci som si odskočila do drogérky kúpiť tehu test a na WC som si ho spravila a na ňom krásne 2 čiarky, viem, že prvé bolo , že som bola nesmierne šťastná , ale na druhej strane som hneď myslela na svadbu, že budem v septembri už koniec 6.mesiaca , ale bolo mi to už jedno, moj nastavajúci je šťastný, tešíme sa , teraz túto svadbu si krásne odbijeme a budeme sa tešiť na drobčeka 🙂 a povieme si naše áno už traja 🙂 Týmto sa nechcem chváliť , len chcem podotknúť, že všetko je o psychike, keď sme boli zameraní, len na dieťatko, tak sa nám nedarilo, keď sme riešili veci okolo nás , sústredili sa aj na niečo iné, vtedy sa to podarilo 🙂 prajem všetkým žienkam veľa šťastíčka, nech sa vám splnia všetky sny a túžby 🙂

ivka3901
16. sep 2012

@pancuska ahoj ako si na tom?no my berieme stále to aloe vera a možem to len odporučiť ohladom všetkého cítim sa dobre ani kyselinu žalúdočnú nemám až tak veľa ani zápchu nemám a mám takú predtuchu,že by som mohla byť tehotná,lebo som si robila tehu test a druhá čiarka tam síce bola ledva viditeľná,ale bola tam a inak menzes som mala,ale veľmi slabý 😒

pancuska
17. sep 2012

@ivka3901 no kiez by sa ti to uz konecne podarilo!!!!!!!!!!!! a kolko beries to aloe? ja uz mam toho v sebe tolko ze na aloe teraz momentalne namam chut,hlavne si musim napravit imunitu!! no inak aj moja kolegyna mala taky slaby menzes a bola tehotna,len ona si myslela ze je to normalne a uz dalsi potom nedostala!!!Takze je to mozne ze by ti to vyslo!! drzim palce!!!! 😉

ivka3901
17. sep 2012

@pancuska no keby áno,boli by sme šťastní obaja 🙂 no to aloe beriem len 1 mesiac a veľmi dobre mi pomáha na celý organizmus hlavne nemám toľko kyseliny čo mávam a aj na zápchu inak aj já mám s tou imunitou že vytváram protilátky voči spermiám tak preto moc neveríme a inak tá kolegyňa si spravila potom test,ked nedostala alebo ako vlastne necítila nič ked mala taký slabý,lebo mňa bolia už týždeň prsia a aj dole ma pobolieva sem-tam a aj nafúknutá som ako balon 😒 inak dakujem ti veľmi pekne

pancuska
17. sep 2012

@ivka3901 A testík si si robila? Lebo to by už ukázal,podľa mňa! Možno to aloe niečo obsahuje čo tú imunitu ruší a preto by tu mohla byť šanca tehulkovstva! Je možné že si mala neskôr ovulku a preto si nemala poriadny menzes ale len taký slabý z čistenia... Ťažko povedať,gyndoš by vedel! Ja nemam zasa v poriadku imunitu celeho organizmu,bývam často chorá ale to je zrejme z tých 3laparoskopií a 3vytrhnutých zubov v priebehu roka! Ešte ma trápi moja váha! Aspoň 5kíl keby mi išlo dole,ale ani deko! Za 3roky snaženia som pribrala 13kíl! Ano je mi s mojím mužom dobre ale začínam mať strach že sa mu prestanem páčiť!

ivka3901
18. sep 2012

@pancuska ahoj no z roboty nás poslali domov tak som doma a dobrá kolegynka mi kúpila tehu testík a dala mi ho ráno tak ked som prišla domov tak som si ho spravila a nič som smutná ☹ 😢 a takú malú dušičku som mala tak asi to bola tá ovulka ako píšeš uvidíme aký menzes bude na budúci mesiac a to aloe vera no neviem asi ho musím brať dlhšie aby mi pomohol 😒 inak pijem aj čajík na tie moje nešťastné cysty ☹ tá imunita našťastie tú mám v poriadku no až moc by som povedala chorá nebývam skoro vobec len sem-tam ma chytí hrdlo čiže angína 😒 inak s tou váhou aj já mám problém som dosť pribrala ako som bola naposledy 3 mesiace doma a nič z toho,ale skoro bolo niečo,ale nakoniec to malé odišlo no čo už ☹ to sa nemusíš báť,že sa prestaneš tvojmu mužovi páčiť 😕 aj my sme už 11 rokov spolu a ked sme začali spolu chodiť sme boli kosť a koža obidvaja a teraz no strach a hruza 😀 a mojmu mužovi po svadbe taký bachor narástol inak aj já mám pneumatiky 😀 😀 😀

pancuska
18. sep 2012

@ivka3901 a čože nemáte robotu? ja sa teraz chystám do roboty ale moc sa mi nechce....varila som zapekaný karfiol s cestovinou manžel si to rozkázal ale mám rada ked mi povie čo mám variť lebo je to tak lepšie!!! ja som tiež včera dostala menzes ale mala som až dneska no ked dostanem o jeden deň skôr že to nie je až taká tragédia....no ani by som nevedela že mám dostať lebo už vôbec nesledujem dni cyklu a ani brucho ma nebolieva,len prsia tak týždeň pred.....inak znamenie tehu sú aj tmavé bradavky....aspoň ja som mala pri mimomater. Viem človek je veľmi sklamaný tak rada by som ti to už dopriala,ale nie je to v mojich silách!!! Nerozmýšlala si ísť za tým homeoptikom??? Vyskúšaj ešte jeho,lebo som čítala že jednej babe dal homeopatika na cysty ,tie zmyzli a hned bola tehu....že s ním sa len rozpráva a on podľa toho určí liečbu.....čítala som to v časopise "mamina" neviem či by sa ten článok dal nájsť aj na nete....každopádne to nevydávaj a nikomu never lebo sú aj také ženy čo dávajú klamné nádeje a žena je potom veľmi sklamaná.....lebo niektoré dokážu presvadčiť človeka aj k nemožnému!!! posielam ti veľa sííííl!!!!!! 😉

ivka3901
18. sep 2012

@pancuska nie ide to zo závodom dole vodou neviem či som ti spomínala,že robím na 3 smeny v automobilke pri pásy a dneska sme išli na dennú smenu a pri vrátnici nás otočili domov ani som si neštikla turniket 😒 a o to je to horšie,že už nemám volno a budem to musieť časom odrobiť v 12 náskach a 16 náskach ☹ to potom nebude sranda aj ked teraz som rada,že som doma ale zas na druhej strane mám depku a myslím na to jedno,že ktovie či já budem niekedy v živote matkou 😢 inak aj já to mám rada,ked si drahý vypýta čo mám variť aspom nemusím ja vymýšľať 😉 inak aj já som dostala o 3 dni skor a tiež nesledujem ani b.teplotu ani plodné dni atd.inak to mi hovorila kolegyňa,že tiež jej tmavli bradavky takže už si druhá čo mi to povedala 😉 vieš čo o to homeopatikovi som počula,že pomáha,ale ešte som nadtým moc nerozmýšľaľa 😒

pancuska
18. sep 2012

@ivka3901 Spomínala si len že robíš na 3smeny,momentálne na 2 ale že v automobilke to som nevedela,aj u nas sa robia malé veci pre automobilky... No zatiaľ máme roboty dosť,asi to pocítime až na konci roka!My sme to mali takto ako vy minulý rok a niektoré baby si to ešte teraz nadrábajú,volá sa to u nás flexikonto! A o tom homeopatovi som rozmýšlala len ja ešte neviem ako dopadnem! Aj keď sa nám nedarilo som si povedala že ak laparka dobre dopadne a nič nenájdu,pôjdem k homeopatovi alebo k psychologičke! No v máji keď mi povedal,že prirodzene to nikdy nebude,tak z tej rany do srdca sa niečo vo mne prelomilo a po odstránení zvyšného vajcovodu som začala cítiť,že som začala ako keby nový život! Som taká spokojnejšia až na moju svokru,s tou asi nikdy! Už sa ani nečudujem že sa svokor na nu hneva! Inak som zistila že aj ona potratila,v 10tt ale že ju len vyčistili! No súcit nemá s nikým!

ivka3901
18. sep 2012

@pancuska no nám zakaždým dajú hodiny do mínusu ako v banke aj tam som v mínuse hehehe a potom,ked bude zase veľa roboty tak to budem museť nadrábať to bude teda inak akurát mi volala kolegynka,že zajtra ideme,ale zas v piatok sme doma ževraj nemci majú nejaký sviatok a my robíme pre nemcov D4-A8 čiže audinu tak preto je taká situácia akáje 😒 no aj ja som bola na laparke síce už dávno,ale našli mi vzrasty a polyp a to mi odstránili všetko a potom sme čakali či sa podarí lebo aj drahý bral PROFERTIL a nestalo sa nič tak preto sme išli na IVF tak nám v centre naordinovala dr.stenová 😒 a ty nemáš už ani jeden vajcovod?to som nevedela ☹ a čože sa stalo,že si o nich prišla? ☹ to mi je lúto moja inak já mám obidva,ale zas mávam anovulačné cykly a neviem ani presne kedy mávam ovulku,ale možno sa časom stane zázrak,ked berieme toto aloe vera aj drahý berie macu,ale zas ked ti mám pravdu povedať tak moc tomu neverím ☹ akurát dneska poobede ma chytila depka,lebo 2 suseda mužova sesternica prerába blízko nás dom po babke a nedávno sa im narodilo bábätko dievčatko lea a dneska kočáárovala pred domom a ked som ju videla tak som sa za oknom rozplakala a no proste ma bolelo strašne srdiečko,že niekto má také šťastie vlastne máme ísť na budúci rok na svadbu a už teraz sa bojím,lebo tam budú samé malé detičky a mňa to bude veľmi bolieť ☹ o tom novom živote budem musieť aj ja porozmýšľať,lebo som fakt už dosť psychicky na dne a žijem alebo prežívam síce mi nič nechýba mám dobrého manžela máme zázemie domček aj finančne robíme obidvaja tak sa to dá,ale aj tak nám chýba to jedno a asi začnem uvažovať silno o adopcií 😒 ale láka ma ešte vyskúšať BRNO muž moc nechce,ale o 2 roky dostanem poistku čo som si šporila 10 rokov a možno muža dovtedy zlomím aj ked teraz o tom vobec nechce počuť a mňa to bolí ako reaguje ☹ a čo sa týka mojej svokry ani nehovorím tá len stoná,že ju všetko bolí inak aby som to uviedla na správnu mieru ona podniká má potraviny kúsok od nás a ona žije iba pre obchod a ked náhodou sa stretneme čo býva zriedka,lebo ju nemusím tak len stone ako ju všetko bolí inak máva otvorené aj v sobotu a v nedeľu to jej už šibe za tých 15 rokov čo to majú 😒

pancuska
19. sep 2012

@ivka3901 takze v piatok budes znova doma? No ja co robim n tom vyrobnom stroji,je to taka velka masina a robi to same ja len uz potom kontrolujem ci je to ok a balim do takych pendlov sa tomu hovori u nas lebo to pendluje hore dole ale inak je to bednicka..... robia sa take male komponenty do posilnovaca riadenia pre budapest a regensburg/vw ,bmw a mercedes no stale mame s madarmi problem lebo neposielaju naspat tie pendle.....a chceli by vyrabat a tak to vsetko stoji vo vyrobe uz je tam 40000ks .....Co sa mna tyka ,ano uz nemam ani jeden vajcovod,kolko krat ked to povie vsetci hned myslia vajecniky ale to je rozdiel!!! O prvy som prisla minuly rok pri mimomaternicovom a skoro mi praskol,robili mi laparku v hodine dvanastej a o druhy som prisla teraz v auguste lebo v maji mi robil laparku a zistil ze ho mam nepriechodny a obsahuje tekutinu,bol nefunkcny a mal chronicku chorobu ktora s volala Sactosalpinx a tu tekutinu vyplvoval lebo som to pocitovala ako unik mocu! Odkedy ten vajcovod nemam tak mi to nerobi!! No a j by som ni s tym vajcovodom nebola nikdy tehotna a ani IVF by sa nedarilo,takto bez vajcovodov to dufam bude lepsie!!No moj gyn je taky fajn ze mi hovoril aj o tych zrastoch,ze ked ma zena s tym problem zvykne sa to po laparoskopii opakovat,tak mozno aj ty to tam mas ale o tom nevies.....je taky gel co sa zavadza pocas operacie do vnutra aby sa to neopakovalo!!A co viem ze nie je to vzdy vidiet cez sono a utz....ale porozmyslaj nad tym homeopatom!!! Ja som mala tiez take depky a stavy uzkosti a plac v jednom kuse a ak isla nejaka kamaratka s kocikom mala som nervy v prdeli,ale vsetko sa da vyriesit a preco by si vesala hlavu ked teoreticky si schopna byt matkou,len este stale je niekde nejaka zaplata co treba opravit!!!! Chlapov si netreba niekedy vsimat,ono aj ja mam doma poklad ale niekedy sa to s nim neda,tvrdohlavy a zatne sa a hotovo!!! No ale ta svokra moja ma najviac doraza.....byvame hore a je tu volna izba,byvala tam svagryna len ona odisla do klastora teraz....no a svokre vadi ze tam otvaram obcas ventilacku,vraj pustam muchy ale to ze tam ona otvori na cely den balkonove dvere to tam muchy nelozia a mame ich vsade.....ja uz som aj svokrovi povedala ze je v prechode ze jej preprcha lebo ani na svokra nie je normalna a zacala zaluzie vsade zastierat a rovnako musia byt no povedz!!!???? ale to ze jej mama mala rakovinu prsnika a teraz zlomenu ruku v ramene a potrebuje pomoc to jej nevadi...... 😠

ivka3901
19. sep 2012

@pancuska no asi áno došli objednávky 180 ks,ale 3 smeny to spravia za deň takže asi tak šak ráno nás zas otočia chápeš ráno o 5 30 čakám kolegyňu fajčím a zrazu príde vedúca,že ideme domov že nerobíme 😒 to je aká haluz toto 😨 a že mi super,ale kto to všetko v mínuse bude v 12 a 16-náskach odrábať ☹ vajcovod a vaječník neni to isté 😨 sory,že sa tak blbo pýtam 😔 to mi je lúto,že si takto oň prišla no a mne zas robili laparku raz a tie vzrasty aj polyp sa mohli kludne objaviť znova,lebo na laparke som bola už veľmi dávno ☹ ten homeopat sa čím vlastne zaoberá nejakými bylinkami na odstránenie tých cýst a vzrastov?no inak aj toto aloe vera čo beriem je ževraj dobré na tieto cysty ten čaj je dobrý aj gel nemám takú žalúdočnú kyselinu akú som doteraz mávala a aj stolicou nemám problémy 🙂 a možno sa časom stane zázrak no aj tak tomu moc neverím akurtá dneska mi došli zas produkty od nich síce je to dosť nákladné,ale som zatiaľ spokojná len aj drahý berie tú macu tak možno mu pomože 🙂 čo sa týka tej depky tak zas,já moc často ju nemávam ked chodím do roboty a po robote mám čo robiť doma tak nato vobec nemyslím,ale zas ked oddychujem a som sama doma tak ma to chytí ☹ presne ako píše aj moj je taký istý tvrdohlavy ako býk 😠 zatne a konec inak aj včera som mu spomenula,že tá moja kolegyňa zostala na 9 pokus konečne tehotná a on nato,že ona mala dosť vajok a zmrazili jej no mňa to dosť nahnevalo a bolo mi smutno,že mi to takto vyhodil na oči ☹ za bolelo ma to no čo už možno časom zmení názor,ale já aj tak skúsim vyskúšať to BRNO ale to fakt až ked mi dojdu peniažky 🙂 inak čo sa týka svokry našťastie už nebývame s ňou síce som s ňou bývala rok stačilo nikdy viac a teraz som rada,že sme sami a som veľmi rada,že som pani domu já a nikomu nič nevadí 🙂 inak aj moja mama má rakovinu,ale už je z najhoršieho vonku,ale aj tak je pod lekárskym dozorom a je už na invalidnom dochodku našťastie otec dobre zarába tak je to ok inak mali sme pred 2 rokmi ťažké obdobie v čase ked sa nám 2 IVF podarilo sme boli tí najšťastnejší ludia pod slnkom a v tom čase boli u nás záplavi moja mamka na okraji smrti a ešte k tomu moja teta zomrela vidíš aj teraz sa mi tisnú slzy do očí,ked to píšem ☹ 😢 vrátim sa k tomu,že sme tí najšťastnejší ludia pod slnkom len to naše šťastie netrvalo dlho v 9 týždni som mala MA nato nikdy nezabudnem,že som išla už so správou z centra svojej gyn. a videla som moje malé,ale už mu nebylo srdiečko a na ten moment nikdy nezabudnem ako som sa zosypala pred nemocnicou,ked som zbadala muža prichádzať bol so mnou na aute tak sme plakali obidvaja 😢

pancuska
19. sep 2012

@ivka3901 ja som tak plakala s muzom ked mi doktor v 8tt povedal ze ziadne srdiecko nevidi zrejme je to mimomaternicove a tak sme rychlo leteli do Trencina lebo ze v Piestanoch by ma narezali! To som uz tyzden krvacala a mala silne bolesti a teplotu! V nemocnici si ma len hadzali od jedneho k druhemu a po tyzdni brania infuziek a krvy ma poslali domov ze to hadam prejde aj same! Behom dalsieho tyzdna som tam chodila na pohotovost co som mala take silne bolesti a na treti tyzden mi konecne urobili laparku ale za ten cas som sa naplakala a prosila som Boha nech mi to uz prejde! Ono tiez je to strasne,lebo clovek sa tesi a zrazu je po vsetkom! Homeopatika su lieky na baze byliniek dokonca aj na pipiny z gynfiv tam jedna kocka pise ze vela krat nemohla toto jej pomohlo! Cas ide rychlo a treba skusat vsetko,ved casom uvidis aj zmeny z toho aloe! Ono vies aj tvoj muz je z toho urcite nestastny len my zeny si poplaceme a ideme dalej ale s muzmi to je horsie! A zistila som ze aj my vyrabame komponent pre audi ale do budapesti 🙂 momentalne tu stoji 27216ks vyrobeneho materialu na ktory zasa neposlali bedne! A ta tvoja firma sa kde nachadza?

ivka3901
19. sep 2012

@pancuska no je to niečo podobné ako,ked srdiečko nebije už ☹ to ťa nechali takto potrápiť? 😠 hrúza to naše zdravotníctvo aj dochtori a ešte furt štrajkujú za zvýšenie platu a pritom nás vyháňajú z nemocníc,že nám nič neni 😠 presne tak človek sa veľmi teší teda aj my sme sa tešili a všetci okolo nás 🙂 čo už ako sa hovorí asi to tak malo byť a všetko má svoj zmysel v živote,ked nám nei mať súdené vlastné detičky tak ich mať nebudeme ☹ ale tebe sa IVF určite podarí 🙂 ideš na 1 IVF ?no vlastne aj toto aloe je niečo podobné lebo ten čaj je z kvetov aloe a je to zhruba ako bylinka ved časom uvidíme musíme to brať dlhšie aby sme videli účinky 😕 presne čas letí ja som už mala 32 ☹ no neni to veľa,ale zas málo 😔 presne ako píšeš my ženy si poplačeme potrebujeme trochu času a otraseme sa a ideme dalej a mňa hlavne ťahá skúšaťť dalej,že veľa kočkám sa to podarí aj na 5-6-7 pokus jak napr.na slovensku nie a idú do cz čiže česka a hned majú dvojičky 🙂 no vlastne je to bývalý volkswagen v dolných krškanoch pri NITRE

pancuska
19. sep 2012

@ivka3901 ano treba skusat aby si clovek potom nemusel vycitat ze nieco nevyskusal a mozno prave to by pomohlo!!! mam kamosku co byva v PLzni ale chodia na sk na domcek co tu maju....ma 37r a teraz podstupila IVF v Plzni ktore jej vyslo a teraz caka dvojicky!!! a stitnu zlazu mas vysetrenu? a vobec si nehovor ze vam nie je sudene!! to nemozes vediet? len ten hore moze vediet co je komu sudene?!! ked to pride bude nam aj luto ze sme deti chceli.....lebo co mam zasa dalsiu znamu ta pred 18rokmi podstupila IVF a tak ma 2 deti ten chlapec (18r) tak to je grazel najvacsi v okoli,fetak a ozran a povedala ze tak ako ho strasne chcela tak teraz by ho tak najradsej zabila!!! je z neho psychicky hotova!! a tak si myslim ze vsetko zle je na nieco dobre!! mozno tento svet nie je az taky dobry aby sa don rodili dalej deti lebo v poslednej dobe je takych pripadov ze nemozu mat deti viac a viac.....a su to vacsinou pary ktore su spolu stastne a stvorene na materstvo ale proste to nejde!!mozno by sme sa mali mat viac radi a ist si za svojim cielom nech si hovori kto chce co chce.....a mysliet pozitivne!! uz aj ty mas znamenie ze To ide,lebo uz sa to podarilo aj ked ....ale podarilo cize TO ide,len treba zacat mysliet nejak inak..... aj ja som si totiz myslela ze uz na to nemyslim a ani sa nesustredim ale ti poviem ze az TERAZ ked nemam tie vajcovody vobec na to nemyslim,nesledujem sa a teraz ani neviem ze mam menzes,vobec ma neboli chrbat ani brucho,ani ho nemam nafuknute no uplne ako keby to nebolo moje telo!! a s manzelom je to uplne ine v splani ako to bolo predtym,uz to robime pre seba a nie kvoli niecomu... takze urcite je vela v hlave a treba to vypnut!!! zajtra pozeraj sudnu sien 😉 ja musim byt v robote,potom mi napises ako to dopadlo 😉 😉 😉

ivka3901
20. sep 2012

@pancuska aj já som toho názoru,že treba vyskúšať všetko dokiaľ má človek síl bojovať 😒 tá tvoja kamoška vidíš už má 37 a má dvojičky takže až také staré nie sme 🙂 ako mne v robote jedna baba nemám ju inak rada povedala,že som stará a nech si adoptujem a že som posadnutá čo by si na to povedala odvtedy sa s ňou nerozprávam a tvárim sa,že ju nevidím 😠 čo sa týka tej štítnej žľazy no mám beriem euthyrox 75 už asi 4-5 rokov v kuse a dr. v centre mii povedala,že tie ženy ťažie otehotnejú ☹ no to mám znamenie,že sa to dá a len treba skúšať aj dr.štelcl v brne nám to povedal,že šanca je tam,ked sa už raz podarilo len treba skúšať a preto ma to láka stále skúšať,ked sú možnosti 🙂 a tebe sa IVF určite podarí a máš kopec šancí pred sebou pozri nám sa podarilo 2 IVF takže ak sa náhodou prvé nepodarí tak KET alebo 2 IVF je určite tvoje 🙂 🙂 🙂 to som rada,že už nemáš problémy s menzesom já som v živote nemala žiadne bolesti atd len my chodili všelijako a mala som raz silné a raz slabé ako kedy 😒 inak aj my už s mužom sa milujeme pre radosť a preto,lebo sa lúbime a nemyslíme už nato všetko 🙂 no súdnu sieť nepozerávam radčej bez servítky ☹

ivnik
6. nov 2012

ja by som aloe nebrala , lebo ja som napr. zistilia, že som tehotná až v 6.tt a keby som pila aloe vera, tak by som si mohla sposobiť nechcený potrat a to by som ani nevedela, že som bola tehotná ☹ Našla som si článok a bolo tam toto

,,Tehotné a dojčiace ženy by však nemali aloe vera
užívať, pretože môže vyvolať detoxikáciu, ale aj prekrvenie orgánov panvy, a tým i potrat.
V tehotnosti treba s bylinami opatrne, lebo vačšinou každá prekrvuje maternicu a može vyvolať potrat. Tak fakt kočky opatrne,, Inakdržím palčeky 😉

magdalena572
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lysa31
17. mar 2013

Ahojte, vidím, že tu už dlho nikto nebol tak dúfam, že už ste všetky tehu: ) som rada, že som našla toto forum, lebo nikto v roidne mi nerozumie. Všetci mali dieta hneď ako cheli a teraz nechápu prečo robím taký cirkus. Ale ja som už na nervy tak radda by som sa o niekoho strala 🙂

vejavika
17. mar 2013

@lysa31 Ahoj,no ono nas je dost,tych po 30,co sa im este nesplnilo to velke prianie,tesit sa konecne zo svojho vlastneho babatka,ale co nam ostava 😖 Musime stale verit,ze sa karta obrati a konecne to uz vyjde.Ja som tiez z toho vsetkeho uz niekedy na nervy,niekedy to vypustim,ale je to tak hrozne tazke nemysliet na to.To sa ani neda,mna sa uz na to aspon prestali vypytovat vsetci,ale do tej doby to bol otras,to nikto nepochopi,pokial si to neprezije.Moj priatel je zatial trpezlivy,chyba je vo mne,ale dokedy??4 roky to je uz aj dost a to vlacenie sa po doktoroch je take zdlhave ☹

mata67
20. mar 2013

@vejavika @lysa31 ahojte, tak ja som tiež našla túto tému až teraz ... a nápodobne, tiež patrím do skupiny po 30-ke a stále bez mimi ! úplne súhlasím, že vyvytovanie sa známych, že kedy UŽ vie byť pekne otravné a deprimujúce, ale čo už museli sme to prežiť ... a teraz sme presne v štádiu, že už sa boja opýtať, keďže zrejme už aj tí najblbší pochopili, že to jednodiho nejde ... a ako dlho sa snažíte ?

vejavika
21. mar 2013

@mata67 No skoro 4 roky,riesime to tak 1,5 roka,kedze nam to uz bolo podozrive,ja mam totizto problem s vysokym prolaktinom,to je taky nekonecny pribeh,Ccela by som este podstupit aj laparoskopiu,no ak nic,tak by sme skusili aj umele oplodnenie,ja uz preto urobim cokolvek,aj ked najlepsia by bola prirodzena cesta.Vy sa ako dlho snazite?

mata67
22. mar 2013

@vejavika po svadbe ( čo už bude skoro 3 roky) som vysadila antikoncepciu ... a tak intenzívne je to možno 1,5-2 roky ... mne zatiaľ žiadny problém nenašli, hormonálny profil OK, laparoskopia nič neukázala ... V tvojom prípade si myslím, že ešte je ďaleko uvažovať nad umelým oplodnením, tomu zrejme predcházajú všelijaké iné pokusy - laparo, inseminácia apod. Prirodzená cesta by bola určite naj, ale keď už je poznačená psychika ide to len ťažko ... môj prípad :(
a partner bol už na spermograme ?

vejavika
22. mar 2013

@mata Moj partner uz bol na spermiograme,mal pomale spermie,ale to vraj neni az taky problem,,to tvrdi on'',zevraj mu to doktor potvrdil,tak ja neviem,ja uz nemam chut sa s nim hadat a dokola to riesit.Ono nam to dost nadrstbilo nas vztah ako sa to nedari on tvrdi,ze v pohode,ze pockame,ale sme v takom zvlastnom stadiu,nemame si niekedy uz ani co povedat.Velmi si prajem aby sa to uz vyriesilo inak neviem ako to dopadne ☹ To s tou psychikou je pravda,mozu byt vsetci mudri,ze chodte na dovolenku,nemyslite na to,pianko pohoda.Ked niekto v mojom okoli zahlasi,ze chce radsej chlapca ako dievca a naopak ako su sklamani,ze to bude dievca a nie chlapec,ze uz jedno maju,alebo,ze je lepsie mat dieta na jar ako v zime alebo treba si vypocitat aby bolo dobre znamenie,najlepsie lev,tak ja uz nemozem.

kveta
22. mar 2013

@vejavika Prepac uprimnost, ale Tvoj priatel sa o dieta nejak vehementne nesnazi, nenastokol Ti obrucku, nemate si co povedat.. Naozaj je to vhodny clovek na rodicovstvo? Aby si tu o par rokov nepisala, ze Ta opustil a nechal s dietatom..

vejavika
22. mar 2013

@kveta Si mi dala,ja len neviem ci si to pochopila,len chcem povedat,ze nielen on,ale aj ja niekedy nemam chut a ani silu toto vsetko riesit.a co sa tyka tej obrucky,tak ta by to tiez asi nevyriesila.

ivka3901
22. mar 2013

ahojte baby teším sa,že do tejto témy sa zapojili dalšie kočky no my sme tiež natom podobne tiahne mi pomaly na 33 rokov a mimi nikde a bojím sa,že do dalšieho kola IVF mojho muža nedostanem síce máme za sebou jedno úspešné lenže v 9 TT missed abourt a ostatné neúspešné ☹ a zostali sme s mužom na mrtvom bode aj ked on mi stále hovorí,že ma lúbi a necháme to tak,ale já mám stále smútok v srdiečku všade okolo nás sa rodia detičky a my nemáme žiadne je mi veľmi smutno len to nedávam moc najavo,ale ani moc o tom nemožem písať,lebo sa mi hned tlačia slzy do očí 😢

sbear
25. mar 2013

Ahojte, o chvilu mam 32 a s priatelom by sme uz samozrejme chceli dieta. Ochranu nepouzivame 3 roky, ja som bola na vysetreni, gyn nic nezistil, iba mam o tyzden posunutu ovulaciu a po ovulacii mam uz o 11 dni menzes, priatel ma vela pomalych spermii, v podstate sme takto podla lekarov este v norme. Co sa chcem opytat je, ako na to mame ist s tym plodenim? Kolko x treba skusat? 3 dni okolo ovu? Treba to sledovat, ci radsej nie? Mozem chodit do roboty, ci si mam zobrat kazdy mesiac dovolenku 3 dni? Prosim poradte mi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre