Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
2. jún 2010

@camelco jeeej ty ides na dovcu???a kedy idete?dufam ze sa vratite uz traja.... 🙂 drzim palce... 😎 😎 😎

camelco
2. jún 2010

este si na tu dovcu musim pocka, ideme v auguste ................ sa tesiiiiiiiiiiiiim 😀 musim vypnut, zo vsetkeho a hlavne z roboty .... zajtra idem za obvodackou a asi sa necham vypisat na PN ....... a tiez dufam, ze sa z dovci vratime traja, to by bol pre mna najkrajsi darcek a mozno to vyjde aj skor jul - august .......... uvidime 🙂

janemari
2. jún 2010

camelco same dobre spravicky 🙂

co sa tyka kocika mne sa strasne paci modra farba,ale asi by som si vybrala nejaku neutralnu.A sesterka ma dvoch synov a maju cerveny kocik a taky fajn cerveny a nerobili si z toho tazku hlavu ze maju chlapcov.A zase kamos ma dceru a kupili si modry kocik. 🙂

camelco
2. jún 2010

janemari ....... ahoj 🙂
ja milujem modru farbu .............. takze bud by som vsetko ladila do nebovo modrej alebo zo zelenej svetlo postaciovu 😀 ci uz by to bolo dievcatko alebo chlapcek ...... dufam, ze raz to takto kombinovat budem ....... a vlastne pre vsetky snazilky 🙂

janemari
2. jún 2010

camelko tak mame rovnaky v kus,lebo nad tou zelenou a modrou som aj ja uvazovala.Ale aj kombinacia hnedej nebola zla 🙂

camelco
2. jún 2010

😀 😀 😀 ........... uvidime co bude v mode ked budeme tehulky ............... zatial sa rozlucim idem spat ....... tak prajem dobru noc vsetkym 🙂

janemari
2. jún 2010

camelko dobru noc.No ja sa urcite nebudem az tak riadit modou,skor tym co bude prakticke a co sa bude pacit mne 😉

lubka0506
3. jún 2010

ahojky 🙂 babule ako?...ja od dnes prvá včelička...konečne sa to pohlo... 🙂
chcela som sa s vami rozlúčit,zajtra ideme na výlet smer Krkonoše a ja sa sem asi zajtra nedostanem...tak sa majte a pekný víkend 😵 😵 😵 ...prídem v pondelok ak ma voda neodplaví.... 😀 😀 😀 papa 😵

megynka
3. jún 2010

ahoj lubi, uži si krásny výlet a hlavne nezabudni si zobrať injekcie 😉 ja tu asi tiež moc do pondelka nebudem, cez víkend mám v škole ešte terénne cvičenia a v sobotu ešte prídu zmontovať tú vstavanú skriňu, už teraz mám veci po celom byte, och už nech je aspoň nedeľa a mám aspoň polovicu vecí uložených

mata1001
3. jún 2010

caute baby... lubi stastnu cestu a uzite si vyletik... 🙂
megy vstavana skrina je super...vela veci sa ti do nej zmesti...co robis?

megynka
3. jún 2010

mata sedím v obyvačke na krajíčku sedačky, všade mám poukladané veci a čakám na manžela kedy príde z cvičáku, ešte musíme dnes rozobrať tú starú skriňu a zajtra omalovať stenu

mata1001
3. jún 2010

megy na krajicku sedacky? 😀 😀 😀 😀
chuda moje... 😀 😀 😀
ja sa nudiiiiiim.... 😠 😠 😠

camelco
3. jún 2010

ahojte 🙂
@lubka0506 ........ prijemny vylet

janemari
3. jún 2010

ahojte prisla som vas pozdravit 🙂

m.a.y.a.
7. jún 2010

ahojte babenky 🙂 🙂 vidim ze to tu zase pekne zanedbavame hm???
kde ste vsetky ?? vonku je dnes uzasne a teda konecne po tom necase co tu bol !!!

kedze nikoho nikde tak ide aj ja svetom pekny zvysok dna vsetkym paaa 😵 😵

EJA SA NEOZVALA ???

mata1001
7. jún 2010

mayka ahoj ja som tu...
ja som bola v poradni dneska,vsetko mam ok a utz mi nerobil...skoda...
a ty ako?pomaly rastiete?ako sa citis?pohyby uz citis? 🙂

megynka
7. jún 2010

ahojte 😉
tak u nás sa už mračí, dlho nepršalo 😀 skriňa už stojí, celý víkend som upratovala

lubi ako, výlet sa vydaril?

mata1001
7. jún 2010

@megynka ahoj skrina je dobra?vela veci sa ti tam zmesti ze?
neboj prsat nebude.... 🙂

megynka
7. jún 2010

tak skriňa je fajn ale zistila som že by mohla byť ešte väčšia 😀 no čo už ju nebolo kde postaviť, ale lepšia ako stará 😉 no neviem, tu sa fakt mračí a zajtra je Medarda, ja len dúfam, že nebude fakt pršať celé leto a ako dopadla poradňa?, mimino poslúcha? 🙂

mata1001
7. jún 2010

@megynka a tu skrinu ste si dali robit ci kupili hotovu?
momco poslucha zatial...klopklopklop aby som nezakrikla...sem tam ma kopne tam kde by nemal ale inak v pohode...len ma bolia dasna...mam ich take citlive...najradsej by som si vsetko jedlo zmixovala a jedla ako kasu 😀

megynka
7. jún 2010

skriňu sme si dali robiť , no drobec ťa sem tam musí kopnúť, aby si nezabudla poslala mu sem tam nejakú dobrotu 😵

megynka
7. jún 2010

no citlivé ďasná som ja kedysi mávala, tak to poznám 😒

mata1001
7. jún 2010

dobrotu?ved len dobroty mu davam a preto uz vazi o niekolko gramov viac akoby mal...
a pomohlo ti nieco na dasna?

megynka
7. jún 2010

mata roky som mala problémy s ďasnami a pomohli mi minulý rok antibiotiká, také čo mne aj manželovi predpísali ešte v Prahe keď sme išli na ivf, lebo som mala pozitívne testy na ureaplazmu, len neviem ako sa už tie antibiotiká volali, viem že boli silné, brali sme ich tri týždne ale vždy len prvé tri dni v týždni a potom pauza do konca týždňa a odvtedy mám ďasná super, ani nebolia ani nekrvácajú, a to mi krvácali hádam celý život, no aspoň na niečo bolo to ivf dobré 😀

mata1001
7. jún 2010

no mas pravdu aspon na nieco to bolo dobre...aj keby bolo lepsie keby si radsej otehu.... 🙂 🙂 🙂

lubka0506
7. jún 2010

ahojte 🙂 je tu ešte niekto??? čo je nové? 🙂 ...ja mám za sebou už 4 včeličky... 🙂 inak nič... 😉

janemari
7. jún 2010

ahojte zdravi 🙂 tak dnes mam za sebou prvu vcelicku 😎

lubka0506
7. jún 2010

🙂 janemari tak sme na tom skoro rovnako... 🙂 😎 ...do ktorého CAR chodíš? asi som to prehliadla...

janemari
7. jún 2010

lubka ja chodim do Iscare v Martine 🙂

camelco
7. jún 2010

ahojte babulky ....... 🙂 len vas pozdravim a idem si troska zdriemnut, pred chvilkou som prisla z roboty 😠 ☹ som total unavena ale chcela som si vas aspon trosku precitat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre