Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
12. sep 2010

@tanyja tak s deťmi to je cvičenie na celý deň a 7x v týždni 😀 no hádam aj ja raz tak budem cvičiť 😉

@jankaja my sme tie kvasinky vyliečili octovou vodou, 3 dni 3x do dňa kúpeľ labky v octovej vode a bolo po kvasinkách

jankaja
12. sep 2010

@megynka Aha, to by mi nenapadlo. V poslednom case zistujem, ze ocot je tusim na vsetko. Za chvilu ho budem nosit so sebou ako ten grek v mojej tucnej greckej svadbe okenu 😀

megynka
12. sep 2010

@jankaja 😀 nám to poradil veterinár, že vraj keď nezaberie octová voda potom to nebudú kvasinky, tie vraj neznášajú kyslé prostredie, no človek stále zisťuje niečo nové, ja som to tiež nevedela 😀

tanyja
12. sep 2010

@megynka neboj nič, dočkáš sa a ani sa nenazdáš a bude to tu 😵
s havkáčmi je tiež dosť práce, veď oni sú vlastne ako detičky 😀 😀

lubka0506
15. sep 2010

Ahoj babule
ja mrchujem od 18 augusta stále okrem dvoch dní... Zajtra ráno valím do Martina. Mala som hormony na upravu cyklu a mám to také rozhádzané akoešte nikdy!... A to už som si myslela že ešte dva mesiace a bude stimulka....no ktovie čo bude?
Držkajte sa paa

tanyja
17. sep 2010

@lubka0506 ja som tiež brala hormóny, ale takéto ako ty som to nikdy nemala , čo povedal doktor ? ako to vyzerá?
dnes malému vyliezol už 4.zub tentoraz očný, tak to má hore ako noty na bubon 😀 zub medzera zub 😀
a dokonca prešiel pár krokov sám !!! no snaží sa... 😵

lubka0506
19. sep 2010

Ahojte🙂 Bola som v Martine u doktora vo štvrtok. Hormony vysadil a pichol mi niečo na zasavenie krvácania. Spinila som ešte vo štvrtok a v piatok to bolo v pohode. Doktor povedal že si počkáme na mrchu ktorá príde bez hormonov a možno dovtedy schválôia žiadost. Som strašne rada že už nemrchujem...bola to riadna otrava chodit mesiac s plienkami... 😀 😀 😀 Zelám vám peknú nedelu ja idem oddychovat,lebo sme boli včera na svadbe.... 🙂

annamary27
19. sep 2010

@lubka0506 ahoj,tak to je super,že ti doktor pomohol od mesačnej mršky.Len pekne oddychuj a pekný štart do nového týždna.Ja tiež oddychujem po včerajšej stretávke zo základnej školy,bola super zábava až do štvrtej rána 😀 😀 😀 😀

janemari
19. sep 2010

@lubka0506 tak to ti nezavidim taku dlhu dobu chodit s ...,to muselo ist do penazi 😲
Posielam vam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

tanyja
19. sep 2010

@janemari a čo nové za bytík? kedy bude tvoj ???
@lubka0506 ja teraz nemám žiadnu mršku, mám vloženú mirenu, takže nikde nič a je to super 😀 😀

janemari
20. sep 2010

@tanyja bytik prislubeny ale pokial nemam kluce tak neverim.

tanyja
20. sep 2010

@janemari a kedy ti dá kľúče? už ste si dohodli papierové záležitosti? to zožerie najviac nervov a času,samotná práca v bytíku je už len to "najmenej"

janemari
20. sep 2010

@tanyja papierovo to urobime mozno v stredu a bytik sme chceli odkupit v januari ,ale asi odkupime v decembri.Tam bude stacit len vymalovat,nejake mensie upravy a nastahovat nabytok.

tanyja
20. sep 2010

@janemari po novom je to tak, že keď kúpiš byt v novom roku, tak musíš zaplatiť štátu daň z kúpy a tento rok nie, tak to využite, jasnačka
a keby tých papierov toľko nebolo,a le všetko sa dá, no nie?

janemari
20. sep 2010

@tanyja ten zakon este nieje schvaleny.Ale pojde to cez pravnika ta kto pojde rychlo.

tanyja
20. sep 2010

@janemari ja som myslela, že už je to schválené, no ale aspoň niečo som začula 😀 a tie novinky aj za mamičky, také novotinky sú na prd - robiť môžem, ale ak chcem aj rodičovský k tomu, tak musím všetko zdokladovať - byrokracia a aby si moja mama vybavovala živnosť na to, aby mohla pestovať vlastného vnúčika, tak to už je fakt vrchol všetkého
a cez právnika je to najlepšie a najistejšie

janemari
20. sep 2010

@tanyja ja som sa na to pytala pravnika a ze to este nieje schvalene.Ale asi kupime v decembri nech uz nemame od noveho roka stresy.

tanyja
20. sep 2010

@janemari do nového roku pôjdeš s kľudnejšou dušičkou 😵 😵 , budeš sa venovať bábu, budeš mu spievať, hladkať ho, užívaj si tehotenstvo, je to super, keď som sa pred koncom tehu kotúľala 😀 😀 a to som pribrala len 9kg
😀

janemari
20. sep 2010

@tanyja no pokoj este nebude,musim prestahovat nabytok a veci.Đufam,ze to do porodu stihnem a zariadim sa .

katrin21
20. sep 2010

janemari: ja odpadnem ty si tehu?? super, gratulujem!!

janemari
22. sep 2010

@katrin21 no som 😔 a dakujem 😉

katrin21
22. sep 2010

aj napriek tomu, ze si zosatala , neboj, bude to dobre 🙂 je to nenahraditelny pocit 🙂 drzim palce 🙂

janemari
22. sep 2010

Veci stale riesia a verim kym porodim bude vsetko uzavrete...

lubka0506
26. sep 2010

čaute babule 🙂 sem nikto nechodí???...ako to? čo máte nové?
Ja nič včetko po starom čakám na schválenie poistovne... Dnes máme upršanú nedelu,tá predpoved im vyšla... 😠
...želám pekný den!...cmuky 🙂

janemari
26. sep 2010

@lubka0506 tak dufam,ze do konca roka budes tehula 😉

annamary27
26. sep 2010

@lubka0506 ajoj,aj my ešte čakáme na schválenie,budúci týžden bude už šiesti týžden,kedy sme žiadosť podali.
kEBY MI JU SCHVáLILI SKOR ,MOHLA SOM ZAčAť S INJEKCIAMI Už TERAZ V PIATOK 1.10. ALE TAkýMTO TEMPOM SA MI TO ASI O MESIAC POSUNIE.

janemari
27. sep 2010

@annamary27 aj u mna to bolo tak ze mi prislo schvalenie v den,alebo den po tom ako som mohla zacat so stimulkou.

lubka0506
27. sep 2010

ahojky 🙂 @janemari dúfam že budeš mat pravdu...ja myslím akosi negatívne ☹ minulý týžden bol pekný len kvoli počasiu,inak bol škaredý... ☹
@annamary ja som tiež zvedavá kedy to schvália,teraz tam doktor dopisoval len nejaké lieky...povedal že minieme aj tie čo mi zostali z GF. ...papa 🙂

janemari
27. sep 2010

@lubka0506 aj mne este zostali injekcie keby niekto chcel tak mu ich predam.A neboj vyjde to teraz je taka uspesna vlna. 😉

tanyja
27. sep 2010

@annamary27 my sme podali žiadosť v centre a neschopná sekretárka na ňu zabudla, tak ju posielala 3 mesiace kým ju ozaj poslala a bola síce schválená do mesiaca, ale asi bola nejaká tlačenka, lebo nám to jednoducho posunuli až o rok !!!
ale nakoniec sme si bábo poriadili sami bez centra 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre