Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
22. okt 2010

@zuzana0612 vitaj tu u nás, tak si ma tu vypátrala 😀 😀
@janemari tí ľudia, čo ti vyčítajú parohy, by si mali všímať iné veci a nie Teba, ty za to nemôžeš, aký je tvoj muž, teda ešte muž.. a svedčí to o jeho IQ, keď také verejne vypisuje...

@lubka0506 dočkáš sa, budeš aj ty tehuľka, ja som už nedúfala a ono to prišlo fakt nečakane 😀 😀

zuzana0612
22. okt 2010

@janemari no, tak ja neviem, nečítala som čo píše. a je mi to jedno. čítala som, čo píšeš ty a neviem, ale neprišla som na žiaden dôvod, prečo by si si to mala vymýšlať. a či ľudia vedia, že s tebou čaká dieťa, tak to neviem, ale ak sa s týn neprizná, tak je to dobrý h... a ak ano, tak si musí každý myslieť o ňom svoje. takto aby sa správal k žene tehotnej.... no tak to neviem.... ale to sa nebude páčiť určite nikomu

zuzana0612
22. okt 2010

@tanyja 😀 ďakujem za privítanie.

tanyja
22. okt 2010

@zuzana0612 dnes nepracuješ? žeby sme sa presťahovali na túto tému a moju necháme plávať? no hádam nie, budem aj tu aj tam 😀 , musíme predsa prehodiť reč aj s @janemari veľmi zlatá osôbka a aj s @lubka0506 druhá zlatá osôbka

@janemari on si asi potrebuje niečo dokázať... ale čo, to asi vie len on, lebo u normálneho chlapa by som čosi také ťažko očakávala
ja keď som sa rozišla pred rokmi s bývalým, tak urobil takú vec, že moje tel.č zavesil na net s ani nejakým vulgárnym inzerátom, lebo mi začali vyvolávať podivní chlapi s požiadavkou na tel.sex, no fuj, tak som mu zavolala, totálne vynadala a odvtedy som mala od neho pokoj... nestrávil to, že som mu dala kopačky , p...o

janemari
22. okt 2010

@tanyja tak neviem co by som spravila tvojmu byvalemu,to uz bolo silne kafe.Ako ja si hovorim,ze nemam naco ziarlit lebo on ako manzel nula bodov a co sa tyka sexu tak to este horsie.A pokial mu nejaka naleti aky je uzastny nebudem jej to vyvracat nech skusi a potom pochopi. 😀

tanyja
22. okt 2010

@janemari veď tak určite, načo si robiť zbytočné vrásky, no nie, on zato nestojí a aspoň sa pýta na malé? alebo bez záujmu?

janemari
22. okt 2010

@tanyja pyta ako pyta,minule som sa ho pytala na mena a ked povedal meno pre dievca take ako sa vola jeho milovana kolegyna som myslela ze ma porazi.On si mysli,ze hodim rukou a zase budeme spolu a on sa bude spravat ako sa spraval doteraz.

tanyja
22. okt 2010

@janemari on si asi myslí, že si z kameňa a nič ťa nerozhodí, je fakt divný...
ja by som s ním už nežila keby som sa mala rozhodnúť 😒

zuzana0612
23. okt 2010

@janemari a to on teraz akože chce, aby ste boli spolu? hmmmmmmmmmmm..... takt to ti divne dáva najavo. asi ťa chce vyprovokovať k žiarlivosti.

zuzana0612
23. okt 2010

@tanyja ja s tebou súhlasím, tiež by som s ním nebola. určite je to ťažké, keď má byť človek sám s dieťaťom. ale byť s takým.... tak to by nebolo o nič ľahšie.

tanyja
23. okt 2010

@zuzana0612 to by bolo ešte horšie a takí zvyčajne začnú vykrikovať aj to, že sa matka viac stará o dieťa ako o neho, to sú chlapi egoisti !!! a takých mi nechceme 😵 😵
ako bolo dnes?
ja som bola pri starkej, ale bez malého, bol s ocíkom, tak sa jeden druhému mohli do sýtosti venovať, až mi poobede o druhej volal, že malý nechce nič papať - najedol sa tyčiniek, tak načo obed ( mužova sestra chová deti tyčinkami a potom neobedujú, no načo , no nie ? 😠 😠 )

tanyja
24. okt 2010

@janemari dnes sa malý hral a ako vždy hrá sa aj tak, že si hádže hračky do nočníka 😀 , no a akurát sa doň vycikal a vzápätí si do toho hodil koliesko 😀 😀 😀 , no ale veď je to jeho, tak mu to neublíži 😵 😵
ako sa cítiš? ani sa nenazdáš a malé ti bude uštedrovať kopance , ja som v 18tt už cítila pohyby - také šteklenie v bruchu, ako keby mi črevá krútilo a bolo to malé , úžasný pohyb 😵 😵

janemari
24. okt 2010

@tanyja tak maly mal dobru zabavku 😀 Ja este pohyby nemam ani neviem ako to ma vyzerat,ale skvrkanie akoby prelievanie criev ze sa kolkokrat smejem ze sa mi to lodzga.Ale ked budem mat prve pohyby dam vediet. 🙂

tanyja
24. okt 2010

@janemari ešte 3 týždne si určite počkáš ak nie 5, lebo na prvorodičku je ťažké rozoznať, čo je bábo a čo črevá 😀
no malý má super hračku... ani vlastné cilinky mu nevadia, minule si ich vylial a capkal v tom rukou 😵 😵

lubka0506
25. okt 2010

ahojky🙂
...tak sa vám hlásim oddýchnutá po víkende. Boli sme v Sklených Tepliciach,bolo dobre a hlavne sme sa odreagovali.
Dnes som mala dovču bola som v Martine...inak nové nič 😵
@tanyja si zlatá Dakujem🙂

janemari
25. okt 2010

@lubka0506 tak to si bola par km odomna,skoda mohli sme sa stretnut 😎

tanyja
26. okt 2010

@lubka0506 jóóóój, taká dobrá masáž, bazén, vírivka, to by som aj ja brala, saunu nemôžem.. a manželík ťa aj niečím výnimočným prekvapil?
a čo nové v martine? naposledy som tam bola, keď sme pred 3 rokmi cestovali na dovolenku 😀 😀
@janemari ty pracuješ alebo si na PN ? už je bytík hotový?

janemari
26. okt 2010

@tanyja ja som este pn a uvidim ci ma necha aj nadalej.A bytik?Zmluva hotova,uz len vyplatit,dat papiere do poriadku a je to.Podnajomnici tam mozu zostat do konca roka takze stahovanie ak sa nic nestane budeme riesit v januari.

tanyja
26. okt 2010

@janemari ja som bola PN od momentu, keď som bola na amniocentézu, len ja som bola v práci na zastupovanie, a končila mi už zmluva, tak sme to potiahli a nebol žiadny problém
čoskoro Je koniec roka, takže za chvíľku budeš vo svojom, ja idem teraz mimo, malý je už hore, tak už len večer nazriem, pekne sa mi tu držte 😎

lubka0506
26. okt 2010

@janemari no na budúce bude aj stretko... 😉

@tanyja celkom v pohode,prekvapil ma tými kúpelmi a šampanským... ale ja som mu dala len šampus a bonbonieru takú lepšiu...do Martina idem vo štvrtok na odber vajíčok.Dnes idem pichat Pregnyl....inak nové nič 🙂

tanyja
26. okt 2010

@lubka0506 a v Martine sa to ako volá? chodila tam aj suseda a dnes majú už 5 mesačnú Lucku
čoskoro ti budú vkladať embryjká, tak len nech sa uchytí, mne vložili 1, ale taký mladý čo pomáhal, so mnou statočne tresol o dvere, keď som bola po zákroku, mne sa neujalo a myslím že to bolo tým nárazom, ktovie, myslím 😖

a to ste s manželom mali výročie alebo to vymyslel len tak? je veľmi pozorný, hm, že by si mi ho požičala ?? 😵 😵

janemari
27. okt 2010

@lubka0506 pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

lubka0506
27. okt 2010

ahojky 😵 Dakujem za vírusíky 😵
@tanyja to myslíš vážne že sa ti to neujalo ked s tebou buchol? a to čo bolo za cvoka???
... volá sa to Iscare 🙂
@tanyja mali sme výročie 8 rok manželstva 😵

tanyja
28. okt 2010

@lubka0506 krásne číslo, moje obľúbené , lebo 8 znamená nekonečno, tak budete mať nekonečne veľa vzájomnej lásky
no neviem, či to bolo tým buchnutím, ale mne sa neujalo, moja psychika bola dosť narušená, mne vadili tie dlhé cesty, normálne mi to nevadilo, veď som chodila na SCH hranice opatrovať babku, ale toto bolo niečo iné
tiež som chodila do Iscare k Ďurechovej
my budeme mať 4.výročie (29.12) ale spolu sme 8,5 roka
ten cvok bol ten nejaký ich pomocník, zdravoťák, nevykrútil so mnou východ z dverí a rachol ma do zárubne, iba som podskočila 😵 😵

tanyja
2. nov 2010

nejako tu zamrzla komunikácia, čo to? baby kde ste sa stratili ???

janemari
2. nov 2010

Ja som tuuu,len ked nikto nepise... 😅

lubka0506
3. nov 2010

ahojte babule...vidím že tu nikto nepíše....Tak sa majte a pekný den 😉

janemari
3. nov 2010

🙂 🙂 🙂

lubka0506
18. nov 2010

ahojky 🙂 🙂 🙂
...baby kde ste??? to sem už nikto nechodí???? Ved nás zrušia.... 😒 čo máte nové?...ja nič akosi nemám na nič chut a nič sa mi nechce. ☹
@janemari
@tanyja
@zuzana0612 a všetky ostatné kde ste??? čo je s vami????? ☹ 😢

tanyja
18. nov 2010

@lubka0506 ahoj, nie si sama, ani mne a to ked mám takéto obdobie, tak sa mi nechce ani dýchať a teraz mi akurát dopiera práčka, treba mi varíť grízik pre malého a kúpať ho... 😝 a ešte aj hlava ma k tomu bolí - bola som na školení asi mi to ublížilo 😝
a už som sa potešila, že nám niečo nové napíšeš
zavše som sem nakukla a nikde nič, tak som išla ďalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre