Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
12. jan 2012

@zelovocka aj mne sa páčilo meno Anna,ale nakoľko sa tak volá moja ex svokra a exšvagriná a viem čo sú zač tak som to okamžite zamietla 😝
@tanyja chceš poradiť s financiami?Alebo som nepochopila s čím 😅

zelovocka
12. jan 2012

@janemari úplne ťa chápem - keď máš raz na osobu s daným menom zlé spomienky, tak sa ti nemôže páčiť. ja to mám tak s Beátou 😀 a ešte Milan - nepoznám normálneho chlapa s týmto menom, samých hlupákov-Milanov som postretala v živote, takže už som na to meno alergická 😝

tanyja
12. jan 2012

@janemari no predsa so životom, 😅

lili_mia
12. jan 2012

@zelovocka haha ja mám zo školy alergiu na meno Peter a akosi na Rasťa a ako sa volajú najlepší kamaráti môjho ex? tí ma videli iba raz a že vraj im to stačilo, debili .. ale kolegu mám teraz Rasťa a s ním je to ok, aj hodíme reč, ale cítiť tam, že kamarátstvo z toho nebude

pozerá tu niekto Panelák? Ivana mi teraz hovorí z duše .. nedokážem sa s ním baviť, pretože mi je ľúto za tým všetkým, že je koniec a tááák ... ale inak to zvládam, cítim v kostiach, že bude dobre, ved máme magický rok 😀

janemari
12. jan 2012

@tanyja a pobavila 😀 Ja čo si sama neviem dať rady? 😝 No ked tu na Slovensku nieje robota,najlepšie by bolo keby sa ti podarilo zohnať v zahraničí takú robotu,kde by si mohla vziať aj malého a máš po starosti,minimálne do času kým nepôjde malý do školy.

janemari
12. jan 2012

@zelovocka ja mám kolegynu Beatu a tá je v pohode,teda som mala ešte jednu a tá bola v pohode len do času 😀 je najhoršie ked je nejaké pekné meno a niekto ti ho zhnusí tým aký je.Ja som v živote nemala šťastie na Zuzany totálna averzia a pritom aké pekné meno/aj krsná malej je Zuzana 😅 / A čo taká Daniela,Dominika,Katarína,Lucia alebo Lenka ?

tanyja
12. jan 2012

@janemari no to je dosť zložité, zbaliť dieťa a ísť niekam do zahraničia.. aj opatrovať, koho by som skôr? babku či malého? a prečo by si nemohla poradiť, čo sa týka chlapov, tak to vieš a dobre, však sa nepodceňuj 😉 😵
Zuzana je pekné meno , aj v rodine máme - moja starká napríklad, najlepšia osôbka pod slnkom 😵
ale aj Karolínka je pekné a Katarína tiež, všetky, ktoré poznám, sú zlaté a milé 😵

janemari
12. jan 2012

@tanyja už len pobehať po úradoch na čo máš nárok,aké príspevky,aby ste si prilepšili pokiaľ nebude mať chlap robotu,pokiaľ budeš mať aj ty nejaké bokovky tak by si to mala prežiť.Ja tiež riešim čo ďaľej,odkiaľ vziať peniaze. Nejaká práca na doma by bodla,ale kde zohnať serioznu prácu.chapy? to je epizoda sama o sebe 😀

camelco
13. jan 2012

@zuzana0612 uži si firemný ples, aj ja by som išla 😀

camelco
13. jan 2012

baby včera som to poobede už nejako nestíhala ............. @zuzana0612 áno 54 km je jedna cesta, ale nejako si človek postupne na to zvykne, prvé 2 týždne boli pre najhoršie, to som v piatok zaspala počas správ, zobudila sa na športové a potom keď už išiel nejaký film, tak som to o 21 zabalila a išla spať 😀 , teraz je to už dobré

camelco
13. jan 2012

ako tak ešte pozerám, tak vy ste také sovičky, vy tu vypisujete vtedy keď ja už sa pomaly na druhú stranu obraciam 😀 😀 😀

tanyja
13. jan 2012

@janemari nárok nemáme na nič zo sociálky, už sme boli, kedže máme byt a auto, tak nám nič nedajú 😒 , a zase pomiznú všetky úspory..... ☹ ☹ naprd v tomto štáte ☹ ☹
@camelco ale nie všetky, ja sa polepším 😀

camelco
13. jan 2012

@tanyja to je tá "spravodlivosť" tohto štátu 😠 😖 ☹

lili_mia
13. jan 2012

@janemari ono to tak býva paradox, že práve ked si ty sama nevieš dať so sebou rady, vieš perfektne poradiť druhým .. aj u mňa teraz .. sama seba trápim, ale kolegyňa chodí pre rady, čo robiť s chlapom, ja niečo tresnem, len nech mi dá pokoj a ono to na jej chlapa zaberá 😀 😀 😀 mne si dobre poradila, aby som si v tomto období dávala pozor na kamarátky, hold, žiadna sa nezovala 😎 mám ich niekde hlboko
@tanyja ani príspevok na bývanie? kamoška chcela sociálne štipko na výške od školy, ale príjem s mamou mali o 4eurá nad hranicou, tak nedostala .. v podstate sa to berie tak, že ked máš auto, tak prečo by ti mali dávať príspevok, v hrubých rysoch chápem ich zmýšľanie, ibaže zákon nepovoľuje mať v držbe auto bez platného PZP a neviem čoho, a pokiaľ je to auto jazdy schopné, takže poistenie treba platiť, aj ked ním nejazdíš .. proste bludný kruh
baby, nevyznám sa v cenách áut, je ford drahý? oproti renaultu? či škode ..max 3ročný model

camelco
13. jan 2012

@lili_mia poradie ford, škoda, renault

camelco
13. jan 2012

@lili_mia a na francúza by som sa vybodla, sú vraj kazové

lili_mia
13. jan 2012

@camelco viem že tie francúzove sú kazové .. jeden s takým autom ma balil a ked som ho nechala pre chlapa s fordom, tak kamarát vyvaľoval oči, že mám tendenciu stať sa zlatokopkou 😎

camelco
13. jan 2012

@lili_mia sa nezdáš 😀 😀 😀

lili_mia
13. jan 2012

mimochodom, šťastný piatok 13tého 😀 😀 😀 ja mám dnes motivačný deň a idem si ho doplniť doobednou kávou

zelovocka
13. jan 2012

@lili_mia @camelco @tanyja @janemari čaute babule, aký máte dnes piatok trinásteho? 😉 mne sa ešte nič zlého (alebo dobrého?) nestalo, akurát mám veľa roboty 🙄 inak všetko viac-menej OK, želám vám krásny deň a celý víkend vlastne 🙂

camelco
13. jan 2012

@zelovocka @lili_mia čo strašíte baby ......... veď je to taký krásny deň 😀 😀 😀 aspoň zatiaľ

zelovocka
13. jan 2012

@camelco no práve mi chlap napísal, že ráno nenaštartoval auto a zmeškal tým pádom do školy (robí si doktorát popri práci), takže... 😀

camelco
13. jan 2012

@zelovocka tak on sa už môže sťažovať na piatok 13 tého

pancuska
13. jan 2012

@camelco tak to mas dost,to by ma nebavilo taku dialku......takze uz v TN si skoro kazdy den?ci ako to mam chapat? 😉

pancuska
13. jan 2012

@lili_mia a pri tom odbosorovani sa aj nieco hovori? 😉

pancuska
13. jan 2012

@zelovocka no moj manzel ma este aj biele blond vlasy ako anjel hi hi ale podctivo ma cakava u kazdeho dr ale on ja asi taky lebo ked som mala problemy s chrbticu a plakavala som od bolesti a potom operacia a ked ma videl mo operacii tak asi odvtedy sa o mna boji....no zub bol vonku za 10 min,osmicka mi rastla na lezato a tak mi to aj narezal a potom zasival dneska mam dovcu lebo by som nemohla takto ist do roboty,boli to az teraz 😝 ale aspon nebudem nic do seba ladovat 🤐 dneska je teda den piatok 13teho manzel narodky a trhali mi zub hi hi a j anemam prenho ani darcek!!!

pancuska
13. jan 2012

@tanyja no to je hrozne....a si predstav ze ja som dneska za to trhanie zuba platila 100euri no ako by si mohla ty ist za 100euri k zubarovi??? ale inak nepoznas knihu secret?jeto aj zfilmovane a ak chces si to stiahni a pozri lebo ja ti neviem vysvetlit princip ako na to by sa vam viac darilo s tou robotou 😉

pancuska
13. jan 2012

@zuzana0612 pockat ako AT je rakusko? 🙂 no aj ja si myslim ze ignoracia bude najlepsia! pisem si aj na FB s jeho segrou ale ona s tym urcite nic spolocne nema,urcite mu ani nic nehovorila,uz ju trochu poznam....adomcek ako pokracuje?

dadusa1982
13. jan 2012

ahojte všetki, Ja si myslím, že ani po 30-tke ešte nie je neskoro, aj ked som si tiež želala prvé dieta stihnúť do 30-tky. Ale naštasie to stíhame, pretože už sme tehotní, a ak môžem poradiť treba sa milovať okolo 12 až 16 dňa od začatia menštruácie a po milovačke 10-15 minutovú stojku a žena by sa nemala ísť sprchovať, ale pekne zostať v posteli až do rána. A najdôležitejšie je aby ste boli v psychickej pohode obaja t.j. aby si muž myslel že je ten najlepší samec a milenec a žena aby sa cítila ako najkrajšia a najžiadanejšia na svete.🙂 Myslím to úprimne a držím palce.

tanyja
13. jan 2012

@dadusa1982 pekne si to napísala, ty si sa tým tiež držala a mimčo sa podarilo? len keď niekedy sú napr spermijky pomalé, žena má nepriechodné vajcovody, cysty a nemusí o tom vedieť, snažia sa a snažia a stále nič, tak už len doktor nech pomôže 😉
@pancuska tak to isto by som nešla na trhanie za 100€ , to by ten zub musel byť zlatý, aby som ho dala vytrhnúť za tú cenu 😀 a myslím, že v tomto našom kraji mi nie je potrebná žiadna kniha, ako si nájsť robotu, pretože tu na výber nie je práca 😖 , to je ten problém 😠
@lili_mia ani príspevok na bývanie, proste na nič nemáme nárok, pokiaľ vlastníme auto a byt......bludný kruh, cigoši preto bývajú v chatrčiach postavených kadekde na čierno, aby mali na všetko nárok, ale hlavne že satelity trčia z každej strany.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre