Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
29. jan 2012

@nina55
@mirela40 nedalo mi a nechala som na pokeci na nástenke odkaz .. ak chceš, tak sa mi ozveš a ja ti to všetko vysvetlím .. je to také všeobecné, aj dosť iných ľudí som pomazala

mirela40
29. jan 2012

@nina55 co je dolezitejsie ako modry konik ... 😀

mirela40
29. jan 2012

@lili_mia jujuuuj ty ty ty ,precooooo nemala si tam nechavat nic ,neozve sa 😒

nina55
29. jan 2012

@mirela40 😀 😀 prima fór 😀 😀

mirela40
29. jan 2012

@nina55 diky ,ako si vlasne stravila dnesok?ty si tusim tiez niekde mimo ci?

lili_mia
29. jan 2012

@mirela40 tak nina vie 🙂 na konci vzťahu som sa podieľala aj ja svojou trucovitosťou a podobne, takže teraz už dupľom chcem zabojovať, pokiaľ je on na vážkach, ešte mám šancu a viem,že ak sa o to nepokúsim, určite si to budem neskôr vyčítať .. radšej budem teraz trapošiť a zistím, že to bola márna snaha ako potom neskôr dumať nad tým, čo ked ..

nina55
29. jan 2012

@mirela40 😀 😀 som doteraz cez IP....takze svojim sposobom mimo 😀 . Su veci, ktore sem na verejne forum moc nepatria, to radsej klábosme v sukromnej teme. AK by niekto mal zaujem, kludne mozme zalozit a bavit sa o hocicom. Predisli by sme tak zbytocnemu mazaniu adminom 😉

janemari
29. jan 2012

Ahojte tak ani dnes sa ocko nedostavil,tak sme mali peknu nedelu. 🙂

osthusvik
29. jan 2012

ahoj, v tomto mesiaci som prekrocila tento magicky vek a to ma primelo k tomu, ze sa trba zacat snazilkovat!v dnesnej dobe asi dost normalne cakat do tohto veku, nejako to neprezivam, ale dufam, ze do roka sa mi podari otehotniet.

tanyja
29. jan 2012

@janemari 😵 😵 😵 aj tak dobre a hlavne, že bola dobrá 😉
@nina55 ako sa zakladá súkromná téma? som za 😵

nina55
29. jan 2012

@lili_mia nejaky mam dnes pomaly internet. "Uvidime" sa zajtra pa

.......sa lucim baby, povinnosti volajuuuu 😵

lili_mia
29. jan 2012

@janemari tiež som rada, že sa ocko nedostavil 🙂 ten môj ex strašne trpí, že malú vidí len raz týždenne, bývalka mu viackrát za víkend nechce povoliť a zas cez týždeň on končí síce o 16tej, ale kým dôjde za nimi je takmer 17 a to sú oni dve bud na návšteve, alebo jej chystá kúpeľ, ešte v lete to stíha, ale teraz v zime ee ... no úžasnú výhovorku použil ten tvoj.. že zima 😀 😀 😀 a do roboty tiež nechodí, bo zima? 🙂
@tanyja proste dáš založiť novú tému a klikneš, že súkromná a potom pridávaš užívateľov

lili_mia
29. jan 2012

@nina55 jasné, vidíme sa zajtra, ja ešte silno popremýšľam a napíšem do ip dalšie myšlienky, ktoré ma kvária, dobrú noc
@osthusvik podľa mňa pokiaľ nestresuješ, že 30tka na krku, tak by si mala otehotnieť šupi dup bez problémov

lili_mia
29. jan 2012

našla som takúto súkromnú skupinu 🙂 ♥♥♥Mlade a krasne aj po30-ke♥♥♥

mirela40
29. jan 2012

@lili_mia ako vies ,ze on je na vazkach ? keby bol podla mna by ta kontaktoval ...ale je to samozrejme tvoje rozhodnutie ,ak myslis ,ze je o co bojuj

mirela40
29. jan 2012

@janemari skvele paradicka 🙂

mirela40
29. jan 2012

@osthusvik vitaj v klube ,neboj do roka sme tam vsetky 🙂

mirela40
29. jan 2012

@nina55 vies ,ze je to dobry napad pripajam sa ked sa nieco zalozi daj vediet

mirela40
29. jan 2012

@lili_mia a co mne mne nenapises aj ja mam IP 😀

nina55
29. jan 2012

@mirela40 baby, tak som tu zas. zakladam sukr. temu s nazvom prekročila som 30. Hlaste zaujem. Postupne vas popridavam 😉

tanyja
29. jan 2012

@nina55 hlásim záujem aj za našu @zuzana0612 !! nasmieš na ňu zabudnúť !! čo by sme bez našej zuzi robili, hlavne ja 😎

nina55
29. jan 2012

@tanyja jasne, ozvem sa hned ako sa mi podari tu sukromku nastartovat 😵

janemari
29. jan 2012

@tanyja
@mirela40 inak baby mám zajednanú tortu a to len výjdem zdverí a zaklopem oproti a tortu si vezmem 😀 Túto cukrárku máme odskúšanú piekla nám na zasnuby,svadby a boli me spokojný.Takže teraz som hľadala na nete nejakú inšpiráciu a zajtra jej dám obrázky,dohodneme sa aká má byť a mám to v suchu 🙂

janemari
29. jan 2012

@nina55 som za,súkromie nadovšetko 🙂

tanyja
29. jan 2012

@nina55 jj, už sa nevieme dočkať a nezabudni aj na @janemari @mirela40 a samozrejme aj @lili_mia však sme už zohratí tím !! a ešte @zelovocka je naša osôbka a isto ešte niekto, ale kto? ako si ma nenapadá 😀

tanyja
29. jan 2012

@janemari aj ja chcem takú susedu 😀

nina55
29. jan 2012

..tak baby ste tam

janemari
29. jan 2012

@tanyja taj ja jej kafrem trošku do remesla,ale nemám čas sa teraz hrať s nejakou tortou a na druhej strane,nemám ešte toľko skúseností aby som na takú slávnosť robila tortu.Pre nás doma ok,ale na niečo takéto si netrúfam a popri malej to nemám šancu,len raz som zdobila poprinej tortu a koniec 😝

mirela40
29. jan 2012

@nina55 ja mam zaujem ,pridat prosim ak si to zasluzim 😵

mirela40
29. jan 2012

@janemari no vidis si sikulka ,uz len zaplatit a vyzdvihnut a je to v suchu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre