Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
22. jan 2011

@annamary27 to je pekné avidím že tvoj oco je tiež veselý človek 😵 😀
@juriva
@tanyja asi aj vlasy sú nákazlivé ja idem na melír konečne v pondelok a aj strihat sa lebo som ako "Dunčo"...strašidlo do maku...takže budeme všetky krásne.Ja som sa chystala už dávno ale tá moja choroba.... 😖
@annamary27 máš pravdu opar bolí stále ale najviac večer a v noci... 😒
Babule ja idem lebo dnes mám toho akosi vela,finišujeme s kúpelnou idem varit a piect....a ešte budem dnes lietat autom....ale pomaly 😉 Pekný víkend...papa

tanyja
22. jan 2011

@annamary27 celá rodina kopa srandy, to zase keď ja som prišla s drahým (vyučený maliar) k našim zoznámiť ich, tak hneď pozeral po stenách a skonštatoval, žeby potrebovali pretrieť plafón v kúpelni 😀 😀
a mne by tvoj ocino tiež povedal žeby som potrebovala strojček, aj som ho mala, ale ako 8-čke na zš mi ho niekto šľohol na liečení a od vtedy som ho nemala 😀 , tiež nie sú extra biele, ale tiež nemám s nimi problémy až na obnažený krčok, ale momentálne je to v pohode 😅
@lubka0506 potom prilož foto, ako ste dofinišovali 😉

juriva
22. jan 2011

@tanyja nuz ako pises draha🙂 lenze ja mam ten den furt akcny,adrenalin🙂

juriva
22. jan 2011

@annamary27 a vidis to je lekar ,ked povie zatovi,ze treba rovnatka;)

tanyja
22. jan 2011

@juriva tak tie rovnátka možno aj budú 😀 😀 a potom už môžu robiť reklamu na zubnú pastu alebo dobrý úver v banke... za 2,7% ročne 😀 😀
a čo si dnes drahá porábala ? moji chlapi sa harjú, mňa nepotrebujú, ja už len o pol siedmej okúpem dieťa a dám ho spať

juriva
22. jan 2011

@tanyja dnes?bola to rodinna oslava ..moja mama mala narodky,boli sme sa najest vonku.
Inak nic zavazne som nerobila🙂 prala rano, a teraz som cvicila....na buduci tyzden idem na vysetrenie,takze som zvedava co mi povie doki,aj ked si myslim,ze mozno nic. Zivot je niekedy nespravodlivy,ten co nechce dieta,ide na potrat a ten co chce,tak ich straca. Hm...mne raz jedna kamoska povedala,nemozeme mat vsetko🙂
nuz mozno mala pravdu🙂
Okup maleho a chod si aj ty lahnut🙂 mas aspon pokoj a pokojny spanok🙂
Pa🙂

tanyja
22. jan 2011

@juriva malý už hodinu spí, ja som ešte na fb píšem si s kamoškou, aj ja som si hovorila to čo ty, a aha dočkala som sa, tak nezúfaj, ja som už pred 2 rokmi hodila flintu do žita s tým, že už nikdy nebudem mať dieťa zdravé teda a ani som nevedela a bol som tehotná, síce som mala nervy, kým neboli výsledky z vody, ale dočkala som sa !!!
tak hlavu hore 😉

janemari
22. jan 2011

Tak kocky kupelna na 50% hotova a ja s mm tiez 😠 Tak ja lezim po operacii v nemocnici a on mne povie ze ja sa nedostavim na psych,poradnu lebo sa vyhovaram na svoj zdrav.stav 😠

juriva
23. jan 2011

@janemari preco si v nemocnici?

annamary27
23. jan 2011

@juriva
@tanyja
@lubka0506 ahojte
Svokra mi spestrila odchod na výročný obedík ešte návštevou na pohotovosti.
Od štvrtka je chorá,k lekárovi nešla,šak na čo a dnes od rána tak kašle,že už nevládala a ked ju mm šiel kuknuť tak sa pýtala na pohotovosť.Dostala trojo receptov po 2lieky za 20eury a bolo.Antibiotikum,na kašel,na hrdlo,do nosa,probiotikum,liek na roztiahnutie dých.ciest.Doniesli sme ju domov a šli sme na ten obedík pri príležitosti prvého výročia.
Dala som si kozí syr grilovaný zo šalátom,telacie medajlonky so šalviou,cukinou a jemným pyré a nakoniec tvarohové gulky plnené nugátom.všetko bolo super chutné.
Po príchode domov som si lahla a teraz sa nejak preberám,aby som mohla isť žehliť,ale brucho mám furt jak balón,asi do rána budem už iba piť vodu. 😀

juriva
23. jan 2011

@annamary27 mila moja ja tiez chudnem tak sa pridaj do klubu🙂 nikdy som nemala viac ako 6o a zrazu za par mesiacov ze 70kg?🙂)))tak som si pekne krasne vstupila do svedomia...umieram,placem,roztiahnuty zaludok ale bolo aj horsie🙂

annamary27
23. jan 2011

@juriva mne sa asi pred rokom a pol podarilo pekne schudnu...ráno som jedávala activiu,na obed polievku,pred odchodom domov druhé jedlo a doma už len niečo lahké.vynechala som sladkosti a sladké nápoje a cvičila som sem-tam doma.pekne som zhodila 5kíl,vtedy na 64kg,kupila som si krásne veci,ktoré by som asi teraz nezapla,ani to neskušam radšej,lenže potom prišla dovolenka,all inclusive a už to išlo a kilá sa naberali,v zime sa to maskovalo,prišlo 2krát ivf,od hormonov zas váha hore,ale budem musieť hlavne tie sladkosti vynechať a to večerné jedenie.

juriva
23. jan 2011

@annamary27 vsak tie hnusne hormony mi hovor:(( udrzanie tehotnosti a neviem aka maria k tomu a ziadny efekt:(((
a teraz makam ako sprosta,papam len 2 razy , total sladkosti out of menu,caje,cvicenia na spodok brucha...snad do leta bude tych 60🙂)))
Je to hrozne ked si tak clovek uvedomi,ze toto som ja?hehehe Ked som zila v Australii som mala 55 kg a nieje to tak dlho,potom realita SK,zmena stravy,zima a potom teplo,ziadny pohyb a uz je to tu...po 30tke sa metabolizmus musi inak nastartovat,prijem raz a 3 x vydaj🙂 stravovacie sposoby zmenit a hlavne vela pit!!!!
Ufff ale co uz,vedela som,ze od tych hormonov priberiem ale ze za 3 mesiace az tak, plus k tomu Vianoce🙂)
Volajte ma snehova super gula;) ale nevzdavam to...bude to OK...prave som docvicila.Rano beh a na konci aprila mozno aj vaha pod 60kg🙂 moj sen 🙂

tanyja
23. jan 2011

@juriva tak aj ja sa pridávam do klubu 😀 , aj mne by bolo zhodiť pár kg, teda nejakých 7kg by sa zišlo, tiež som kedysi mávala 65kg (pred 13 rokmi, ked som pracovala v DE) a dnes ? 80 - fuj a prečo? hormóny, čo do mňa dopovala doktorka, výsledok žiadny, len kg sa lepili na mňa ako nič.. a presne, zima, človek sedí doma a nič nerobí, ale už som začala, poobede jem už iba zeleninový šalát a kávu už iba z malej šálky, zbytočne sa potom prelievam, a vodu? tú ja môžem stále, hlavne čistú z vodovodu 😝 😝 len musí byť studená

tanyja
23. jan 2011

@annamary27 gratulujem k 1.výročiu, my sme mali už 4. - čas rýchlo letí , len keby ten môj chlap nebol zavše ako malé decko... 😠

juriva
24. jan 2011

@tanyja uprav si stravovacie sposoby...ja som zacala tiez a uz mam skoro nieco cez 2 dole...za necelych 10 dni..
vodu jasne ...musis byt,voda je dolezita...ranajky malo,obed polievka zelen,alebo salat a vecer nieco male a vela sa pohybuj🙂
uvidis aka budes sexica🙂

tanyja
24. jan 2011

@juriva už som začala a večer jedávam len zeleninku, pohyb je v rámci prechádzok s handrou po byte alebo s malým po vonku 😀 , jedávam s malého tanierika a aj to pomáha 😉
jasné, všetky sme sexice a ešte len budeme, 😵 😵

annamary27
24. jan 2011

Ahojte po včerajšej pohotovosti a prekašlanej noci som dnes ostala doma strážiť svokru,ak by sa jej priťažilo.V noci som bola furt v strehu,bud z toho,že furt kašle alebo z toho,že už nekašle.Doniesla som jej ešte aj sirup Stodal a prieduškový čaj,hovorila,že ked vyzdravie nechce čaj vidieť aspon rok.Teraz trochu prestala kašlať a zaspala ,asi už od únavy.
Ja som medzitým navarila polievku,prevliekla prádlo,dala prať dve várky,utrela prach,umyla pivnicu,pozametala a umyla som vonkajšiu zadnú verandu,no proste som makala jak fretka,ked už som doma. večer sa teším na pilates aspon tam si oddýchnem

tanyja
25. jan 2011

@annamary27 ty si bola dnes riadne aktívna, takže si mala očr -ku 😉 na svokru, si riadne poriadna nevesta, takto ťa bude na rukách nosiť !!!
my sme dnes mali akčný deň, dieťa sme odložili k mojej mame a my sme vyrazili do LM a PP - vybavovačka + nákup a deň bol za nami a aha, drahý ma pozval na obed... bolo super 😵

annamary27
25. jan 2011

@tanyja to bola včerajšie akcia,dnes som už bola v robote,už je svokra lepšie,občas ju ešte chytí kašel ,že sa z toho skoro povracia,ale noc už prespala.no určite ju v piatok beriem k lekárovi,lebo do štvrtka má lieky a podla mna dovtedy nebude uplne o.k,tak by ju mali prekuknuť.teraz leží v hale pred tv a kuká s maskou na tvári Šeherezádu,aj som si ju odfotila 😀 😀 😀 Manžel sa kupe,tak ja si vegetím v izbe pri pc,rádiu a možno sa poberiem aj do postele,lebo ráno skoro vstávam,smer BA.

tanyja
26. jan 2011

@annamary27 takú poriadnu nevestu ako má tvoja svokra teba už veru ďalšiu nebude mať 😀 😀
ja som včera dostala od svokry k predtýždňovým narodeninám 10€ a dazert, možno by som ani to nemala, keby som nešla s drahým k jeho rodičom
malý mal večer znova teplotu - zuby ho mordujú, nič mi jesť nechce, už som z neho zúfalá, sladkosti by jedol, ale normálne veci to nie, asi mu zatrhnem aj to sladké a možno zmení názor, polievky sa mi ani nedotkol , tak som mu uvarila párok, tak pár kúskov s chlebom zjedol a stal sa zázrak, ale vypil asi deci džúsu 😀
prilož foto svokry

zuzana0612
26. jan 2011

@tanyja ííííha, tak to sa premohla, že ti dala peniaze.... 😀 a dezert. keď viem, aký máte vzťah, tak by som povedala, že si povie, že po týždni je to premlčané a nedostaneš nič. ja som od mojej budúcej dostala na narodky poukážku ku kozmetičke (idem tam zajtra) a víno a kvety a merci.

tanyja
26. jan 2011

@zuzana0612 tak ty si toho dostala naozaj dosť od svokry...u mňa iný dezert ako tatiana nehrozí, ale je dobrý, tak sa nesťažujem 😀 a kvety ? tak také u nich nebeží 😉
malý mal zase teplotu... tie stoličky, kedy už vylezú v on ☹

zuzana0612
28. jan 2011

@tanyja a tak to ja zase dostanem od nej. ale ja sa tiež snažím, aby dostala ona od nás niečo pekné a užitočné a čo si praje a hodí sa jej.
jooooooooooj, do kedy vás budú tie zuby trápiť.... 😒

janemari
28. jan 2011

Ako pozeram preberali ste svokry 😀 ze dezert,kvety?Mne ani ruku nepodali a pritom ja som im vynsovala na vsetky sviatky a zhanala darceky,ale uz je to za mnou.My sme stale 2v1 a tesim sa s kazdeho dna ktory prezijeme a dotiahneme k porodu v poriadnom termine.

zuzana0612
28. jan 2011

@janemari ty máš krajší darček ako kvety a dezert. nato už ani nemysli, že sa k tebe tak chovali. teš sa z toho, čo ťa čaká. a kde si teraz, doma či v nemocnici?

janemari
28. jan 2011

@zuzana0612 jasne ze uz na to nemyslim,ale nesmiem ani na to zabudnut,ked dojde k rozvodu aby som mohla pekne opisat ako sa ku mne chovali 😉 Momentalne som doma a dufam,ze do nemocnice uz pojdem naozaj len rodit. 🤐

zuzana0612
28. jan 2011

@janemari hovorí sa, že človeku zostanú iba pekné spomienky. ale ani na veľmi zlé veci človek nezabudne. a už aj nejako predbežne vieš, kedy budete mať rozvod za sebou? jasné, určite už bude iba dobre a v nemocnici sa ukážeš až pri pôrode. 😉

janemari
28. jan 2011

@zuzana0612 pekne spomienky?Vies ze si na ziadne nespominam ☹ Rozvod sa bude davat az po porode,ak tak neurobi mm skor.Momentalne robim len to,co musim.

zuzana0612
28. jan 2011

@janemari veď jasné, ty máš aj tak teraz iné "starosti". a čo inak "robíš" teraz doma? dúfam, že nič a oddychuješ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre