Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

balambi
8. feb 2010

ahojte babulky, som tu dllllho nebola....
novinky?

katka.he
8. feb 2010

ahoj balambi... ja som dnes 1dc a ty? ako si na tom?

m.a.y.a.
8. feb 2010

babenky lucim sa aj ja tak pekny zvysok dna a zase zajtra ak bude cas paaaaa 😵 😵

katka.he
8. feb 2010

tak pa dievcata...

balambi
8. feb 2010

katka, si ešte tu?

katka.he
8. feb 2010

ano...

balambi
8. feb 2010

ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
ale už sa mi hlási mrška ☹

balambi
8. feb 2010

sú niejaké nové tehulky?

katka.he
8. feb 2010

ale este nie si pod ciarou..mne dorazila prave dnes... 😒

balambi
8. feb 2010

ano viem, čítal som ☹
trošku to nechápem, vždy v deň ms mi klesne teplota, ale teraz sa drží a začala som špiniť...nechápem...som pomotanáááááááááá 😖 😀

katka.he
8. feb 2010

a aku mas dlhu LF zvycajne?

balambi
8. feb 2010

mala by byť 17 dní...

katka.he
8. feb 2010

tak este troska pockaj a potom sa uvidi..ale aj keby nezufaj ...vsetko chce svoj cas...

katka.he
8. feb 2010

viem ze to znie "premudro" ale co ine nam zostava...

balambi
8. feb 2010

máš pravdu...nevadí, ideme dalej 😀 😀 počkám až prejde a potom šup sa na vyšetrenia 😀

katka.he
8. feb 2010

ty uz mas nejake za sebou? ja tie zakladne mam (stery, HP, sono, sonda...vsetko OK) +mm spmg(ten je horsi ale nie je to az take strasne, trocha sa nam to zlepsilo) a vy?

balambi
8. feb 2010

len ten základ, tam budem volať zajtra pre výsledky a vo feb. sa na to vrhneme aj s mm. idem prvý 😀 ale neprotestuje, sám to navrhol, tak dúfam, že to dopadne dobre.
mm berie niejaké vitamínky? to je dobre, že sa lepší 😀

natalca
8. feb 2010

caute baby, my sme boli dnes na spg. ale vysledky su az v stredu ☹ utapa ma strasne zvedavost 😉

mimuska77
8. feb 2010

ajojte baby tak konečne som tu,je tu niektorá?Lebo za chvílu musím dat priestor mm 😠

mimuska77
8. feb 2010

Nati to je bomba,že už aj Tvoj mm,išiel na spermio,no som aj ja zvedavá,kde je "pes zakopaný".Inak baby v piatok idem k tej dokyne tak na mna myslite 😉

natalca
8. feb 2010

Mimus, jasne, ze budeme na teba mysliet, ved ti to trvalo kym si sa tam dostala!!!!!! nieze si to rozmyslis!!!!!!
mimus, sam uznal, ze treba ist, som hrda na neho, zvladol to na jednicku ale ti poviem, bol starsne nervozny 😀 ale aj ja 😀 😀 😀

mata1001
8. feb 2010

caute krasky ako?

mimuska77
8. feb 2010

Jaj nati ani nehovor ohladne dokyny a co sa týka Tvojho mm,dole klobúk teším sa s Tebou 😅
A nati Tebe brali 7 krát krv ohladne hormonálneho profilu?Ja budem v piatok 20 DC,myslíš že aj mne zoberie?A to Tvoj doky kázal mm poslat na spermio? 😉

mimuska77
8. feb 2010

Cau mata! 😵

mimuska77
8. feb 2010

Matka a Ty dnes o.k.? 😉 Ja som písala vyššie inak nič moc... 😒

mimuska77
8. feb 2010

Ide mi stahovat mm fotečky konečne svadobné na klúč a zajtra ich idem dat konečne vyvolat,takže baby musím zdrhnút,pa,pa

natalca
8. feb 2010

Mimus, spg mu robil moj doki
ano na HP mi bral krv 7x a mam vsetko ok, len prolaktin malinko zvyseny, ale to je stresom tak tomu neprikladal velku vahu
mimus, krv mi 1x bral 3DC, potom 10...... tebe urcite hned krv brat nebude, musis byt total na lacno
ahoj mata 😉

mata1001
8. feb 2010

ahoj naty...aky si mala dnik?

natalca
8. feb 2010

pisala som vyssie boli sme na spg. vysledky az v stredu ☹ ja som strasneeeeeeeeeeeeee zvedava

natalca
8. feb 2010

a ty si co robkala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre