Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
9. feb 2010

ja celkom dobre. pracujem a mam toho dost, ale ide to

ejasmeja
9. feb 2010

Mati a co ty a babo? teda okrem nadch sa mate ako? a co nove?

mata1001
9. feb 2010

ejka mame sa ok aspon dufam,v piatok - poradna tak budem mudrejsia.dufam ze vsetko bude tak ako ma byt..

mata1001
9. feb 2010

nikto? kde ste?

ejasmeja
9. feb 2010

ja mam poradnu 23.2. som zvedava, ci bude aj uzv a ci babo ukaze, ci je chalan, ci baba 🙂

lubka0506
9. feb 2010

ahojte 🙂 tu zasa nikto nieje??? ☹

ejasmeja
10. feb 2010

ahoj Lubi!
ako sa mas? ja mam toho tolko, ze vecer uz nestiham sem chodit, tak som sa rozhodla na tajnaka cez den... ale pssssssst! 😀

lubka0506
10. feb 2010

ahoj ejka 🙂 som rada že som ta stihla 🙂 ako sa máš?

katka.he
10. feb 2010

ahojte zienkyako sa vam dari?

mata1001
10. feb 2010

ahoj katka a lubka ja som tu...ako sa mate?

lubka0506
10. feb 2010

ahoj katka 🙂 a ty ako? ja som dostala v pondelok prvú mrchu od laparky,baby ja som na tablrtkách od pondelka. Neviem čo ma bolí či to je maternica alebo čo ale toto som nikdy nezžila,aby som sa nemohla pretočit na posteli... ☹ Ak mi to neprejde tak možno aj zajtra pojdem k dokimu.

lubka0506
10. feb 2010

ahoj mata no som rada že sme sa stretli... 🙂

katka.he
10. feb 2010

ja som 3DC ..celkom ma boli brusko, ale da sa to vydrzat... lubka ..a ak mozem vediet co ti zistili na tej laparke...asi ju absolvujem v najblizsej dobe aj ja... 😖

katka.he
10. feb 2010

ahoj matka...ty sa ako mas? tehulka nasa 😉 ?

lubka0506
10. feb 2010

katka vybrali mi vajcovody a kopu vzrastov...inak nič len mi lekár povedal že si nemyslel,že to bude také zlé ved predchádzajúcu laparku som mala pred dvoma rokmi 😒 inak laparky sa nemusíš bát.

mata1001
10. feb 2010

katka uz sa mam lepsie,uz viem aj dychat 🙂 🙂 🙂
lubi ty chuda nase chodis na tie laparky jak na klavir.ach mojka...drzkaj sa a oddychuj

lubka0506
10. feb 2010

matka ved oddychujem...s bruchom v hrsti ☹ je mi to naozaj zvláštne,že mám také bolesti momentálne som zjedla tabletku tak mi je trochu lepšie...s tým klavírom si to vystihla 😵 a ty si sa naučila dýchat?...to je dobre 😵 som rada že ti je lepšie 😉

lubka89
10. feb 2010

no ahojte 🙂

katka.he
10. feb 2010

jaj lubka a to za dva roky sa to ti tak pohorsilo? nechapem ☹ ..mala si aj nejake bolesti alebo priznaky ze nie je vsetko v poriadku, ci ste sa len snazili a nevychadzalo to...
mati to som rada...a co porabas doma?

lubka0506
10. feb 2010

ahoj lubi aj ty si mamina? 🙂

mata1001
10. feb 2010

lubi a aj po tej druhej laparke ta bolelo takto brucho?

lubka ahoj... 🙂

lubka0506
10. feb 2010

katka no za dva roky aj lekár bol prekvapený a lavý vajcovod som mala prirastený k vaječníku... ☹ snažíme sa viac ako 6 rokov 😒

mata1001
10. feb 2010

katka idem sa unudit,ale newa.teraz momentalne pijem celaskon a cmulam homeopatikum.celkom mi to pomaha.keby som nemala pc a hlavne vas unudila by som sa k smrti 😅

katka.he
10. feb 2010

☹ my len nieco viac ako 2,5...roka... a mozem vediet kolko mate rokov? ja budem mat 31...

lubka0506
10. feb 2010

matka po tej druhej ma až tak brucho nebolelo,teraz možno preto,lebo to je prvá mrcha po operácii...ja sa lekára na to opýtam ale poviem ti keby som mala íst ráno do práce tak tam nedojdem,mama hovorila že som zelená ako hruška,ja neviem čím to je. ☹

mata1001
10. feb 2010

katka ja budem mat v juni 30.tak vlastne ani nepatrim do tejto temy.ja som sa sem vtrela.ach som vtierka.ale co uz 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
10. feb 2010

lubi a keby si nám tak poslala tehu vírusíky?...lebo tie matkine sú choré... 🙂 no mne asi moc nepomožu ale možno katke ano... 🙂

katka.he
10. feb 2010

tak to ti verim mati a ake homeopatika to cmulas?

mata1001
10. feb 2010

lubi skus si dat nieco teple na brucho.mozno ti to pomoze..

ejasmeja
10. feb 2010

ahojte dievcata!

Lubi,
a sa mam fajn, ale vidim, ze teba riadne potrapili aj lekari aj vlastne telo. moja zlata! davaj na seba pozor a hlavne sa vyhybaj chladu a prechladnutiam!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre