Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
17. feb 2010

Kati, aj ja som sa dala zaockovat a si predstav asi 2 roky po ockovani som mala predrakovinove zmeny na krcku maternice... hm... ☹
nechcem ta strasit, ale neviem, neviem... ☹

ejasmeja
17. feb 2010

Mati ved na tie stretnutia pre tehule a tance pre tehule

katka.he
17. feb 2010

mati jedna stoji 102 € ale spolu ma zaockuju 3x takze este 2 vakciny musime kupit.. a najnovsie studie dokazali ze sa mozu dat zaockovat aj zeny do 42 rokov... vobec to neublizi..len ked moze tak pomoze...je to drahe ale do zdravia ja osobne investujem....

mata1001
17. feb 2010

jaj a ako ti to ide?uz mas vsetko?myslim miestnost a tak...

ejasmeja
17. feb 2010

ano, uz mam vsetko, pracuje sa iba na dokonceni dokonalej verzie plagatika, ajs iete su uz rozhodene, kam vsade ho dama... 😀

Kati, este som chcela dodat, ze pred ockovanim som HPV nemala (bola som na vysetreni), takze mna ta vakcina neochranila... ☹

katka.he
17. feb 2010

eji neviem... uz je to vo mne a uvidime co to spravi... najlepsie je dat sa zaockovat este pred prvym pohl. stykom...vtedy je to najucinnejsie a najbezpecnejsie...ale vidis neviem co sa moze stat..ved uvidime....

mata1001
17. feb 2010

ejka nestras ju.!!!

drzim ti palce nech ti ti s tymi tancami vyjde... 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

no a to som ani estriedala partnerov ano spinave ponozky... teda jej ucinnost je pre mna otazna. podla mna studia sa da ovplyvnit - biznis je biznis a prachy hybu svetom... ☹

mata1001
17. feb 2010

ejka vsimas ako sa s tt ponahlam za tebou?ale ty ma nechces pockat!!! a asi ta ani nedobehnem... 😀 😀 😀

ejasmeja
17. feb 2010

Kati, ano, pred prvym stykom, ale len chcem poukazat na to, ci je to skutocne ucinne, ja som pred ockovanim HPV nemala a po nom sa mi zrazu objavilo... nechcem tvrdit, ze to sposobila vakcina (to posudit nedokazem), chcem len povedat, ze mna vakcina neochranila...
ale drzim ti palce, aby teba ochranila, dufam, ze ochrani 🙂
dala si si urobit pred ockovanim testy, ci nemas uz nejaku formu HPV? to by bolo potom aspon preukazatelne, ze vakcina ta ochranila... hm?

katka.he
17. feb 2010

eja mas pravdu..ale co uz..je to vo mne a uz s tym nic nenarobim 😉 ....

ejasmeja
17. feb 2010

Mati, vidim, ze sa riadne ponahlas, ale aj mne to strasne leti! 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

Kati, ved jasne, nech ta len pekne ochrani! ale aj tak si davaj pozor, dobre? 😉
a teda tie testy si si pred vakcinaciou dala urobit, ci nie?

mata1001
17. feb 2010

no ved to...ze to leti.uz mas nejake vecicky pokupene?my sme vcera od segry dostali malinke ponozticky ved odfotim a dam do albumu,take su krasne...tak sa tesim...

katka.he
17. feb 2010

vsetky vysetrenia mam za sebou...vsetko by malo byt OK... a ja mam len jedneho partnera... mojho mm a nechystam sa mat inych 😀 😀 😀 ..tak dufam ze bude vsetko OK

ejasmeja
17. feb 2010

Mati, ja som vela toho tiez dostala a sa vytesujem jak blazonko 😀 ale som neodolala (lebo skoro vsetky veci su modre) a kupila take letne zltoorandzove body pre najmensie babo. este stale netusim, ci je dievcatko, ci chlapcek, ale chcem farebne veci, nie modre! a ruzove uz vobec nie! ak tak jednu a nie vsetky! aj z tych modrych asi rozdam, aj keby bol chlapcek, nemoze predsa chudatenko byt len v modrej, sak mi z toho depku chyti! 😀 nech ma pestry a vesely zivot, no nie? tak bude mat teda pestre a vesele oblecenie 😀

mata1001
17. feb 2010

jasne aj mne sa paci farebne oblecko,kde je napisane ze chlapec-modre,dievca-ruzove.tie ponozticky su oranzove a su take male...hi hi hi 😀

ejasmeja
17. feb 2010

Kati, ved prave! ze aj ja som mala len otca svojho dietata a pred tym byvaleho farajera a aj tak vakcina nepomohla... ☹
ja uz ockovaniu ozaj nedoverujem, ale dufam, ze u teba bude vsetko vporiadku, ci uz vdaka vakcine, alebo vdaka niecomu inemu 😉 fakt ti to zelam! 🙂
a snad sa to zlepsi aj u mna! myslim, ze aj tehotenstvo tomu moze vyrazne pomoct vdaka hormonom, ktore ma teraz chrania. dokonca to nie je nzvratny stav - stale sa moze zmenit k lepsiemu a zalezi to hlavne na mne, na zivotosprave a posilnovani mojej imunuty, telo dokaze robit zazraky a verim, ze aj to moje ich urobi... 😉

mata1001
17. feb 2010

babulky ja nateraz koncim,musim upratat...pridem poobede 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

no sem s nimi Mati! 😀

katka.he
17. feb 2010

eji uvidime...ale si prva kto mi taketo nieco povedala ze mas uz po 2 rokoch zmeny..mozno keby som to vedela skor... neviem.... ved ako vravis...uvidime... 😉

ejasmeja
17. feb 2010

Mati! nas ides opustit? no teda! tak upratuj, aj ja najradsej pratam ked sa mi nim nemota pod nohy 😀

katka.he
17. feb 2010

pa Mati... eja ty tu budes ..alebo aj ty odchadzas?

ejasmeja
17. feb 2010

Kati, nestresuj sa koli tomu, asi bude najlepsie uz dokoncit to ockovanie a uvidis...
len chodievaj na pravidelne preventivne prehliadky, keby nieco...

ejasmeja
17. feb 2010

ostavam 🙂

katka.he
17. feb 2010

ejus vobec sa nestresujem ja si rada vypocujem rozne nazory... a samozrejme ci to niekomu pomohlo alebo nie....na prehliadky chodim stale tak uvidime ako dopadnem 😉 ..ale dofam ze co najlepsie...a ty sa ako citis dnes?

ejasmeja
17. feb 2010

dobry pristup, kati! 😀

ja sa citim fajn, tradicne nevyspato, ale fajn 😀

katka.he
17. feb 2010

a na obedik ides?

ejasmeja
17. feb 2010

jasne, to si predsa nemozem nechat ujst 🙂 hlavne teraz koli bababtku musim mat pravidelnu a kvalitnu stravu, tak vzdy vyberam, kam pojdem a co spapam.
a ty ako s obedikom?

katka.he
17. feb 2010

dnes je popolcova streda ( ja som veriaca) takze troska postim ale mam tu taku zeleninovu bagetku aj jeden jogurtik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre