Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
18. feb 2010

ahojky 🙂 majuš pekný grafík nech to tak zostane... 😉
...bobjan ako sa máš už si tu dávno nebola... 🙂
mata už si sa vyvetrala? 😵

bobjan
18. feb 2010

lubka, no mám sa tak celkom v pohode. Nebolo nejak času, ale už vás čítam častejšie, podľa možností🙂

Ty ako??

natalca
18. feb 2010

ahojte babulky 🙂
Lubka, dakujem za vysvetlenie hsg, velmi si ma potesila, ze to moze viest k tehu 😉 kvoli tehu vydrzim vsetko tak dufam, ze aj mne to pomoze a budem coskoro tehu 😵
katka, kamoske myom zmizol rovnako ako moj polyp, tak ti prajem nech sa aj ten tvoj vypari ako smrad 😵 tie folikuliky...no co uz si snazilka moze viac priat? len poriadne sexikuj, aby si to vyuzila 😉 drzim palceky nech su na tehutestiku o par dni krasne // 😵
majuska, zatial je tvoj grafik krasny, tak nech sa ti pekne drzia teplotky, ved ste aj slusne poistili 😉 😵

katka.he
19. feb 2010

krasne ranko babulienky.... dnes som si robila 1x ovu testik a boli tam kraaaaasne // ...tak sa z nich vytesujem... natalca dakujem ti zo srdiecka....
a s tym myomom neviem co mam robit Dr. to chce jednoznacne cim skor vybrat von ☹ 😒 😖

katka.he
19. feb 2010
bobjan
19. feb 2010

Ahojte🙂

Katka, šup na manželíka od dnes a pusti ho až v pondelok ráno 😉

ejasmeja
19. feb 2010

Kati, neponahlaj sa s tym myomom! co ak sa ti teraz podari otehu? zasah by to mohol pobabrat... urob si pekne tehu testik za par dni - tyzdnov a uvidis... 😉

ejasmeja
19. feb 2010

alebo sa spolahni na svoju intuiciu, ta sa nezvykne mylit... 😉

katka.he
19. feb 2010

bobjan..presne to tak urobime 😀 uz dnes rano sme pre istotu istili 😀 😀 😀 ..
eja... aj ja by som bola za to aby sme ho este nevyberali von ☹ .... zda sa mi to unahlene ☹ 😒

ejasmeja
19. feb 2010

pocuvaj svoju intuiciu a bude to ok

katka.he
19. feb 2010

eja intuicia mi vravi ze sa nemam kde nahlit....
bobjan a ty sa mas ako? v akom si stadiu ty? 😉

ejasmeja
19. feb 2010

tak uz mas aj odpoved, kati 😉

bobjan
19. feb 2010

Katka, tak to je dobre, že ste na to skočili hneď 😉 😀

Ako ten myom vyzerá? Dr. ho chce dať von?

Ja v pohodičke, mrcha sa fláka, som v práci, takže bežne 😉 😀

katka.he
19. feb 2010

ma rozmery cca 3,92 x 2,9 cm..alebo tak nejako uz si ani nepamatam.... je hned za krckom maternice... aj maternica sa zvacsila zo 6 na 9 nieco cm... a to vsetko od sona ktore mi robilo ubehlo 4,5 mesiaca...

ejasmeja
19. feb 2010

ak je hned za krckom, moze branit vnikaniu spermii, ale nemusi... asi by som to chvilu sledovala, ci rastie, alebo nie. lebo sa vyvinul dost rychlo

katka.he
19. feb 2010

presne toto mi povedala aj Dr.. ze brani otehu.... somar jeden myomovsky 🙂

ejasmeja
19. feb 2010

pocuj, ale ked mas mrchu, tak tej nebrani nie? a "zubrienky" su dost sikovne, aby ho dokazali tiez poobchadzat... 😉

bobjan
19. feb 2010

Katka a na kontrolné sono nejdeš??? či rastie??

katka.he
19. feb 2010

mrchu mam presnu na den, neviem bobjan, pretoze este len vcera mi ho nasli ale zrejme rastie, pretoze pred 4,5 mesiacmi nebolo vidiet nic a teraz toto...

bobjan
19. feb 2010

kati aha...no to je smola....ale verím, že všetko dobre dopadne 😉 Myslím na teba a držím palce 😵

katka.he
19. feb 2010

dakujem ti moja...prave som sa dozvedela ze na buduci tyzden idem do BA a zrejme ma vysetri aj iny lekar... tak uvidim co mi povie on... dam potom vediet...

mata1001
19. feb 2010

caute baby som tu zase jak na koni 😀

ejasmeja
19. feb 2010

dobre, Katka§ vzdy je lepsie mat nazor aj od niekoho ineho, od ineho lekara. drzim palce! 😉

Cau Mati!
len nam z toho kona nespadni! 😉 😀

katka.he
19. feb 2010

cau mati...

ejasmeja
19. feb 2010

Matka! kde si? spadla si z kona? alebo si uz aj odcvalala? 🙂

katka.he
19. feb 2010

😀 eja asi uz odcvalala prec 😀

mata1001
19. feb 2010

nie tu som,len nam vypadla elektrina... 😝 😝 😝 ale uz som tu
ako dneska?co budete robit?mne konecne dojde mm domov...

katka.he
19. feb 2010

ja dnes pracovne a potom mozno pojdem s mm do nay..pretoze on zboznuje elektroniku 😉 vcera sme boli na veceri no a cez vikend musime este nieco vymysliet a vy?

mata1001
19. feb 2010

ja neviem nemam zatial ziadny plan.ja moc ani nemozem chodit von ked som PN.

ejasmeja
19. feb 2010

Mati, a to nemas vychadzky? to si vybav, ved nemozes sediet furt doma! 🙂
a som rada, ze si z kona nespadla 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre