Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuziklc29
8. nov 2011

@tanyja ja si davam dzusik a mineralku. . strik jak sa patri 😉

tanyja
8. nov 2011

@zuziklc29 😀 😀 😀 😀 😀 to je fajný strik, z toho ani hlava nebolí, a keď piješ len jemne perlivú, tak ani žalúdok 😀

aadulik2110
8. nov 2011

@tanyja to mi je ľúto, ale neboj, kým pôjdeš do práce, tak sa nejaká práca určite nájde.... Ja som doma od 6tt - prvý mesiac som povinne ležala, lebo som krvácala a už som aj mohla ísť do práce, ale nakoľko som stále sledovaná na imunológii, tak mi doktor a ani moja všeobecná doktorka neodporučili, aby som šla nas5 do práce... paradoxne učím na ZŠ, kde bacilky sú na každom kroku. Zvyčajne v období od novembra do februára je u mňa najhoršie obdobie, kedy mával zápal priedušiek a podobné respiračné choroby.... a tak radšej som zostala doma... mohla by som sa vrátiť v marci, ale v apríli už nastupujem na materskú.... takže to sa mi potom ani veľmi neoplatí...

tanyja
8. nov 2011

@aadulik2110 to by si sa zbytočne iba rozčuľovala pri deťoch a ešte nebodaj obávala sa, aby si neochorela od detí, stačí, že jedno je choré a už to ide, moja mama bola učiteľkou v MŠ, už je 2 roky na dôchodku
učíš 1. alebo 2.stupeň ?
ja si už začínam pokuse hľadať prácu, len tu je to bieda za robotu 😒 , a kde by aj boli miesta, tak sa tam držia dôchodcovia zubami nechtami a my mladí nemáme šancu zamestnať sa, podľa mňa mali aj dôchodcom zatrhnúť robiť, tak ako predčasným dôchodcom a basta... som síce mimo témy, ale štve ma to 😠
a potom že ženy rozmýšľajú nad tým, či mať dieťa alebo nie, lebo potom sa môže stať, že ich naspäť nezoberú ☹

aadulik2110
8. nov 2011

@tanyja učím na 2. stupni, no to máš pravdu.... môj otec išiel do predčasného a skončil z prácou.... keďže sme začali stavať, tak nám to aj dobre padlo..... a teraz, keď už je v dôchodkovom veku, tak mu normálne z práce vyvolávajú, aby prišiel..... našťastie do práce už ho to neťahá a radšej nám pomôže na stavbe.... čo je tak 2-3x do týždňa aj to nie pravidelne... do práce by musel každý deň
práve som si pustila relaxačnú hudbu pre bábätká.... normálne by som pri tom zaspinkala.... no nič, idem kuknúť do práce, keď už mám tie vychádzky a potom skontrolovať chlapov na stavbe 🙂

anicka1981
8. nov 2011

@tanyja no ved hej, uvidime,,, ale radsej by som bola, keby sme byvali uplne sami a daleko od svokrovcov,,, urcite sa budu do vsetkeho montovat....

krpcek2
8. nov 2011

@tanyja ja som mávala presne to isté z kovu, ale chirurguckú oceľ môžeme 😉

zuziklc29
8. nov 2011

@tanyja jaaaaj tak aby si nepovedala,tak si dam perlivu :D 😀

tanyja
8. nov 2011

@aadulik2110 ako dopadla návšteva v práci a na stavbe? mňa môj malý ťahá stále do mojej bývalej práce, páči sa mu tam, vyzerá to tam ako doma - sedačka, kuchynka, no krásne a majú fantastickú kávu 😀

@anicka1981 urči si hranice a podmienky hneď od začiatku, aby si svokrovci nemysleli, že všetko patrí im a nezhnusuj si bývanie v ich dome, lebo to potom nebude dobré 😉 , ktovie, možno nakoniec znova a natrvalo skončíte v Anglicku 😉

@krpcek2 chirurgickú oceľ som neskúšala, ale myslím, že by mi nerobil problém, vlastne mala som piercing na bruchu..po sekcii 😀 a dodnes mám odložený jeden cvok 😵 , dokopy som ich mala 9 😉

@zuziklc29 no minimálne perlivú ako ináč a džúsik jedine pomarančový 😀

janemari
8. nov 2011

@tanyja možno sa raz do toho pustím a nejakú Steelovú vopchám do vrecka 😀 Dnes náročný den,ale všetko som vybavila a urobila ďalší krok snáď k lepšiemu zajtrajšku. Zajtra mi končí materská ,takže idem na skvelý RP a môžem zase behať po úradoch kým porobím papierovačky.

zuziklc29
8. nov 2011

@tanyja potom ma budes mat na starosti,ked ma bude boliet brusko to aby si vedela co ta caka 😀

pancuska
8. nov 2011

@zuziklc29 uz som to aj hladala ale akosi marne no ked si to das vygooglit tak uplne to co si pisala a tak ja som uz radsej ticho lebo to je tvoj zivot a vztah 😉 ale bola by som rada keby mas babinko,zo srdca ti to prajem!!! to je proste osud a kto zavaha nezere ako sa hovori!!! 😉

zuziklc29
8. nov 2011

@pancuska ja viem,ale tak uvidim ako to bude pokracovat dalej.necham sa prekvapit.ci takymto sposobom aj otehotniem ked on bude prec a ja tiez ☹

pancuska
8. nov 2011

@anicka1981 ahojky....citam,citam a tak nemusis mat obavy teraz vela mladych manzelskych a zacinajucich parov to skusa takym sposobom byvat spolu s rodicmi! tiez hned po svadbe som sa nastahovala k svokrovcom,byvame tu uz vyse 2 rokov a zatial nebol ziadny velky problem ,mame to presne ako vy no zatial bez deti.....aj to mali len pripomienky ked za zaciatku videli ze furt nic,ziadne brucho predomnou nechodi tak hodili poznamku ze nam vrzga postel ale ako nahle zbadali ze mame problem tak je ticho 😉 uvidis mozno si tak zvyknes ze sa ti ani potom nebude chciet odist!! a uvidis ze nie je nad to byvat na dedine....niekedy clovek potrebuje ten dedinsky klud 😉

pancuska
8. nov 2011

@zuziklc29 mozno prave vtedy sa podari aby vas to spojilo 😉 ja idem vo stvrtok k dr som zvedava co mi povie,lebo dneska mam 11DC a straaaasne ma bolel dneska spodok.....tak sa aj bojim 😉

tanyja
8. nov 2011

@janemari no ten nový RP je fakt super.... tí hore by ani na týždeň z toho nevyžili 😀 a my musíme..a aké papierovačky myslíš? na RP sa dáva iba žiadosť ak si dobre pamätám, iné som nič nedodávala
@zuziklc29 z čoho by ťa bruško bolelo? z džúsiku či z vodičky? a ako hovorí @pancuska že kto zaváha nežere, je svätá pravda, tak neváhaj 😉

pancuska
8. nov 2011

@tanyja no ked si januarova tak nepochybujem 😉 tak neviem co by tvoj manzel este doma chcel? ale neviem ci mam verit ze povaha cloveka je podla znamenia narodenia alebo podla zdedene 😉

pancuska
8. nov 2011

@tanyja niekedy by som aj ja chcela vidiet do buducnosti 😉 ozaj veris na vestenie?

tanyja
8. nov 2011

@pancuska neviem čím to je, ale na mnoho ľudí sedí ich znamenie, takisto som čítala vysvetlenia mien a to tiež sedí, takže fakt netuším, ako to je 😉 a veštenie? aj áno, raz som bola pre jednej veštici a veru, pravdu mala čo mi vyveštila a ty veríš?

krpcek2
8. nov 2011

@tanyja no ty kokšo, 9 ???? tak klobúk dolu, ja som nemala odvahu ani na jeden 😅 no, chirurgická je v pohode a robí aj z toho, keď jej napíšeš, že chceš toto či tamto ale s chirurgickou, lebo máš problém s kovmi, urobí Ti presne to, čo treba 😉

janemari
8. nov 2011

@tanyja tak na socialku,potom dať tú prihlášku či ako si to nazvala,potom budem musieť zaniesť papier do firmi a musím ho poslať aj môjmu "zástupcovi" kedže zase niečo riešim 😉

tanyja
8. nov 2011

@krpcek2 áno, krásne som s tým mala pospájaný rez na bruchu a teraz tam mám iba takú mini čiaročku, to nie ako po slepáku, to mám ako keby si mi cigaretu vypálila na bruchu 😒
tiež si po sekcii?

@janemari tak to niečo dúfam, že dotiahneš do úspešného konca 😉

krpcek2
8. nov 2011

@tanyja jáj to ty si mala akože takto? Ja som myslela normálny pearcing, som nepochopila,že si to mala pospájané bruško s tým 😔 tak to nezávidím ja som šla prirodzene našťastie

tanyja
8. nov 2011

@krpcek2 prvé dva dni ma to ťahalo k zemi, ale potom už sa pokuse dalo aj vystrieť 😉 a keď som prišla domov, bola som šťastná ako blcha 😀

janemari
8. nov 2011

@tanyja uvidíme,ja si len poviem robím to čo musím a robím maximum,na vyslédku už nič nezmením a budem musieť prijať výsledok.

tanyja
8. nov 2011

@janemari pekne si to napísala, ty si sa s tým všetkým už vysporiadaná a to je fajn, aspoň máš prehľad a nadhľad 😉
no idem ja spať, pááááá

janemari
8. nov 2011

@tanyja nie som vysporiadaná,ale čo už narobím 😔 Dobrú noc teda ,ja ešte dopozerám ordináciu a pôjdem tiež.

zuziklc29
9. nov 2011

@pancuska juuj ja som mala ist 22heho novembra ibaze to som uz v rakusku a co je najhorsie,ze aj moj muzik sa rozhodol sam ze pojde do rakuska zarabat peniaze.Tak ani neviem ci ma vyznam brat dalej tie hormony ked nebudeme spolu

zuziklc29
9. nov 2011

@tanyja ja si dam cigu kocenky : 😀 vies co si zvyknem kupovat na velku noc? moj muz uz nevie co ma robit.kupujem si tie vajicka plnene vajecnym likerom.a ked sa kupi ja neviem nejakych 10kusov,tak mi ich schova a kazdy den mi da jedno vajicko.. . . . .ja sa ti prosim ta aj z toho dokazem opit.zjem dve tak mi je teplo a cervena som ako pradajka 😉

tanyja
9. nov 2011

@zuziklc29 cigu si nedaj, kašli na ňu 😉 , tá ti nepomôže, práve naopak a tiež mám ten istý problém ako ty: niečo vypijem a už mám červené líčka ako marfuška z mrázika, dokonca mi niekedy aj uši horia 😀 , no nezatajila by som sa a tie vajíčka sme si aj my kupovali, sú fantastické, mňam , veru dala by som si, dnes som ani obed nemala, iba banán a perník s kávou 😨
@janemari ale vyrovnaná si, zmýšľaš hlavne triezvo, asi vysporiadať som nemala použiť, to je nie presné, tiež by som mala obavy, že čo sa ešte stane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre