Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja jáááj tak on už jedného potomka má, aj som si z neho usierala, ze ci jeho prvorodene je stastie zaciatocnika, alebo profesionalna zrucnosti s vedlajsim produktom, len som tu o tom nechcela vypisovat

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia a prečo potom vypisuje v profile, že deti nechce? to sa akože k nemu nepriznáva? a aj niečo k tomu dodal? no na 19-ročného akože "romantika", je dosť rýchly a prudký...

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja jaj ty riešiš zajačika, ja že toho môjho starého ex 😀 to jeho ráno hľadám v posteli a tíško čakám, že sa tej novej hračky preje a má aj potomka

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia božinku, ja o koze a ty o voze, jasné, že myslím toho zajačika, čo stále riešiš toho ex? nechaj ho už plávať a basta 😠 , ex nech si užíva novú a ty si užívaj, že žiješ, si písala, že sa cítiš voľnejšie, slobodnejšie a hlavne krásna, ako s ním nie si, tak načo rozmýšľať o tom, ako sa dostať späť k nemu? a prečo nie je s matkou jeho dieťaťa?

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja ešte mi občas prepína popri tom pečení .. ona nechala jeho, časom ako počúvala jej názory, či ked som si čítala ich spoločné chatovanie ohľadom dieťaťa (on o tom vedel, sedela som pri ňom ked si písali), tak názorovo si nesadli, ale dieťa počali v začiatkoch vzťahu, takže ked ona zistila, že to s ním nie je ok, už bola tehotná .. rieši každú maličkosť, nič mu nepovie, že on si má domyslieť a že načo sa vypytuje načo ona míňa peniaze, ale šak ked jej dáva peniaze na dieťa, tak má predsa právo sa pýtať, čo z toho kúpila .. no stretáva sa s prckom, je vidieť, že matka sa vzorne stará, vysúdila si vyššie výživné a ešte mu dala zoznam že čo má nakúpiť do daľšieho stretnutia, on jej na to, dostávaš viac peňazí, kúp si to sama, tak teraz sa už dupľom spolu nebavia ..proste drísty do ktorých som sa nestarala, aby mi z toho nedrblo .. on v podstate nie je zlý človek, len inak chápe niektoré veci, čo zas nie každý človek toleruje

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia tak sa vieš na tom ponaučiť, že čoho sa asi vyvarovať, každý máme svoje chyby, a nie každý si spolu sadne, 😎 , to je o porozumení a spolunažívaní, chápaní toho druhého.....
no ja na dnes končím, lebo už mudrujem 😎 😵

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja ale nie pravdu máš, musí ma niekto slovne preplieskať ked mi šibne .. ja som ten vzťah s ním riešila, tak, že nie toto toto nemáš robiť, ale kročik po krôčku čo a ako funguje a ako to môže pôsobiť na druhých ľudí .. takže dupľom sa mi ťažko odpútava, ved všetko bolo dobré, až na to posledné, že odišiel a užíva si inde a ja zo všetkého mám pocit, že mu iba šiblo a sám uzná chybu .. takže občas slovný preplesk od niekoho múdrejšieho ma vráti na zem s tým, že ma nechce a uvoľnil tak miesto pre niekoho oveľa lepšieho

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia a môžem ísť kľudne spať, konečne si sa prebrala a konečne múdro zmýšľaš, človek keď ťa raz opustí, tak má na to dôvod a ty nemáš dôvod utápať sa v žiali a nádeji, že znova príde, zavri za ním konečne dvere a ži nový život 😉

nina55
22. dec 2011

@lili_mia ahááááá ako like - a je ze lajkujes = hned ma napadol ten rusky psik Lajka (ved vies - vystrelili ho v rakete do vesmiru a nechali tam zomriet ☹ ) - nejak mi to nedocvaklo az teraz, ked to vidim napisane ako like 😀 😀 😀 😀

nina55
22. dec 2011

@lili_mia tak babenky, prave docitavam zameskane (priznavam - len cast) a vidim lili, ze teda tento fesak po tebe ide?! - no, je to sice ucho, ale aspon zabudnes na...... 😉

nina55
22. dec 2011

@lili_mia moja a kedy ste sa to spolu rozisli? ktory mesiac? - nezabudni, do 3 - 6 mes. je vzdy sanca, ze sa vrati. Az potom to vzdaj. Ja by som este flintu do zita nehadzala 😉
Pre mna vzdy platilo a doposial plati, ze: NIC NETRVA VECNE = a ani jeho laska k tej druhej pravdepodobne nevydrzi viac ako 3 mesiaciky.
Som zvedava ako to cele dopadne a budem drzat palceky aby sa vratil. Ved predsa: Stara laska nehrdzavie 😉 .

azzura
23. dec 2011

Dobre ranko baby

camelco
23. dec 2011

ahojte a prajem dobré ránko 🙂

zelovocka
23. dec 2011

@azzura @camelco @nina55 @tanyja @lili_mia ránečko holky, také "neskoršie" 😀 ale veď času dosť, ja budem v práci do 17.30 ☹ už ste vianočne naladené? ja celkom hej, včera sme si s miláčikom spravili vianočnú dekoráciu namiesto stromčeka - veľkú "kyticu" zo striebornej jedličky do vázy, tak sme sa tešili ako malé deti, lebo prvý rok z piatich sme vo vlastnom bytíku, aj keď Štedrý večer budeme tráviť u rodičov 😉

azzura
23. dec 2011

@zelovocka my po veceri ideme k mojim rodicom, mama ma meniny. Na druhy den doobeda svokrovcom a odial a rodinne stretko, lebo moj drahy je zo 7 surodencov a kazdy rok 25.12, je stretko u niekoho ineho, to nas bude dokopy 21 🙂. Stromcek bude az zajtra, ja budem varit a moj drahy robit stromcek

camelco
23. dec 2011

baby úplne vianočná atmoška, som v práci a snežíííííííííííííííííí 😀 😀 😀
@zelovocka to vás nepustia skôr, keď už je tá vianočná atmosféra, nás púšťajú o 12,00 ..... sa tešííííííííííím 😀

zelovocka
23. dec 2011

@azzura takže tvoja mamina je Eva?🙂 no páni, obrovské stretko budete mať 😀 nás až toľko nie je, ale aj tí, čo sú u nás v rodine, mi bohato stačia, veď vieš, ako to je občas na rodinnej návšteve: žena po tridsiatke - a už zapárajú: kedy sa budeš vydávať, a čo deti, neplánujete? no, máte načase... atď. to musím mať vždycky nejaké "odpisy" v zásobe, aby dali pokoj 😉 budeš variť kapustnicu? 🙂

@camelco júúúúúj, parádička, vy sa máte 😀 my tu musíme kysnúť, hoci niet veľmi čo robiť, áchjaj 😝 nevadí, aj horšie sa stáva. ale tááák rada by som bola doma, treba mi darčeky dobaliť, poprať... 🙄

lili_mia
23. dec 2011

@tanyja hehe tak tak múdrejší apač prehovoril howgh

@zelovocka dobréééé ráááááno ja dnes akurát žehlím,ale niečo ešte nechám na zajtra, časť prádla je ešte mokrá, dnes akurát varíme na zajtrajšok

@nina55 v októbri a ja sviňa teraz asi provokujem, chodím na pokec a just mu nepíšem, má ma medzi priateľmi, takže mu tam svieti, že som prišla a som online, preto som si dala dátum 1.3.2012 ako deadline, že sa dovtedy mám spamätať, ale dnes, ja neviem či tým že ma bolí strašne hlava z tlaku, alebo čo, možno aj preto že mám aktivitu, nerozdumujem toľko ... včera som si svojpomocne podstrihla vlasy 😀

azzura
23. dec 2011

@zelovocka u nas na vianoce nie je kapustnica. Budem ju varit az neskor. Mojho draheho rodina je ok, tieto veci chapu a nevrtaju do mna, lebo aj v ich rodine mali baby problemy. To skor zeny mojich bratov su take šiši, lebo oni mali lahke byt tehu, ale uz ich ignoruje a neodpovedam na debilne otazky.

Najlepsia bola svokra mojich bratov, lebo brat ma dceru 20rocnu a pytala sa jej ze kedy sa bude vydavat, lebo ze v jej rokoch uz mala dieta a Domka, že šete ma skolu pred sebou a sa neponahla a potom ma dorazila, že v mojom veku uz bola babkou, krava

lili_mia
23. dec 2011

@azzura ja som mala také obdobe, zapárala som, kde sa dalo, niekedy je to povaha, niekedy vnútorný problém kt si človek nevie sám vyriešiť a tak zapára .. ved kedysi rodili už 14ročné a teraz na také cigánky sa ukazuje prstom, že tak skoro tehotné .. ani pre organizmus ženy to nie je dobré, ešte nie je dovyvinutá (ako sa píše to slovo???) také ženy ani nechápu, že pre niekoho je niečo dôležitejšie,netvrdím,že ty si tehu odkladala .. zase som premúdrela takmer ako by som bola niekoho svokra 😎

azzura
23. dec 2011

@lili_mia ja som neodkladala tehu, len nebol ten spravny clovek pri mne a som si myslela ze ani takeho nenajdem, ale mam super chlapa.

Paaa, prajem krasne sviatky a po rviatkoch som v praci a tu 😀

lili_mia
23. dec 2011

@azzura krásne sviatky a uži si chvíle s rodinou

zelovocka
23. dec 2011

@azzura pápá, a krásne oddychové sviatky 🙂 😉
@lili_mia hihi, normálne som si na teba spomenula, bola som v trafike, kamoška si kupovala cigarety a ja som si zatiaľ prezerala rôzne časopisy a na jednej titulke bol ten tvoj Ibrahim a ja že jeeej veď naša lili_mia je doňho 😀 no neboj nič, ty si takého fešáka nájdeš, že až 😉 🙂

lili_mia
23. dec 2011

@zelovocka no jooooo včera som pri telke riadne slintala, až som si ústa utierala, ale telku som zatiaľ neolizovala 😀 šak ja si z netu stiahnem jeho péééknu fotečku a budem na ňu pozerať pred spaním 😝

zelovocka
23. dec 2011

@lili_mia no to už rovno jeho oltárik si môžeš spraviť 😀 😝 a koľko máš vlastne rokov? či ti ten chlap nejako "ponáhľa"... 😉 😀

camelco
23. dec 2011

babulky moje zlaté 😀 ....... idem pobaliť veci na cestu, tak sa na pár dní s vami rozlúčim, prajem vám krásne, ničím nerušené sviatky v kruhu najbližších, bohatého Ježiška, a vlastne všetko čo si želáte 😀 😀 😀

lili_mia
23. dec 2011

@zelovocka oltárik je už moooooc, mne stačí fotočkaaaa ... a vekovo, nooo blížim sa k 30tke, za pár rokov, ja som sa tu vnútila, lepšie si rozumiem so staršími, nie s rovesníkmi, ktorí riešia kraviny, ale 25 som už mala 😎
@camelco dobre vieš, čo si ja želám, ale dostavili sa pochybnosti, či si dobre želám ... tak príjemné sviatkovanie

zelovocka
23. dec 2011

@camelco maj sa krásne, uži si všetko to najlepšie z Vianoc a dobre si oddýchni 😉 🙂 tešíme sa na teba opäť po pár dňoch 😀
@lili_mia tak fajn, nevnútila, buď tu s nami, budeme sa tváriť, že si "prekročila 30-tku" 😀 tak máš času dosť na stretnutie Pána Úžasného 😉

lili_mia
23. dec 2011

@zelovocka hihi teraz bežím do lekárne po moju dávku liekov na astmu a večer sa tu ukážem

lili_mia
23. dec 2011

už som tu 🙂 zrejme si užívate rodinnú pohodu, tak si ju v dobrom užívajte ♥♥♥
lekáreň bola zavretá už pred 16tou a žiaden oznam som nenašla, nemám chuť sa sťažovať na vucke, že zavreli skôr bez oznamu.. lieky si vyberiem v pondelok .. mama na mňa nasratá, že som si dovolila odložiť umývanie podlahy v akoby predizbe, teda vstupnej chodby do bytu, na zajtra ráno, šak ešte teraz tam našliapú, tak zajtra bude čistučká

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre