Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
23. dec 2011

@lili_mia presne tak moja, nič si z toho nerob, zajtra umyješ, to bude tak akurát 😉 ja si užívam asi takú pohodu, že ide na mňa nejaká silná mrcha, teda už dva dni ju cítim, ako sa zakráda, a stále nič 😠 tak som si dala jeden mini-štamperlík tatranského čaju a teraz som mŕtva, a to mám ešte baliť darčeky 😝 idem si spraviť kávu, aby som sa prebrala 😀
dúfam, že ti tie lieky nebudú chýbať 😕

lili_mia
23. dec 2011

@zelovocka nieee dávam si pozor, nejdem na doraz s liekmi .. dnes bol extra nízky tlak, aspoň pre mňa, nadopovala som sa bežným inhalátorom, dala si kávu, nech mi to rozšíri cievy a stále blbo, tak som dala ten pohotovostný inhalátor a sviňa, stále rovnako, došla som z vonku a bum silná triaška, asi som si dala silnú kávu 😎 no stále sa mi dýcha tak akoby mi tá hrudná kosť oťažela o niekoľko kg .. zrejme po vianociach zbehnem na pľúcne .. tento týždeň na kontrolovala imunologička a tá nič nenašla na dýchaní

tanyja
23. dec 2011

@lili_mia v utorok si vyzdvihneš lieky, pondelok je ešte sviatok 😀
@zelovocka aj ja som už dopletená z týchto dní, ale dnes som postíhala všetko, aj kapustnicu navariť, aj šalát spraviť, poprať, poriadiť, no šikulka som ako všetky šikovné babenky 😀
prišiel nám katalóg dovolenky, žeby som nejakú vybrala? keď sme pre 5 rokmi kúpili dovolenku, tak som si náhodou našla prácu, tak by som mala aj teraz 😀, človek nikdy nevie 😀 😀

lili_mia
23. dec 2011

@tanyja momentálne mi je šuma fuk že kedy 🙂 koho poohovárame? 😀 😀 😀

tanyja
23. dec 2011

@lili_mia to hádam nie...... ešte nemáš 30 a bez dieťaťa, tak neohovárame , sú predsa sviatky 😀

lili_mia
23. dec 2011

@tanyja vieš čo, ked bol tuná v Ke maratón, tak som reálne uvažovala, že si od niekoho požičiam dieťa aspoň na ten family maratón na 4,2 km plus ked som bola s ex v zoo a tam, že robia aj nočnú zoo, ale iba rodiny, tak mu vravím, zavolaj svojej ex, že si berieš potomka na noc a pôjdeme stanovať do zoo .. samozrejme, že ani jeden nápad mi neprešiel, takže hold, dieťa zatiaľ nemám, jedine žeby som bola tehu a zatiaľ o tom neviem 😉

tanyja
23. dec 2011

@lili_mia nie je tak rodinne založený alebo ho to nebavilo? ale tak hádam by si vedela, že si tehu..... to sa nedá nevšimnúť si to,nechápem tie, čo povedia, že nevedeli, že sú v tom, iba ked porodili,,,,,,na hlavu 😠

lili_mia
23. dec 2011

@tanyja ex mu nechce nechávať dieťa osamote, tuším vtedy aj išli zúbky, rev na ratu ked sa mama vzdialila hoc aj na záchod .. skôr .. no posledne bol sex koncom septembra a ešte relatívne by sa dalo, mnohé mávajú krámy do 3-4tého mesiaca tehu, síce po rozchode som zvracala že až, ale to pripisujem nervom, váha mi aj klesla, takže si skôr robím srandu .. v robote máme hentú vešteckú guľu, tak sa jej pýtam čarovná guľa, som tehotná a ukázalo mi to .. are you kidding? považujem to za plnohodnotnú odpoved (sakra aké decko som ja, uff)

nina55
23. dec 2011

ach baby, tááák som si chcela dnes s Vami poklabosit - no na slak trafenie - frut nejaka robota brrrrrr ☹
prijemne sviatky + prekrasne vianoce vam vsetkym 😉 😉 🙂 🙂

tanyja
24. dec 2011

@nina55 a dnes tu nik nebol, ale to je pochopiteľné 😉
aké boli darčeky baby? @zuzana0612 @lili_mia @zelovocka @camelco ? čo vám doniesol Dedo Mráz? ja som bola asi véééééééééľmi dobrá, mne doniesol nááááádherné hodinky 😉
ocko ocenil, že sa starám celé dni sama o dieťatko a domácnosť 😅

lili_mia
24. dec 2011

@tanyja ja som tuná, ale nepíšem sem, ved vidíš môj fotoblog, mám čo robiť, aby som zadržala slzy, je mi ťažko, veľmi .. nina to písala ešte včera, že si chcela popísať .. ja som dostala peknú hodvábnu šálu, kombinácia farieb niečo ako cyklámenová a petrolejová (heh to ú názvy) a namaľované motýliky .. potom ešte kolekciu čajov s pohárom, peniažky od rodičov,sladkosti, kozmetiku .. ani nešlo o darčeky, rozbaľovala som všetko rad radom a fotili ma ako malé decko, mne šlo o ten pocit rozbaľovania, aj som si na hlavu uviazala stuhu z balíčka 🙂

nina55
24. dec 2011

@lili_mia ahoj zlatko, ved nebud smutna - ja som nedostala nic, ale mne to neva. My sme si uz tento rok darcek dali a dost drahy, takze mi to nevadi a som stastna, ze sme vsetci zdravi. Velmi myslim na teba. Dostal ma ten tvoj pribeh a stale dufam, ze ten Tvoj konecne pochopi aky pokladik v tebe mal a vrati sa.
Vies, uz som to tu kdesi asi pisala, ale ja po mojich zivotnych skusenostiach beriem vsetko tak trocha z nadhladu a pozeram na to asi tak, ze: NIC NETRVA VECNE = ani laska k tej druhej. Ide o to, kedy mu ta druha polezie na nervy. Budem drzat palce, aby sa do 3 mes. k tebe vratil. To je taka primerana doba na navrat (ved vies = 3-6 mes.)) 😀 😉

nina55
24. dec 2011

@tanyja ocko je zlaty. Ja som tiez dostala hodinky, ale nie teraz od Jeziska 🙂 , ale este v minulosti po pôrode za malu princeznu 🙂 - teraz ako som pisala lili tak nic (uz sme si dali).

Dnes je to tu ozaj puste. Aj ja sa pomaly vzdialim - mala ma volaaaa.
Takze dievcata krasny vianocny vecer vam vsetkym prajem @zelevocka @camelco @tanya @lili_mia @azzura

lili_mia
24. dec 2011

@nina55 niekto sleduje môj príbeh? ja mám príbeh? hihi .. dnes som mobil zahrabala do kopy oblečenia, aby som pri nutkaní napísať mu k vianociam ten mobil nenašla .. síce našla som ho, ale ako som pozerala na displej, tak predstava, že teraz, v tej chvíli ako som pozerala, si niekde sedí a prekypuje šťastím, ma celkom odrovnala a nechala mobil mobilom .. furt ma prenasleduje ten pohľad na tej prehliadke, ako pozeral po mne a pritom s kľudom objímal hentú .. to ako do mňa, že chce babu športovo zdatnejšiu, vtedy sme nevedeli, že nevládzem kvôli astme, polhodina bedmintonu a ja fučala, červená ako paradajka, vôbec som nevládala a inhalátor doma 🙄 a hentá je ako my ženy vieme pekne poohovárať iné ženy, proste vidieť že je pribratejšia oproti mne, z čoho usudzujem, že šport jej nevonia, no ak má problémy s hormonami a preto je oblá, tak beriem späť .. to neznamená, že sa teraz smejem zo všetkých oblých žien, ja len že mne tvrdil hento a teraz také .. myslela som, že je už dobre, ale kompletne ma to valcuje hore dole sprava doľava ... začiatkom januára budú tie 3mesiace

tanyja
24. dec 2011

@lili_mia teda lili, ty si v riadnej depke, mali by ti naliať frťana 😉 a keby tú sms bol napísal, brala by si to ako kvapku nádeje, nechaj sa prekvapiť časom.....nikdy nevieš, kto ťa stretne a čo ťa stretne 😉 😉
všetky sme adeptky na nový život 😉 , len o tom ešte nevieme 😀

nina55
24. dec 2011

@tanyja vies, ja ju chapem. Ved to, co sa stalo @lili_mia sa mohlo stat kazdej z nas. Som presvedcena, ze ja by som to prezivala rovnako ako ona. To nie je o tom vykaslat sa na neho, lebo za to nestoji. Ak si s nim prezila nieco pekne, za co sa oplati byt tu na tomto svete - nedokazes sa len tak otocit a utiect inym smerom so slovami, ze za to nestal. Urcite stal, lebo inak by ho nemohla lubit.
Preto si myslim, ze sa oplati trpezlivo cakat, ale cakat len nevyhnutny cas = t.j. NIE cely zivot 😉

lili_mia
25. dec 2011

@nina55
@tanyja dakujem baby .. za kvapku nádeje som považovala fakt, že o našom rozchode svojej kamoške nepovedal .. prišla za ním, mala niečo pre neho a popri tom som sa zviezla aj ja, ako mi písal, že mi tam niečo priniesla, ale ako som zisťovala, nič jej o nás dvoch nepovedal .. no ale vtedy bol ešte ten október a s hentou to ešte nebolo oficiálne .. tou sms by som skôr brala, že sa chce nejak zmieriť, nie že ma chce späť, takto mám pocit, že mu je komplet jedno čo sa deje .. myslela som, že on nie z tých ľudí, čo chcú druhých učičíkať, teda že tie kecy o tom, že chce sa so mnou kamošiť, ak budem chcieť, som brala vážne, nie ako prázdne reči .. no realita bola iná, postupne mi prestal na pokeci odpísavať, už ani nenapísal, že ide off, len zrazu vidím, že zbytočne čakám na jeho odpoved uprostred rozpísaného rozhovoru, a potom ani neodpísal, proste písal len ked som sa ja ozvala a také písanie si na pokeci ja za kamarátstvo nepovažujem .. proste on mňa má za nič

tanyja
25. dec 2011

@nina55 dobre a pekne si to napísala, viem, že sa to všetko nedá zo dňa na deň zahodiť, ale proste treba žiť ďalej 😉

@lili_mia chlapi sú iná kapitola, kapitola sama o sebe, treba do nich poriadne vidieť, aby sme sa z nich vysomárili, môj sa hrá na tvrďasa a keď vidí malého, tak mu aj minule povedal "moja bábika" a mňa keď chce uraziť, tak začne polemizovať, že či je jeho........proste im ide iba o to, aby si do nás vrtli.... 😠

lili_mia
25. dec 2011

@tanyja aha, no ja som to brala vážne, aj ked som sa mu snažila vytlcť z hlavy, že vo vzťahu nie je miesto na súťaženie, že sa chcem korčuľovať a nie ničiť kolieska na korčuliach, lebo on sa korčuľuje na rýchlosť, nie pre zábavu .. iné je ked sa dohodneme, že si zasúťažime .. no nič, zapla som si hru podobnú travianu a staviam budovy, budujem armádu a niekoho časom zlikvidujem 🙂

tanyja
25. dec 2011

@lili_mia dúfam, že len nás nezlikviduješ 😀 , my sme tu a chceme tu stále byť, aby sme sa navzájom podporovali v tejto zaujímavej téme 😉
a ja hry na pc nehrám, jedine na jednej nemeckej stránke nemenovanej nemeckej tv 😀 , tam ich mám habadej na výber

mimi1111
26. dec 2011

@tanyja si zlata len teraz dufat ze sa nam to podari vcera som sa pitala priatela ci si je isty a ideme o toho na umele oplodnenie potesil ma povedal ze ano uvidime co bude 😒

lili_mia
26. dec 2011

@tanyja likvidujem iba dediny v tej hre 🙂 inak som ok 🙂 aj ked .. mám pocit, že dnes som zažila ďalšiu podpásovku od neho (pridal album z terajších vianoc a je zaheslovaný, neviem prečo ale vytočilo ma to, načo ma má v priateľoch, ked si zahesloval album???) .. aj ked viem, že nikdy nie je nič také ako sa na prvý pohľad zdá .. pípadne ako tvrdí @nina55 nič netrvá večne, ale ako je to potom s manželstvom, so vzťahom?

lili_mia
26. dec 2011

ešte som chcela podoknúť, že sa teraz cítim ako krava ja mu pošlem kalendár s upravenými fotkami a on takto? je pravda, že čo mňa do fotiek jeho dieťaťa a to ako slávilo vianoce, ale .. proste sa ma to dotklo .. ja sa s tým seriem a on toto, fakt som sa mala na všetko vytoto a nedepkovať cez vianoce .. žiadne také, že zahesloval, aby ten album nevidel nik iný, povedal, že medzi priateľmi má iba tých ľudí, ktorí tie albumy môžu vidieť, z toho usudzujem, že heslo tam dal kvôli mne, ale moja depkujúca hlava si vraví, prečo ma teda nevymazal z priateľov? aby vedel či sa budem zaujímať?

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia ahoj nejako som sa zacitala do tvojho pribehu a neda mi odpovedat ...viem ,ze to co napisem ta mozno nepotesi ,ale podla mna ten chlap nestoji za tvoju pozornost ,verim tomu,ze si nadherna sikovna baba a urcite niekde v tvojom okoli je chlap co to oceni.to,ze kontakujes tvojho byvaleho nieje dobre a skor by si mala zdvihnut svoju hlavku hore a vymazat ho ty ,ak bude mat zaujem najde si ta ,daj mu cas.viem,ze ta to boli ,ale mysli nato,ze je kopec ludi co su natom horsie ,mrkni na modre z neba napriklad a uznas ,ze tvoj problem je malina v porovnani s ostatnymi ludmi.Hlavu hore urcite sa pre taku kocku niekto najde 😉 😀

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 ja ho priamo nekontaktujem .. ked mi prisli od neho spravy, ze jeho znami mu nechali pre mna u neho nejake veci, nereagovala som, nechala som tak, ale ten kalendar, no nedalo mi, nemam rada rozrobene fotky a nerobila som predsa kalendar na to, aby som ho mala u seba v pc, takze poslala som mu, a nereagovala na neho .. ale aj tak ma dorazil ten zaheslovaný album, možno čaká, že sa ozvem kvôli heslu, ale vravím si, že nie, v podstate na pokec chodím už iba len tak, akoby na provokáciu, že aha tu som, ale neozvem sa ti .. v podstate ešte má čas, ešte nie sú tri mesiace a potom zrejme zruším pokec, viem že zavolať sa mi neodváži, ani napísať sms, skôr že nechá odkaz na pokeci a bude na mne, či zareagujem .. čiže on má čas do konca januára, pokec držím do mája a potom už zmažem zrejme aj jeho číslo .. vďaka, že si sa ozvala

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia moje drz sa chce to vela energie ,ale neboj zvladnes to 😉

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 a ešte pozbierať zvyšky hrdosti a vybudovať novú 🙂 kamoška mi teraz dala dobrú otázku .. to chceš byť s chlapom ktorý ťa takto sklamal? po tom všetkom si s ním založiť rodinu? spravil to raz, spraví ďalší raz

bylinkoterapia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirela40
26. dec 2011

@lili_mia suhlasim s kamoskou ,budes sa pri nom len trapit ,teraz to boli ...preboli to ...cas je najlepsi lekar ....a zase najdes stastie s niekym kto si ta bude vazit ,ja som tiez stracala cas s nepravym a raz ma tak nastval povedala som si a dost a teraz som stastne vydata za chlapa ,ktory ma doslova na rukach nosi ,takze rychlo hladaj tu hrdost 😀

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 to áno, len ja až na drobnosti nemám nič na čo by som sa mohla naštvať a byť rada .. stále mám pocit, že je to iba jeho pošmyknutie .. viem že to čo teraz prežívam, je cesta pre lepšie dobro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre