Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bugynka
29. dec 2011

@zelovocka pls posli navod na BT aj mne , nech to skusim 😀 to bude rozkos hned z rana 😀 😀 😀

bugynka
29. dec 2011

@tanyja Mmm nemtuším , ale bruško fest boli , musela som vecer vziat tabletu ale zatial nekrvacam normalne , len taky tmovohnedy dost tuhy vytok ale to sem tam ..

zelovocka
29. dec 2011

@bugynka ahojky, už som dávala linku, ale prečo nie aj druhý raz 🙂
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...
niekedy je tá bolesť pred MS väčšia ako pri samotnom krvácaní. naposledy u mňa to tak bolo. juuuj, cítim, že potrebujem ročnú pauzu od mrchy 😀 😝

bugynka
29. dec 2011

@zelovocka už sa to rozbehlo 😒

zelovocka
29. dec 2011

@pancuska ahojky, ako dneska, už je lepšie? kúpať - kam?! teraz v zime, dúfam že nie von 😉 ja teda nepatrím k Ľadovým medveďom, pekne v posteli si rada pohoviem 🙂
pod stromčekom samé krásne veci - kozmetika, kuchárska kniha, osobná váha, ba veru aj ponožky 😀 u vás čo?

zelovocka
29. dec 2011

@bugynka ber to tak, že nové kolo - nová nádej 😉 tak nech to máš rýchlo za sebou.

tanyja
29. dec 2011

@zelovocka ja mám už 3-ročnú pauzu a ešte isté 3 roky aj bude.......nezvykla som mávať pred ms bolesti, iba raz, aj to keď som bola ešte na škole, otec do mňa nalial jeden štamperlík tuhého a pomohlo 😉 😀
@pancuska aj ja by som sa išla kúpať, pamätám, keď ako au-pair som bola s rodinkou kamošky kúpať sa na chimsee a plávali sme aj von, v novebri, von ľudia v kabátoch a my super teplúčkej vode , to bolo božskééééééé, odporúčam 😀 😀 😀

aadulik2110
29. dec 2011

ďalšia poradňa za nami, bábo sa teší a rastie, mrví sa ako taká mrvenička 🙂

tanyja
29. dec 2011

@aadulik2110 teraz máš poradňu ako často? každý druhý týždeň ? viem len, že ku koncu som mala každý týždeň, doktorka mi robila ozvy na ordinácii a ešte aj doktor, ktorý mi robil sekciu, aj k nemu som chodila každý týždeň posledný mesiac pred pôrodom

zelovocka
29. dec 2011

@aadulik2110 júj, neviem si to ani predstaviť, aké to musí byť krásne, taká "mrvenička" 😵 😀 a ty sa ako cítiš? 🙂

zelovocka
29. dec 2011

@tanyja počkáj, 3-ročnú pauzu myslíš od mrchy? 😨 a tri ešte bude? to je nejak veľa, nie? 😀 ale veď dobre, doprajem ti, len či to správne chápem, dnes som dáka prispatá, mali sme včera návštevu a neskoro sme s miláčikom zaľahli 😝
ani ja nemávam nejaké ukrutné bolesti, ako niektoré žienky, že musia ostať na PN kvôli tomu, našťastie 😅 ale zavše je to ozaj nepríjemné, aj keď len prvý deň. no už som 4DC, juchú, už len chvíľu a mrchaňa pôjde za dvere 😝 nejako sa neviem dočkať snažilkovania, aj ten môj, vidím, že ma akosi často po zadku pleskne 😀 😀 😀

tanyja
29. dec 2011

@zelovocka nie si prispatá, dobre si to pochopila a dobre som to napísala.... ja mám totiž vloženú mirenu 😀 a len sa posnažte a poriadne 😉 , aby boli z toho tie vytúžené dvojičky ako by si chcela 😵

lili_mia
29. dec 2011

@aadulik2110 termín sa zhoduje s mojím dátumom narodenia 🙂 vraj som sa mala narodiť prvého, ale akosi som vyšla až toho 21vého .. nechápem, asi zle stanovili termín, pretože tak dlho prenášať, to by placenta už zrejme odumrela
@zelovocka hihi také som mávala rada, to obšmietanie sa okolo môjho zadku, to som hneď vedela koľká bije v jeho spodkoch 😀 😎

zelovocka
29. dec 2011

@tanyja ahaa, mirena, to je také to teliesko? 😕 takže na pár rokov máš pokoj - ak sa teda dá nazvať pokojom vychovávanie malého prcka 😉
@lili_mia no veď to, sa obšmieta, zrazu je akýsi milší, čuduj sa svete 😀 😀 najprv on nemohol (umieral na nádchu), potom mňa mrcha prikvačila, tak sme vypsení už celkom 😅 prvé číslo bude do päť minút sfúknuté, už to vidím, ako teenageri 😀 😀

lili_mia
29. dec 2011

@zelovocka chudáčik, hlavne že neumrel na tú nádchu
ako ja sa chlapom čudujem.. oni nepotrebujú denne, im stačí tak raz do týždňa, ale počas krámov .. ešte dlhooo? 😀 akosi si to odporuje

tanyja
29. dec 2011

@zelovocka jo jo, také teliesko, a raz som čítala, jedna sa pýtala na nejakej téme: a to nezavadzia pri sexe ??? 😀 😀 😀 , však ten oný v.... sa tam dnu ani nedostane pri sexe a nie to ešte zavadzať 😀 😀
výchova je stobodová, drobec vykrikuje: mama chcem mlieko, mama: spi už konečne 😀
ale tak dostal troška mlieka a potom konečne zaspal, mal by ráno vstávať o piatej, aby na obed v pohode zaspal mám taký pocit 😠
@lili_mia ty nevieš, že u chlapov je nádcha smrteľná ? však to vážna vec 😀 😀 , keby mali chlapi rodiť, tak svet vymrie.....
a že raz do týždňa, to skôr raz do dňa

lili_mia
29. dec 2011

@tanyja ja som nádchu u chlapa nezažila, iba 2x stav, kedy bral atb, a aj to po 3dňoch šiel do roboty, bo ho volali, fabrika na prevodovky by bez neho padla (procesný ing)

tanyja
29. dec 2011

@lili_mia však si len počkaj, keď budeš s nejakým žiť v spoločnej domácnosti, dočkáš sa 😀 😀

zelovocka
29. dec 2011

tak tak, ako @tanyja píše, počkaj na tú spoločnú domácnosť, milá @lili_mia, to je radosti... použité ponožky po zemi, riad neumytý, pivová fľaška na nočnom stolíku. romantika 😀

@tanyja tak fajne, že nezavadzia, podstatné je, že ti/vám to vyhovuje 😉

aadulik2110
29. dec 2011

@tanyja teraz chodím len raz za 4 týždne, veď som len polovici :D

aadulik2110
29. dec 2011

@zelovocka no keď odrátam, že sa mi často točí hlava a je mi zle v prekúrených miestnostiach, tak som ok 🙂

zelovocka
29. dec 2011

@aadulik2110 ale veď komu by už bolo dobre v prekúrenej miestnosti. len sa pekne opatruj a veľa oddychuj 🙂

lili_mia
29. dec 2011

@zelovocka
@tanyja nooo baby zažila som polrok takmer spoločnú domácnosť ..aj napriek tomu, že sa sprchoval každý druhý deň, cez zimu tretí, nesmrdel, no nechápem to 🙂 zvykla som si na recyklovanie ponožiek, ale on sa v práci prezúva aj z ponožiek, takže v podstate ich má ráno do roboty, potom z roboty a nakoniec doma, kde chodí naboso..robotové ponožky menil každý deň .. a spodky? no neviem, tie tiež recykloval, dva dni určite 🙂
obdivujem na chlapoch, že neriešia tie spodky po zemi, s kľudom ma doviedol so svojej izby a tam v rohu pri posteli jeho tepláky s domácimi ponožkami .. čo sa budem starať 🙂 no raz za čas som mu tam ten prach poutierala, smeti povynášala a pozbierala použitý riad, nechápem aký je problém vziať ten tanier, ked idem do kuchyne po vodu, už som bola vo fáze, že mu do izby kúpim kôš na vianoce 😎 ale chlapec zmenil partnerku, čo sa budem srať 😅 😀

lubka0506
29. dec 2011

Ahoj babule🙂 Ja som tu strašne dávno nebola. Inak som tu "inventár" ale akosi nestíham ked chodím do práce... Teraz som sa chcela rozlúčit lebo budem mesiac bez netu ,neviem či nebudem mat abstáky! 🙂 Ešte zajtra kuknem a musím vás dočítat.
Inak vítam nové kočky,už sme potrebovali posily! 🙂
Chcem vám zaželat do nového roku vela zdravia,štastia a vela splnených snov! Cmuk 🙂

tanyja
29. dec 2011

@aadulik2110 však hej, v polovici, ale čas rýýýýýýýchlo letí 🙂) , ani sa nenazdáš a drobec bude na svete 😵
a ja tiež neznesiem prekúrené izby, keby bolo na mojom chlapovi, tak ako je rok dlhý neotvorí okno....mám s ním v zime kríž, ja vetrám a on zatvára, tak chodím schválne x-krát na balkón a akože niečo robím 😀 😀
@lili_mia môj sa umýva každý deň, ale keď sme sa zoznámili, tak to tak nebolo, ani s výmenou spoďárov... 😖 , teraz? poriadkumilovný nie je, ale hygienu ovláda 😀 , toť moja škola 😀 😀
@zelovocka zažila som prekúrenú izbu, keď sa mužovej sestre narodila dcéra, a neklamem, v izbe, kde sa kúpala, bolo 40°C , som myslela, že skapem 😝 a že prečo jej stále chorľavejú deti, môj malý by sa aj v studenej kúpal keby som mu dovolila 😵
@lubka0506 ľubi, budeme na teba mesiac tuho myslieť, budeš čkať celý čas a nakoniec odbehneš k susedovcom a napíšeš nám odtiaľ 😉 , budeš mať doma robotu, nebude čas na to myslieť 😉

tanyja
29. dec 2011

@lubka0506 aj tebe a hlavne ten najdôležitejší nech sa ti splní 😉
a gaučík bude rohový?

lili_mia
29. dec 2011

@tanyja ak som chcela, aby sa denne sprchoval, tak jedine formou odmeny 🙂 spoločná sprcha, kúpeľ, či kekešne mu povedať, že ak chce to a to, nech sa sprchne 😀 ale zas, ak sa spotil, tak jasne, že aj sám od seba hoc aj denne, trebárs v lete ked sme chodili von na offroad dráhu a tam sa po nás lepil piesok

pancuska
29. dec 2011

@lili_mia nadcha ako svina......neviem sa jej zbavit,teraz mi je kazda rada dobra..... uz si nos necitim 😒

tanyja
29. dec 2011

@pancuska naparovať sa+ do vody soľ, kvapky do nosa a veľa čerstvého vzduchu a hlavne nie suchý vzduch
!!!!!!!!!!!
@lili_mia čiže ako decko..... 😀

pancuska
29. dec 2011

@zelovocka no dneska si uz nos ani necitim,ale okrem silnej nadchy mi nic nie je.....kupat sa chodievame do Velkeho Medera,tam je super,tie bazeniky maju teplu vodu a ten vonkajsi je na pohybove ustrojenstvo a voda ma 38 stupnov,v zime je to velmi romanticke ked snezi a ty sa vonku kupes 😉 mame to sice vyse 100km ale raz za cas ideme.....potom este chodievame do Diakoviec pri Galante,ale tam sa mi to az tak nepaci.....no pod stromcekom som toho dostala statocne.....od svokrovcov fritezu actifry co ide len lyzicka oleja,asi sa uz nemozu pozerat ako priberam tak sa mam zdravsie stravovat......ale nie my sme si ju chceli kupit a tak nas predbehli....potom zehlicku na vlasy,strojcek na strihanie vlasov (kedysi som robila kadernicku) pyzamo,vonavky,kozmetiku a tak bolo toho dost este par veci do kuchyne.....len co je horsie ze sa mi nebude chciet ist do roboty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre