Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
29. dec 2011

@tanyja presne tak......tak sa chodievame kupat,ved voda ma 38 tak nie je problem......u nas Piestany kupelne mesto a ziadna tkato moznost tu nie je.....vsetko len bazeny po hoteloch 1h 20 € a akoze to sa mi zda pritiahnute za vlasy........

pancuska
29. dec 2011

@tanyja no to naparovnie som este neskusala ale asi budem musiet lebo to bude zasa noc a bojim sa aby neochorel aj pan manzel lebo hadam nebudeme na Silvestra v posteli.......a vy co mate na plane?

pancuska
29. dec 2011

@lubka0506 dakujem a tiez ti prajem do Noveho roku vela zdravia a nech sa ti splni to co si budes najviac priat!!! 😉

lili_mia
30. dec 2011

@pancuska a čo zodak? ja som na tom fičala roky pri nádche, obvodná predpísala, prípadne som kradla bratovi, on to berie na alergiu 🙂 ale už mám vlastné lieky, niečo ako cesera, ale to mám predpísané kvôli astme, nech nereagujem 🙂 tak zatiaľ som nádchu od septembra nemala, len smoklím, ked som vonku a mám studený nos

lubka0506
30. dec 2011

@pancuska ,
@tanyja Dakujem🙂

nina55
30. dec 2011

@pancuska vraj pomaha aj vitamin C (nejaky v prasku z DM drogerie) 😉

zuzana0612
30. dec 2011

@tanyja ahooooj, my sme od utorka na dome a robíme sadrokarton. tak večer už nemám ani silu ani chuť kukať do netu.... ale celkom dosť sme toho porobili. už to bude pôsobiť ako hotový dom.... 😀 . až na tú kopu roboty čo nás ešte čaká....

lili_mia
30. dec 2011

@zuzana0612 ako na nový rok, tak po celý rok .. ale ja som živý príklad, že to neplatíííí 😀

pancuska
30. dec 2011

@lili_mia ano zodak poznam aj moj manzel ho ma na alergiu ale neviem ze sa pouziva aj na nadchu....sa naparujem ihlicim a solou a uz to je lepsie.....no zajtra bude papucova kultura ale sak nemusim behat kazdy Novy rok 😉

pancuska
30. dec 2011

@nina55 asi myslis sumivy? 😉 dakujeeem

pancuska
30. dec 2011

@zuzana0612 a sadrokarton davate zvonka ci z vnutra? neboj sa ked uz sa tam da byvat myslim ze to naj je uz za vami..... 😉

lili_mia
30. dec 2011

@pancuska Zodac® sa užíva na zmiernenie ťažkostí pri alergickej nádche (vrátane celoročnej a sezónnej) a alergickom zápale spojiviek a kožných alergických prejavov sprevádzaných svrbením a vyrážkou, najmä pri žihľavke.

Viac na: http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/zod...

toho alergická sa držať nemusíš, zaberá aj na klasickú, nielen na takú, kedy ti tečie z nosa, ked si privoniaš ku kvetu

pancuska
30. dec 2011

@lili_mia dobre vyskusam 😉

nina55
30. dec 2011

@pancuska myslim, ze je to ten Zodac ako pise @lili_mia. Ja som ho nestihla vyskusat, pretoze kym som sa vyteperila na nakupy, tak som vyzdravela a dalej som lieky neriesila - tak az příšte 😀

nina55
30. dec 2011

@zuzana0612 aj ja furt riesim dom. Natastie uz len interier, ale aj tak nam vsetko dlho trva - nejak sa nevieme rozhybat. Potrebovala by som akcnejsieho chlapa chichichi.

nina55
30. dec 2011

@lili_mia pozeram, ze sledujes serial Sultan 😀 = ale s nami vydžubali = ze upozornenie na liste: Uvidite coskoro na tv doma 😠

lili_mia
30. dec 2011

@pancuska
@nina55 oukej, papkajte zodac 🙂 ja papkám niečo silnejšie 😀 Sultána zrejme až v pondelok, ale v upútavke bolo, že tá jeho blonďavá otrokyňa bude tehotná .. typická telenovela, už mi tie ženské lezú krkom, ale zas, byť na mieste tej jeho favoritky, asi tiež tak vyvádzam 😎 je to naozaj umenie prejsť okolo ďalšej mužovej ženy s pokojom .. síce .. zažila som, prežila som 🙂

nina55
30. dec 2011

@lili_mia nechystala som sa to sledovat. Pozrela som kusok z neviem ktorej casti a - podlahla som 😀

tanyja
30. dec 2011

@nina55 ja som trochu kukala a neutrhlo ma to, takže presun na inú tv nesledujem 😀
@pancuska kam von by si dala sadrokartón? ten sa dáva predsa zvnútra - znižovanie stropov, predel izieb atď.....naša @zuzana0612 by ti vedela teraz vysvetliť, už je v tom odborník 😉 a tá čakajúca kopa roboty je len radosť a istým koncom, že jedného dňa bude všetko krásne tak ako si chcela 😀
@pancuska my na Silvestra doma, urobím nejakú fajnú večeru a drobca dáme spať a my budeme vegetiť pred telkou 😉 , vy niekam idete?

nina55
30. dec 2011

@tanyja skoda, ze som skôr nevedela, ze @zuzana0612 je taka odbornicka. V lete som zhanala niekoho na sadrokarton do domu (ozaj len taku prkotinu) a nevedeli sme zohnat a ani sa poradit s nikym. Aspon rada v tom case by nam velmi pomohla. Zdrzalo nas to na take 3 mesiace. Nastastie uz teraz to mame uspesne za sebou a to, co sme chceli poriesit sme nakoniec poriesili vdaka sikovnemu manzelovi jednej z dievcat tu na MK. Uff - nerada spominam kolko energie ma stalo to zhananie niekoho 😖 😝

tanyja
30. dec 2011

@nina55 no ale stálo to predsa zato !! a tam, kde ho predávajú by predsa mali vedieť poradiť 😠
ešte že máme tento náš MK, boli by sme stratené bez neho 😀 😀

lili_mia
31. dec 2011

@tanyja
@nina55 existuje aj modrá strecha, tam je zrejme viac ľudí skúsenejších

lili_mia
31. dec 2011

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát. Krasneho Silvestra a vsetko dobre v Novom roku.

lili_mia
31. dec 2011

@nina55 množstvo kriku, hašterenia a tak dále je v tom Sultánovi, ktovie či sa bude prepínať, pretože pozerávam správy na markíze a tak tam teda behal teb sultán

nina55
31. dec 2011

@tanyja ....s kupou sadrokartonu sme poradit nepotrebovali 😀 - islo o nieco celkom ine 😉

nina55
31. dec 2011

@lili_mia ja viem, je modra strecha - chodievam tam obcas pre inspiraciu, ale moc ma ta stranka "nebere" 🤐 🙂

nina55
31. dec 2011

...konecne mi zaspala mala, ale furt tu niekto hadze delobuchy a to je len jedna hodina. Su ti sopliaci normalni? ....a jak na potvoru, este aj susedov pes hned (po vybuchu) steka akoby ho z koze drali.
Chjo, uz nech je tyzden po....... 😢

nina55
31. dec 2011

@lili_mia pravdupovediac - ja toho Sultana pozeravam az zo zaznamu. Nikdy nemam cas o 20,00 h.. Vtedy je u nas najrusnejsie a tak to picnem na HDD a neskor, ked mam "volno" to dokukam (niekedy aj za dva dni 😀 )

kde ste vsetky? ...hm, asi uz vsetky silvestrujete.......no nic, vypinam aj ja.
Dovi-dopo neskor a zelam vam babenky vsetko dobre do Noveho roku, nech sa Vam splni po com tuzite 😉

tanyja
31. dec 2011

@lili_mia ja tú strechu poznám, mám tam fotky nahodené 😉

tanyja
31. dec 2011

@nina55 ja som tu, zlostím sa nad malým, je unavený ako mača, ale nechce spať.......čo s ním? do večera mu je bez spania dlho a takto štrajkuje už mesiac, včera sme išli tankovať auto, len aby si pospal a veru zaspal okamžite... , tvoja malá má koľko mesiacov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre