Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
17. jan 2012

@zuzana0612 ahoj, prosím, mohla by si mi poslať linku na ten tvoj modrostrechový albumík s obkladmi? 🙂 pokojne aj do IP, lebo neviem, ako to mám hľadať, veľmi na Strechu nechodím.
@janemari moc ti držím palce, aby sa vám nejako finančne polepšilo s malinkou, musí to byť ťažké, takto sa pretĺkať a rátať každé euro, si veľmi statočná. skús si občas kúpiť stierací žreb 😉 ja som rozdala žreby celej rodine pod stromček na Vianoce, ale nikto nevyhral ☹ hovorím si, že budú mať šťastie v láske 😉
@tanyja tak ako si dopadla v tej firme ohľadom práce? veľmi ti držím palce! 😉
@camelco počuj holka, 4.30 vstávať, to by som bola ako mátoha celý deň, obdivujem ťa 🙂 a hneď zrána šoféruješ 54 km, že uff 😉
@mirela40 takže ty máš perfektného chlapa, to je paráda, dobre že si si nenechala dohodiť nejakého mumáka 😀 aj ja mám niekedy perfektného, v poslednom čase celkom seká dobrotu, aj večeru mi už uvaril, ťažké nákupy nosí, občas riad umyje, špinavé ponožky hádže tam, kam treba 😀 len aby som ho neprechválila 😅
@nancycka ahoj, vitaj u nás a držím palce, daj potom vedieť, ako si dopadla. aké počasie je teraz na Sardínii? 🙂 v BA sneží, všetko je biele 😉

zuzana0612
17. jan 2012

@zelovocka mám ho v albume iba pre priateľov. čiže aj pre teba 😉 . stačí, keď sa tam prihlásiť a vo fotoblogoch si dáš moje meno hľadať a uvidíš to. ale keď prídem domov, tak ti to pošlem do IP, aby si to videla. a ja tiež vstávam tak skoro 4:45 😉

zuzana0612
17. jan 2012

@zelovocka kuk tu do albumov....

tanyja
17. jan 2012

@zelovocka nijako ☹ neberú, zhasla moja posledná nádej, všade mi povedia, mám čakať....ale dokedy? však šeky nikto za mňa platiť nebude 😠 , iba tým mátohám čiernym dajú všetko a ešte k tomu grátis, prípadne im zaplatia, aby vôbec napr deti poslali do školy 😠 😠 😨
@zuzana0612 idem aj ja kuknúť, som zvedavá
dnes som sa pýtala bývalej kolegyni, že ako vybrali dotyčnú na zastupovanie - podľa mužského pohľadu, skúsenosti ho nezaujímali, takže asi tak 😠

zuzana0612
17. jan 2012

@tanyja to vieš.... to je tak, keď vyberá chlap.... 😒

tanyja
17. jan 2012

@zuzana0612 pekne to vyzerá, dobre ste vybrali 😉

zuzana0612
17. jan 2012

@tanyja ďakujem. len ešte tam chýba wc, a umyvadlo. ešte nemáme kúpené. ale tak, ako je tan tmavý pás veľa sprchy, bude umyvadlo a vedľa smerom ku kverám wc. keď bude celé hotové, dám zase foto

tanyja
17. jan 2012

@zuzana0612 že už aby to bolo 😉
a konečne mm dostal potvrdenie na soc,poisťovni, že jupí , do tretice sa to podarilo

zelovocka
17. jan 2012

@tanyja ach, no škoda ☹ a životopis na profesii máš zavesený pre istotu? tak neostáva iné, len naďalej obehávať firmičky, obchody... s čiernymi mátohami máš svätú pravdu, ozaj sa medzi nimi nájde málo takých, čo neotŕčajú prázdnu ruku 😠 aspoň že ste vybavili tú sociálku.
@zuzana0612 pozriem večer, teraz podchvíľou niekto odo mňa niečo chce, ale zrejme to bude tým, že som v práci 😅 😀 musím sa zvlášť zaregistrovať na Streche, či stačí, ak mám konto tu na MK? 😕

pridám ešte vtip na odľahčenie:

Včera na tiskové konferenci představil Calvin Rickson, inženýr
a výzkumník z Oxfordské university, svůj nejnovější vynález:
Calvin navrhl podprsenku, která zamezuje, aby se ženská prsa houpala
ze strany na stranu, nebo nahoru a dolů, a dokonce zamezí, aby byly bradavky vidět skrz blůzu, když se ochladí.
Po tiskové konferenci ho přítomní muži pozvali na dvůr a rozbili mu hubu.

mirela40
17. jan 2012

@nancycka neboj podari sa nam to vsetkym ,chce to len trpezlivost a nohy v teple 😀 ,som rada ,ze je tu taktiez niekto s poza hranic ,aky je zivot na Sardinii ,co tam porabas?

mirela40
17. jan 2012

@zuzana0612 krasa uz som kuk budete to tam mat velmi peknucke 😉

mirela40
17. jan 2012

@zelovocka ved to clovek nikdy nevie ako sa to zvrtne ,hadam mu to zostane 😉

zelovocka
17. jan 2012

@zuzana0612 juj tam sa bude umývať, sprchovať, no nádehra 🙂

nina55
17. jan 2012

@lili_mia no toto, chvilu som tu neni a hned rázny rez 😉 = som tu dlhsie nebola a pradupovediac ani teraz nemam moc casu, ale lili KONECNE si sa rozhybala 😉 😉

skoda, ze nemôzem docitat zameskane. @zelovocka chlapom sa moc nechce do domacich prac. Ten môj naopak riady sice umyje, ale to je jedine coho sa z domacich prac dotkne 😝

nancycka
17. jan 2012

dakujem za pekne privitanie. ja som prisla na sardiniu pred niekolkymi rokmi sa odreagovat pracou a zarobit zopar peniazkov a stretla som mojho priatela, tak som tu uz zostala. medzitym sa mi zhorsilo zdravie, tak som doma, ale chodim pomaham mojmu s roznymi pracami. teraz je tu prace este menej, nez predtym, vsetko zatvaraju, tak neviem, co s nami bude. ale snad sa to nejako vyriesi.
pocasie je tu teraz celkom pekne, asi 15 stupnov na slnku, v noci sa troska ochladi, ale pod nulu nezide. obcas nejaky dazdik, inak cez obed je tu vacsinou nadherne. to vyjdem z domu a idem sa vyhrievat do zahradky ako jastericka. inak nuda, som asi 50 km od velkeho mesta, kde je okolo pol miliona obyvatelov, ale v tejto dedinke je ich asi 1500. ale zatial som tu spriaznenu dusu nenasla. nasla som z inych miest, ale nie je to na moju mentalitu, viac ma lakala ta slovenska.....na zaciatku by som najradsej utiekla, ja zvyknuta v blave, ze sa nieco deje, volna, autobusmi som sa dopravila, kedy a kde sa mi zachcelo, tu som zavisla, kto ma kde zoberie....ale uz som si nasla svoje systemy, taliansky mi to melie dobre a spoznala som, ako to tu funguje, tak uz je to take prilatelnejsie.
nie je prave najlepsi cas na deti, myslim kvoli econom krize a tak, ale keby som mala cakat, kedy sa to tu zlepsi, tak ani o dvadsat rokov asi. inak sa uz velmi tesim, pred par rokmi mi to nahanalo strach, ostat tehotna, moj ex velmi chcel, ale som sa na to necitila. treba na to ten spravny okamih a spravneho chlapa. tak snad sa ten moj potom nezmeni. inak ten moj robi domace prace, vsetko porobi, ked mi je zle, az mi je luto, ze VSETKO. pracuje a aj doma porobi. uz som mu to zakazala, nech necha nieco ja mne, inak chyti infarkt a este sa na vdovu necitim a teraz nam bude treba aj ocina, dufam, co najskor 😀

zuzana0612
17. jan 2012

@zelovocka nemusíš sa registrovať. normálne sa tam prihlásiš ako tu.

zuzana0612
17. jan 2012

@mirela40 ďakujem. šak ešte pridám foto, keď bude niečo dorobené. len teraz je to také... všetko v štádiu rozpracovania. od zajtra pokračujeme s krbom. tak na konci týždňa, začiatkom budúceho bude nové foto 😉

zuzana0612
17. jan 2012

@zelovocka snáď ano, už aby to bolo 😉

zuzana0612
17. jan 2012

@nancycka a tvoj priateľ je slovák? alebo je zo Sarínie?

mirela40
17. jan 2012

@zuzana0612 uz sa nemozem dockat na dalsie fotecky 🙂

mirela40
17. jan 2012

caute baby aky ste mali dnik?

zuzana0612
17. jan 2012

@mirela40 ja sa už neviem dočkať, kedy bude všetko hotové a budem sťahovať veci.... 😎

lili_mia
17. jan 2012

@mirela40 ahoj, no ja mám pocit, že začínam odznova.. viem, že som dobre urobila .. dala som si inzerát, že prepisujem texty, predpokladám, že sa ozve niekto kto si robí školu popri práci s tým, že chce prepísať seminárku, lebo nevie s pc narábať 😀

janemari
17. jan 2012

@zelovocka tak ja a žreby,kúpim si žreb vyhrám to č osom vložila,beriem druhý a opakuje sa to a ked kúpim tretí už nevyhrám nič. Raz som si takto kúpila v jednom stánku 3 presne tak dva krát výhra,tretí raz,nič,išli sme na poštu a zase to opakovalo 😀
A čo sa týka chlapov,ja nepotrebujem,aby vyváral,pral robil domáce práce,samozrejme ked by som nestíhala aby bez problémov zastúpil,ale mne ide o to ,aby si ma vážil,mal ma rád,bol oporou,aby dokázal uživiť rodinu a nie aby mi dal npr.100euro na stravu niečo na bývanie a ostatok si nechal ako vreckové a ešte by som musela odkladať bločky čo kupujem,aby mi to prepočíta,či som si náhodou nenechala nejaké 3 centy a ešte sa rozčuloval kao je možné že som 50 euro neušetrila,teda plytvám.

lili_mia
17. jan 2012

@janemari tak toto je správanie príkladného žiarlivca a žgrloša .. nič ti nevyčítam .. každá máme inú hranicu tolerancie 😉 mne s tým mojím bolo dobre, jasné že mal chyby, ale tie sa strácali ak som ho brala ako celok a nie jednotlivo po konkrétnych vlastnostiach .. ja som stvora nekonfliktná, nerada sa hádam a zrejme príliš rýchlo odpúšťam .. sama neviem prečo som doteraz tú situáciu nespracovala tak ako sa patrí, jasné že som urazená a nahnevaná, no ak poznáš aký silný dokáže byť vnútorný pocit, tak ten môj mi vraví, že to je iba skúška, aby sme potom obaja vedeli čo v sebe máme a práve to si neviem z hlavy vytrepať .. že on už má iný život, nemá na mňa čas .. neviem ako to napísať, aby to nevyznelo ako ľutovanie sa či že nie som pri zmysloch

janemari
17. jan 2012

@lili_mia aj ja som dookola odpúšťala,tiež som si hovorila,že sú to skúšky,ktoré nás viacej spoja a bla bla bla. Žiarlivosť som si vykladala,ako to že mu na mne záleží a že má ľúbi. Aj ked so mho nechápala pretože dobre vedel aká som ,že vernosť je pre mňa posvätná a ani som sa za druhým chlapom neobzrela.Na rozdiel od neho,ale to som sa dozvedela až neskôr.A netráp sa ,že nedokážeš začať tak ľahko od znova,alebo že si odpúšťala. Mne trvalo skoro 6 rokov kým som pochopila a musela som sa dostať až na úplne dno.Keby som nebola zostala tehotná neviem kde by som teraz bola 😖 Ale výhoda života je,že vždy môžeš začať odznova,aj ked s minulosťou za chrbtom,ale možeš začať odznova a vytvoriť si krásnu budúcnosť. 😉

lili_mia
17. jan 2012

@janemari ved preto si vravím, že som sprostá 😉 city dokážu riadne skomplikovať život

janemari
17. jan 2012

@lili_mia nielen city,ale to že i myslíe,že my neklameme,nepodvádzame,pomáhame ako vieme a to aj očakávame od druhých.A ked zistíme ,že sme klamané,podvádzané zneužívané tak sme z toho rozčarované. Ale na druhej strane po takejto facke od života budeme obozretnejšie a snáď už nikomu nenaletíme. Ale celkovo v dnešnej dobe bud si sviňa a máš sa dobre,alebo si naivka a trpíš. Len som ešte neprišla na to ak osa tou sviňou stať. Je to hrozne napísané že 😀 Najväčšia chyba je ked žena ľúbi viac ako muž 😉

lili_mia
17. jan 2012

@janemari plus veríme, že to čo povedal pred polrokom, tak platí .. že pri mne má pocit, že konečne našiel to čo celý život hľadal .. a možno to povedal len tak, že našiel dáku maticu a ja som to vzala na seba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre