Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia tiez to mam tak ,priznaky tehu a baby nikde 😀

silvuska47
23. jan 2012

@mirela40 ☹ no ved ani ja ešte neviem na čom som...čakanie je asi najhoršie..ale aspon by mal moj chlap pekný darček k narodeninám ...keby dostal tehotenský test 😲 uvidíme necháme sa prekvapiť...ovu test som mala a je to dobrá vec.. 🙂 držím palčeky

lili_mia
23. jan 2012

@mirela40 😀 sledujem, že vlasy mi vypadávajú pomenej, sú akési krajšie

mirela40
23. jan 2012

@silvuska47 kazdopadne to prajem aspon tebe , uvidim pozeram clovece toho ti je druhov ,moje nervy zase mam co studovat ,zehlenie je zase odlozene 😀

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia tak to je pozitivna vec

briketa
23. jan 2012

@nina55 si velmi zlata, vdaka. ano fotim ja, pre radost. mam z tych mojich vsetkych troch radost. naozaj.

silvuska47
23. jan 2012

@mirela40 dakujem..ved dám vedieť sem na stránku ako to dopadlo.. 😉 ked to nevíde teraz víde to neskor..ved treba skušať a skušať a skušať............................. 😅

zuzana0612
23. jan 2012

@lili_mia to tie vety som si prečítala. len som nepochopila odkiaľ ich máš. ťažké "myšlienky" hneď na pondelok...

zuzana0612
23. jan 2012

@mirela40 @silvuska47 baby, tento mesiac je asi nejaký divný... mne tiež meškala .... a to sa nestáva, ale doraziala......čo si človek navyberá, musí to brať ako to ide....

zuzana0612
23. jan 2012

@mirela40 vďaka za IP 😉

silvuska47
23. jan 2012

@zuzana0612 no uvidíme ešte je čas na nu..radšej nech nechodíííííííííí... 😝

lili_mia
23. jan 2012

@zuzana0612 mám to zo stránky môj osud, záložka karta týždňa

tanyja
23. jan 2012

@bulik30 ahoj, vitaj, ty máš mišung? to nevadí, ja ho mám stále a to som tu už ako inventár 😀 , toľko nás tu je, ale to je dobre, malá kopa pýta viac 😉 a zatiaľ nezúfaj, od augusta ešte málo vody pretieklo a nikdy nie je pozde (viď ja - rodila som 33ročná 😀 )
@zelovocka my čoro-moro nazývame niečím iným.... 😀

tanyja
23. jan 2012

@mirela40 ja nežehlím, už som žehlenie zrušila úplne, krásne pprádlo povystieram hneď po zložení zo šnúry a vyzerá to ako ožehlené 😉 - šetrím čas a energie 😀
@zuzana0612 predsa naša @lili_mia študuje prostredníctvom internetu, času má dosť a stále nás prekvapí niečím novým a my sme len radi

lili_mia
23. jan 2012

@tanyja neprovokuj, lebo spustím runovú abecedu 😀 😀 😀 😎 😎 😎

mirela40
23. jan 2012

@tanyja ani ja len mm kosele ,zial tomu sa clovek nevyhne ked ma doma velke zviera 😀 ,inak na zbytok kaslem

ivnik
23. jan 2012

ahojte babulky, co noveho??

tanyja
23. jan 2012

@zuzana0612 prečo myslíš, žeby si neodrodila? všetko stíhaš, ja som otehotnela približne v takýto čas a stihla som to, ešte tak pozde nie je moja milá 😉 , do konca decembra času dosť
@mirela40 ja mrchu nemám som rada, ja mám totiž vloženú mirenu 😀
@lili_mia to je čo prosím ťa runová abeceda? spokojne môžeš začať, a krásne nám to vysvetli, aby sme tak blbo nevyzerali 🙄 😨

tanyja
23. jan 2012

@ivnik môj malý zbojník sa učí sám obliekať a vyzliekať, už je dosť veľký na to, aby zvládol aspoň ten základ 😀 , sťahovanie a vyťahovanie slipkov a punčošiek a naťahovanie tepláčikov 😀
u vás čo nové?

ivnik
23. jan 2012

jééé to je milé, tak sa užučí takéto veci, aspoň už bude samostatnejší, bola som v práci, ale posledné dni som nejaká unavená, možno len nejaká chrípka, jej je teraz plno 😒

lili_mia
23. jan 2012

@tanyja keltské znaky .. myslíš na nejakú otázku, ktorá ťa trápi a potom si vytiahneš, bud kartu, alebo niečo na spôsob kameňa, s daným symbolom .. každý symbol má iný význam a podľa toho čo som čítala a čo viem, tak informácie len tak z internetu sú chabé, 2-3 vety veľa nenapovedia .. ja mám radšej tarotové karty, s nimi sa dá krásne pohrať, či už veštba so 6timi kartami, alebo keltský kríž .. tam myslíš na otázku, ale inak obrátenú .. nepýtaš sa, mám sa za neho vydať, ale spôsob, prečo chcem práve jeho, vraj treba použiť aj konkrétne meno .. čo sa týka práce, tak neviem ako sa tam pýtať, ja som doteraz riešila iba vzťahy 😀 😀 😀 keltský kríž je v tom, že si vyťahuješ karty a tie postupne ukážu tvoje pozície v minulosti, v danej prítomnosti a v predpokladanej blízkej budúcnosti, sú tam aj dve karty, ktoré poukazujú na možnosť riešenia, ale tam je to všeobecné, kedže rozhodnutie musí prijať človek sám na základe vlastného úsudku a nie nasilu, že trebárs vyjde karta smrti, tak že povedzme milovaný človek zomrie, ono to môže ukázať, že pokiaľ nič nespraví, tak vzťah speje k záhube ... ja som si párkrát spravila na nete a neviem odhaliť, či tie karty sú stále na tej istej polohe, ked ich vyťahujem, ale výsledok mi zatiaľ vyšiel, čo sa týka minulosti a prítomnosti .. bolo tam o naučení sa odpúšťať, nechať staré starým a hľadať nové svetlo v nádeji, učiť sa novým veciam, ktoré privedú k novému uhlu pohľadu či vytrvať vo svojom presvedčení, pretože cieľ je blízko .. nooo uvidí sa 😎

tanyja
23. jan 2012

@lili_mia tak to je na mňa už dosť zložité a tarotové karty dupľovane mi nič nehovoria 😖

lili_mia
23. jan 2012

@tanyja hihi pre mňa sú zložité iné veci, ja to mám dané, že mám bližšie k týmto veciam, ale na chlieb si tým nezarobím 🙂

nina55
23. jan 2012

@lili_mia lili - tak ja fakt neviem, ale mam pocit ze stale smutis. Je mi to velmi luto a najviac lutujem, ze nebyvas tu blizko mna. Si prilis daleko na to aby sme sa stretli a ............................................ 😢 - skoda, ze musim vypnut komp a .........ten moj ma uz volaaaaa a nepomozem si.
Zajtra sa pokusim aspon o IP.

Dobru nôcku dievcata

zuzana0612
24. jan 2012

@tanyja @mirela40 ja som tiež za šetrenie energie a žehlenie iba nevyhnutných vecí. košele to ano, tomu sa človek nevyhne. ale našťastie tých nemáme veľa... 😀

zuzana0612
24. jan 2012

@lili_mia ja moc takým veciam nerozumiem. karty mi moc nehovoria.

zuzana0612
24. jan 2012

@silvuska47 jasné, to ti prajem, aby nedorazila. 😉

zuzana0612
24. jan 2012

@tanyja no, tak si celkovo myslím, že tento rok to nestihnem, aj keď je ešte iba začiatok roka.... 😒

lili_mia
24. jan 2012

@nina55 prišla som o toho najúžasnejšieho človeka, akoby som stratila kotvu v živote, zmierená síce som, ale ešte som si nezvykla, horšie je ked odíde, ked dá najavo, že už nechce a na ničom mu nezáleží, tak fakt je to horšie než by zomrel

lili_mia
24. jan 2012

@zuzana0612 mne nič nehovorí účtovníctvo 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre