Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
23. nov 2009

ahoj eja...ja som tu ale len na skok,liečim manžela,má teploty... ☹ ako sa máš? a ako si dopadla u lekára?

mata1001
23. nov 2009

ahojte baby,aky ste mali dnik?
ejka bola si u dr?ako si dopadla?

a neviete ako dopadlalubka bb?dneska som na nu myslela.dufam ze to ma ok 😉

lubka0506
23. nov 2009

ahoj mata 🙂 ...den celkom dobrý,akurát že som akási ukašlaná... ☹ ...dúfam že lubka dopadla dobre...

ejasmeja
23. nov 2009

ahojte!
mne nerobil UZV, ze staci az po 20. tyzdni. ale pohmatom zistil, ze maternica je primerane velka a je vsetko ok 🙂
a Lubka BB nemala ist na dasli UZV az 30.11.? lebo na tom, co bola minule jej este babo nevidel lekar nie?
a vy sa ako mate?

ejasmeja
23. nov 2009

fuj! zas citim vonu kavy a je mi z nej nafigu... idem vyvetrat... 😀

mata1001
23. nov 2009

ahoj lubi pekne sa staraj o mm,nech sa vylieci,lebo nezdrave spermijky predsa nechces 😀 😀

lubibb dneska mala volat kvoli vysledkom krvi ci je alebo nie je tehula,ale ona je.citim to v kostiach 😀 😀 😀

ja sa mam ok a keby bol este piatok tak to by bol super 😀

ejasmeja
23. nov 2009

Lubi a manzela co, zlozila chripka? zelam skore uzdravenie!

ejasmeja
23. nov 2009

mati, ja som tiez uz dlllllllllllllllho mala tusak, ze lubkabb je tehu... este ked som sa vam sem len ozvala a ona nemala ziadne priznaky... 🙂
dufam, ze sa jej babo spravne uchytilo a ze budu vporiadku

kristinagabi
23. nov 2009

Baby,som zvedava na vas nazor...
Lekar mi pichol dva krat Pregnyl na 13DC a 15DC. Takto nam to vyslo kvoli vikendu. Na 16DC som isla na folikulometriu a mala som 12mm a 9mm folikuli. Boli male,nie? Teraz som 20DC a necitim nic,ziadny vytok. Sem-tam nejake pichnutie v brusku. Je mozne,ze by mi folikuli nepraskli? Mala by som ich mat velke 24mm... Pregnyl mi dr dal,aby mi praskli nie? Nepichol mi lekar skoro Pregnyl,kedze folikuli boli este take male? ..ale nevedel o tom ☹

ejasmeja
23. nov 2009

mati, ja hlasujem tiez za paitok! podla mna by sme sa mali dohodnut, ved vsetko je otazka konsenzu, nie? a ked sa dohodneme viaceri, tak bude piatok a hotovo! 😀

mata1001
23. nov 2009

aj ja dufam ze bude tehulka,tak strasne to prajem kazdej z nas!!!
a ty si uz v 15tt?no to uz mas krasne zagulatene brusinko... a preco ti budu robit UTZ az v 20 tt?nie je to neskoro? a kedy to robili naposledy?

ejasmeja
23. nov 2009

ze za paitok! hehe! za piatok 😀

ejasmeja
23. nov 2009

naposledy mi robili v 12 tt. presne 11+1. a nechcem ani aby mi UZV robili castejsie, predsalen, nie je to este vsetko tak dokonale preskumane, aby sa dalo povedat, ze skutocne nema ziadne negativne ucinky na babo... ved kedysi sa tehotne zeny posielali na RTG a hovorilo sa, ze je uplne bezpecny a dnes vieme, ze zdaleka nie je a moze vyvolat rakovinu a ine problemy...

ejasmeja
23. nov 2009

inak brusko ja mam zagulatene stale, aj ked som nebola tehu... takze rozdiel zatial nevidim ziaden... 🙂
a dnes som to oznamila v praci, ze som tehu...

ejasmeja
23. nov 2009

kristinagabi, zial ja ti poradit v tomto neviem, ale sa ozyvam, aby si si nemyslela, ze ta tu ignorujeme 🙂

mata1001
23. nov 2009

no tak mi sme uz dohodnute ze zajtra je piatok?waw pozajtra sobota,mozem dlho spat. 😀 😀 😀

kristinka bohuzial s tym ti neporadim.ja beriem clostyl a uz mi aj konecne vajko narastlo ale dr mi pregnyl nepichol,mne pravdepodobne puklo lebo v ten den ma strasne bolelo podbrusko a na druhy den este trochu bolelo.

ejasmeja
23. nov 2009

hej mati, zajtra? ja som myslela, ze uz dnes je piatok a zajtra mozem dlllllllllllllllllllllllllho spat... 😀

mata1001
23. nov 2009

ejka a co ti povedali v robote?aj ja sa tesim ked to oznamim 😀 😀 😀 juj aka som zla...
vies co neviem?alebo skor tomu nerozumiem.co znamena to ze 11+1 co je to +1?

mata1001
23. nov 2009

nie este zajtrajsok akoze piatok vydrzime,nie?s odretymi usami... 😀 😀 😀

ejasmeja
23. nov 2009

je to 11 tyzdnov a 1 den. tak to urcil lekar podla velkosti babatka na UZV.
a co povedali, no zablahozelali mi 🙂
aj ked sef bol asi troska sklamany, ze mu odide taka sikovna, schopna a rozumna osoba, na ktoru sa stale spoliehal a tahal z nej rozumy 😀

ejasmeja
23. nov 2009

no dobre, ale ak je zajtra piatok, tak mozem z prace odist uz o druhej! parada! lebo dnes som tam trcala skoro do piatej! brrrrr!

mata1001
23. nov 2009

no ejka nieco tu smrdi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dakujem za vysvetlenie uz chapem.tak zajtra budes 11+2?

mata1001
23. nov 2009

ejka zajtra sa zbal o druhej a povedz ze vsak je piatok a budu si mysliet ze ti preskocilo.... 😀 😀 😀 😀

ejasmeja
23. nov 2009

nie nie! 11+1 som bola pri prvom UZV, teraz som 14+2 podla PM a podla UZV som uz 15+4 🙂
a mati, to vies, dobre sa chvali samo, tak ja sa moooozem... 😀

kristinagabi
23. nov 2009

Dakujem baby. Kde by som mohla dat tu moju otazku/problem? Do ktorej temy?

ejasmeja
23. nov 2009

hehehe! si pomyslia, ze hormony mi udreli na mozog... 😀

mata1001
23. nov 2009

jaj uz chapem...nokonecne.vies mne to pomalsiepalibola somblond dlllllllhhheee dddllllhhheeee roky 😀 😀 😀
a inac aj ja sa zvyknem sama v robote pochvalit a vzdy si poviem,, ked ta nikto nechvali ,pochval sa sama a hned mas lepsi den,, 😀

mata1001
23. nov 2009

kristinka skus temu s clostylbegytom len neviem presny nazov..tam by to baby mohli vediet,ale od nas nemusis odchadzat kludne si mozeme pokecat...

mata1001
23. nov 2009

ejka kedy budes citit pohyby?

ejasmeja
23. nov 2009

hej, hej! to plne suhlasim! a ja si teda este hovorim, ze dobre sa samo, tak sa mozem... 😀
a teraz si aka? brunetka?
ja som sice blond nikdy nebola, ale mala som melir, tak som obcas pribrzdena... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre