Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
30. dec 2009

mojka budem koncit.dobru nocku a uzi si silvestra.krasny novy rok prajem jlavne zdravicko ak pre teba a malinke.paaa

ejasmeja
30. dec 2009

dakujem! tebe, teda vlastne vam zelam to iste! 😉

natalca
30. dec 2009

ahojte babulky, Matka ja ti doporucujem Nataliu 😀 😀 😀

makda
autor
30. dec 2009

ahoj babulky 🙂. ja som sa prave vratila od rodicov, stravila som tam 3 dni a celkom som zrelaxovala. a co vy, ako sa mi mate, nejake novinky?

ejasmeja
30. dec 2009

ahoj Makdi! mame sa fajn a hmirivo, pisala som uz Matke
a ako sa mas ty? kam sa chystas na silva?

makda
autor
30. dec 2009

ahoj eji 🙂. takze uz zacinas citit pohyby? to je super 😀 . ja sa mam fajn, nic mi zatial nie je okrem toho, ze ma strasne bolia prsia a pobolieva aj podbrusko. ale to asi k tomu patri 🙂. na silvestra ideme s kamoskou a jej manzelom na jeden ranc. je tam uzatvorena spolocnost, ziva hudba. tak som zvedava, ako to dopadne. a to ty, kam sa chystas? ci asi velmi nikam s bruskom, co?

ejasmeja
30. dec 2009

ja uz pohyby citom dost dlho, je to parada! 🙂
ja zatial mam male brusko, takze sa urcite niekam chystam, bud si urobime rodinny silvester so starkymi, rodicmi, sesterkami a bratrancani a ich rodinkami, alebo pojdem tiez za priatelmi na taky skoso samotu s konikmi do prirody... to by som asi radsej 🙂
alebo tam pojdem az po silvestri za nimi

ejasmeja
31. dec 2009

ahojte dievcata!
zelam vam radostny vstup do dalsieho roka, zdravie, lasku, pokoj, svetlo v dusiach, splnene sny! 😉

lubka0506
31. dec 2009

ahojky babule 🙂 želám vám veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku... 🙂

ejasmeja
31. dec 2009

ahoj Lubi! 🙂

lubka0506
31. dec 2009

ahoj ja som si myslela že si už odišla...som rada že som ta tu zastihla. Ako sa máš? čítala som že bábatko už poriadne kope...to je dobre. 🙂

lubka0506
31. dec 2009

to tu asi teraz nikoho nebude všetci silvestrujú.... 😒 ja som akási na figu ešte som len vstala a už ma bolí hlava... ☹

lubka0506
31. dec 2009

ja sa na chvílu vzdialim ešte sem dnes kuknem...papa. 😉

ejasmeja
31. dec 2009

Lubi, daj si dobry bylinkovy cajik a kludne relaxuj, dnes nic nemusis! 🙂
a babo sa len tak hmiri, je take jemnucke, ale zato vytrvale, tancuje si v brusku 🙂

ejasmeja
31. dec 2009

ja pojdem silvestrovat inde, takze sa vidime v dalsom roku! 🙂 pa!

makda
autor
31. dec 2009

babulky, prajem vam veseleho Silvestra a vsetko len to najlepsie do noveho roku 🙂

mimuska77
31. dec 2009

Caute babulky,krásneho Silvestra a najštastnejší nový rok 2010 na úspešné // a štastné porody nám všetkým želám zo srdca 🙂 🙂 🙂

natalca
31. dec 2009

ahojte dievcata, prajem vam vsetko najlepsie v novom roku a vela uspechov v nom, snazilkam kolajnicky a tehulkam zdrave, krasne babatka 😉 😵 😀

mata1001
31. dec 2009

😉 🙂 🙂

mata1001
31. dec 2009

tento konik mi rapluje...

mata1001
31. dec 2009

ahojte babulky krasny silvester a stastny novy rok prajem....aby pribudalo k nam stale viac a viac tehuliek 🙂 🙂 🙂

mata1001
31. dec 2009

STASTNY NOVY ROK BABULKY!!!!!!!!!!!

natalca
1. jan 2010

nech je toto stastny rok pre nas vsetkych....uz vopred dakujeme za vsetky deticky, ktore pribudnu na tento svet v tomto roku 😵

lubka0506
1. jan 2010

Ahojky babule...želám všetkým štastný nový rok... 🙂

lubka0506
2. jan 2010

ahojky 🙂 Posúvam dopredu...ved sme na tretej strane... ☹ a ako sa máte v Novom roku??? 😵

mata1001
2. jan 2010

😀

natalca
3. jan 2010

ahojte babulky, tak ako sa vam dari v Novom roku? 😉

lubka0506
3. jan 2010

ahojte 🙂 natalka ja sa mám celkom dobre od zajtra valím do práce...aj sa teším ale to ranné vstávanie bude hrozné... ☹

mata1001
3. jan 2010

ahojte ste tu? 🙂

natalca
3. jan 2010

lubka, ja mam este tyzden dovcu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre