Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
4. jan 2010

pozri si www.babyplus.cz tam mas take jednoduche ukazky tych lekcii, vychadzaju zo prirodzenych zvukov, ktore dietatko pocuje v brusku - ako tlkot a prudenie krvi. postupne idu do zlozitejsich "bubnovani" a dietatko sa uci pocuvat, sustredit, uvolnovat atd. ma to mnoho pozitiv. videla som o tom jeden dokument, ked som este ani netusila, ze sa chystam otehotniet 😀 a som si uz vtedy povedala, ze to isto vyskusam, ked budem raz cakat svoje dietatko. mali velmi dobre vysledky. prve deti, ktore to pocuvali v brusku su uz dospele a maju len pozitivne skusenosti s tym vyskumnici, lekari, psychologovia...

ejasmeja
4. jan 2010

Mati, tak ja zhanam vsetko mozno o prirodzenych porodoch, o prirodzenom ulahceni od bolesti, o co najlepsom "uvitani" dietatka do zivota - co s nim robit a nerobit hned po porode atd. lebo sucasna porodnicka prax je u nas este stale 100 rokov za opicami, zial. aj ked su miesta - porodnice, kde sa to uz meni k lepsiemu

ejasmeja
4. jan 2010

napr. knihy od Michela Odenta alebo Ingeborg Stadelmann aj od inych autorov. ale nie vsetko si checm kupovat, lebo by som sa nedoplatila, vacsinu si chcem pozicat

mata1001
4. jan 2010

tu stranku si pozrem celkom ma to zaujalo.
a uz si nasla dulu?

ejasmeja
4. jan 2010

este som nenasla ☹

mata1001
4. jan 2010

ale mas este cas.a ju kde hladas?
ja ani neviem ci take knihy v kniznici u nas su.my mame v meste taku kniznicu zapadakov...knihy z roku 1-2

ejasmeja
4. jan 2010

www.duly.sk
alebo http://sites.google.com/site/lubadula/zoznam-sl...

niektore som kontaktovala emailom, ale nemozu, alebo sa zatial neozvali. zatial cakam, alebo skusim zavolat.

knihy skor od znamych nez z kniznice

mata1001
4. jan 2010

a ty chces dulu zo slovenska?
alebo slovenku v UK?

no ja mam slubene 2 knihy o dietati a myslim ze tam nieco bude aj o porode.ale ja zvyknem kukat aj na nete ale tie klucovr slova do googlu ma napadaju stale tie iste.

ejasmeja
4. jan 2010

mozem ti potom cez IP poslat nerjake odkazy na stranky
naco by mi bola dula slovenka v UK? 🙂

ejasmeja
4. jan 2010

prepac mati, robila osm si sipkovy caj a chlieb s cibulou a cesnakom. daco na mna lezie ☹
si este tu?

ejasmeja
4. jan 2010

uu!

lubkabb
4. jan 2010

Ahojte baby, ako sa máte? Prajem všetko dobré v Novom roku a zdravé bábetka do každého bruška. 😉

Ja som už začala chodiť do práce. Aspoň tam prídem na iné myšlienky a rýchlejšie mi ujde čas. Sviatky som nejako prežila, i keď boli smutnejšie. A už mám aj po 30-ke ☹ . Majte sa. Pa pa.

lubka0506
4. jan 2010

Ahoj Lubi. 🙂 Aj tebe všetko dobré v novom roku a hlavne zdravie a štastie... 😉 ako sa máš? prečo medzi nás nechodíš???...ja viem že je to tažké... 😢

ejasmeja
4. jan 2010

ahojte Lubky 🙂

lubka0506
4. jan 2010

ahoj mamina 🙂 ako sa máš??? a bábatko poslúcha? 🙂 a ako si Silvestrovala?

mata1001
4. jan 2010

ahpjte baby som tu len na skok chcem vas len pozdravit...ajo sa mate?
ok eji posli tie odkazy...

lubka0506
4. jan 2010

ahoj mamina 🙂 ty sa pochvál ako sa máš? dávaš na seba pozor??? a ako si silvestrovala?? 😵

lubka0506
4. jan 2010

☹ tak dobrú noc... ☹

monika0001
4. jan 2010

lubka miláčik moj avoj...

lubka0506
4. jan 2010

😉 😅 😀 papa

ejasmeja
4. jan 2010

ahoj! ja som silvestrovala s rodinou, bolo nas kopec a bolo veselo 🙂
babatku som dnes pustala prve tepy z baby plus a celkom na ne reagovalo 🙂
a vy sa ako mate dievcence?

ejasmeja
6. jan 2010

natalca! to je krasne!!! 😀

natalca
6. jan 2010

eja, tesim sa, ze sa ti to paci 😉 mala som vcera studovaci vecer 😀

ejasmeja
6. jan 2010

ja ma teraz skoro kazdy vecer studovaci, si pripadam ako spongia, co nasava potrebne info 😀

lubka0506
6. jan 2010

Ahojte 🙂

lubka0506
6. jan 2010

😢 nik tu nieje? tak pa... ☹

ejasmeja
6. jan 2010

ja som tu!

lubka0506
6. jan 2010

ahoj aspon niekto...ako sa máš? 🙂

ejasmeja
6. jan 2010

celkom fajn a ty? dnes sedim na nete a hladam a hladam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre