Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

balambi
15. jan 2010

tak pekný večer, papa

lubka0506
16. jan 2010

je tu niekto??? 🙂 ako sa máte???

mimi2002
16. jan 2010

Ahoj lubka0506

lubka0506
16. jan 2010

Ahpoj mimi vitaj medzi nami... 🙂

lubka0506
16. jan 2010

povedz niečo o sebe...všimla som si že si registrovaná dnes... 😵

lubka0506
16. jan 2010

mimka mi ušla... ☹ tak ja pojdem povysávat a utriet prach...pekný den... 😵

lubka0506
17. jan 2010

ahoj babulky 🙂 prišla som vám povedat že idem na laparku a aj sa rozlúčit... 🙂 papa... 😵

mata1001
17. jan 2010

ahojte lubi si tu?

lubka0506
17. jan 2010

aqhoj 🙂

lubka0506
17. jan 2010

zasa sme sa obišli??? ☹

balambi
17. jan 2010

lubka, moc držíme palčeky, nech všetko dobre dopadne, opatruj sa nám a tešíme sa na teba

lubka0506
17. jan 2010

dakujem...papa 😵

natalca
17. jan 2010

ahoj lubka, aj ja ti moc držím palčeky 😵

mata1001
18. jan 2010

baby mi sa obchadzame?

natalca
18. jan 2010

ahoj mata, pekne sa tu obchadzame ☹ skoda
a co ty? uz mas tehu knizku?

mata1001
19. jan 2010

ahoj natalca ano mam.som stastna.je to najkrajsia knizka aku som kedy mala.ked mi ju sestricka davala tak som sa na nu skerila ze hura a ona namna kuka ci som sibnuta...no ale co uz...

a ty ako?

ejasmeja
19. jan 2010

lubi, drzim palce! vela stastia!

mati, koli tej knizke sa tam skeria skoro vsetky, sestricka na to uz musi byt zvyknuta, nie? 😀

ako sa mate dievcata?

mata1001
20. jan 2010

baby caute,uz sme sa tu nestretli cca 2tt.kde ste?
ejka co mas nove?

natalca
20. jan 2010

jeeej mata, tak gratulujem ku knizke, aj si ju zapila nejakou fajnovou Luckou 😉 😀
brusko rastie? a co nevolnosti?
ja mam ovulkove obdobie... tak sa snazilkujeme 😵 😵 😵
Lubka a ty si uz doma z nemocky? vsetko ok?

mata1001
20. jan 2010

natalca ahoj dakujem,nie lucku uz nepijem,nechuti mi.pijem rajec...
brusko rastie pomaly ale isto a nevolnosti?fuha no tak tie mam...uz mi to vracanie lezie hore krkom..
naty tak sa pekne snazte aby ste to uz tentokrat nepremarnili.drzkam palce...

ejasmeja
21. jan 2010

ahojte!
mati, vsetko nove! 🙂 babo je stale vacsie a vacsie, chystam sa zorganizovat orientalne tance pre tehulky s bruskom, uz na tom pracujem, lektorku uz mam, prave zhanam lacnu miestnost. potom urobim plagatiky, supnem to do gynekol. ambulancii, do porodnice, na predporodne pripravy a na net a snad to pojde! snad zeny budu chciet urobit nieco pre seba, pre babo a pre lahsi a rychlejsi porod. vsak? 🙂

lubka0506
21. jan 2010

🙂 ahoj babule... 🙂 no teda ale to tu zanedbávate vidím že od nedele tu skoro nikto nebol a ja nemám čo čítat! ☹ no toto... 😵 tak už som doma a mám po laparke,konečne...urobili čo bolo treba a teraz len oddychovat a psychicky sa pripravit do CARu... 😵

natalca
21. jan 2010

super Lubka, som rada, ze je vsetko ok, vitaj 🙂 😵

m.a.y.a.
21. jan 2010

Ahoooojte babenky 3O, tak ako sa mate?? pekne vas poctivo citam ale teda vela ste toho nepopisali nejako tu temicku zanedbavate hm?? este pochopim nase tehule ze maju nariadeny veget nohy hore a kludovy rezim ale ostatne nic moc!!! hlavne ze ja vas tu drbem a ja sama nemam cas sem pisat xixi 😀 😀 😀

mata: gratulujem ku tehu klizke krasne ti pribudaju tt 🙂 🙂 a ako sa mas, vsetko v pohode?

eja: ty mas uz za sebou viac ako polovicku tiez pekne. a tie brusne tance pre tehulky je doby napad, ja ma kolegynu nie je sice tehula ale je to uzasne sa na to kukat ako trsa a este si kupila original oblecko na tance, schvalujem a drzim palce aby ti to islo. 😉 😉

lubka: ty ides do Car, inac sa to neda riesit?? tak drzim palceky

tak pekny monolog som si tu viedla 🙂 🙂 ale neva pekny vecer babenky a tehule co tak rozdat zopat tt virusov hm??
cmukes

ejasmeja
21. jan 2010

ahojte!

Lubi, drzim palce v CAR! aj by som ta trikrat poplula, ale nie je tu taky smajlik 😀

Maya, ja tiez tancujem uz asi 10 rokov s prestavkami a ked som sa tomu zacala venovat viac, tak som otehotnela 🙂 a nechcem prestat, lebo je to vyborne, robi to dobre mne i babatku a pomaha to aj pri porode - tak to vam potom zreferujem, ci naozaj... 😀 Mayi a dakujem za povzbudenie 🙂

a vy sa ako mate, dievcata?

lubka0506
22. jan 2010

ahojte bábiky... 🙂 no teda sme až na tretej strane...posúvam dopredu... 😉

lubka0506
22. jan 2010

ozaj mayka už nieje iné riešenie len CAR... 😉 a dakujem vám za privítanie...

mata1001
22. jan 2010

ahojte krasky,lubi myslela som na teba tento tyzden.som rada a urcite aj ty ze to mas za sebou.supi, pekne sa zotavuj a oddychuj. 🙂

mayka dakujem a mame sa ok,priberame pomaly.dneska mi brali krv do 3 ampuliek.len ma trapi mierna bolest hlavy...neviem co s tym... 😒

natalca
22. jan 2010

ano, ano dievcata,, viazne to tu, treba asi poslat nove tehuvirusiky 😀
mata posles nam zase par? 😉 😵

mata1001
22. jan 2010

jasne baby TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT chytajte....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre