Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
12. okt 2009

nie nemozeme to ovplyvnit...a to je na tom to najtazsie...

ladena
12. okt 2009

dakujem babulky.....ja si aj tu zadam posledny menzes a vyhodi mi to plodne dni ale vsade to mam tak skoro podobne ale neviem ci to je presne..... 😀
bobjan idem to kuknut.... 😉

katka.he
12. okt 2009

baby majte sa krasne a prajem vam krasny zvysok dna... ja uz palim domkov...zajtra sa tu ukazem...papa
bobjan dakujem za vsetko..

bobjan
12. okt 2009

Katka nemáš zač, aj ja už valím, tak sa tu opatrujte 😉 papa

ladena
12. okt 2009

bobjan a po slovensky to asi nejde že,ja neovladam anglictinu ani nemcinu len troska....no v rustine by som to pochopila uzasne...ale som blba 😀
katka aj tebe krasny zvysok dna uzi si ho 🙂

makda
autor
12. okt 2009

ladena, ja som sa tiez spoliehala na kalendar z netu, dalo mi to ovulku na 11.-13. den a pritom som ju mala tento mesiac az na 18. den. Preto asi zacnem merat BT od buduceho cyklu.

ladena
12. okt 2009

no ja som si kupila aj tie testy ovulacne a sedelo mi to ale ked sa mi meni cyklus kazdy mesiac tak neviem neviem ci sa trafime....

ladena
12. okt 2009

no aby som si stale kupovala testy tak to sa mi nechce ....vyhodím peniaze za to a netrafim plodne dni 😒

cajik
12. okt 2009

Ahojte dievcata, pridavam sa medzi Vas. Mam 31 a babo zatial nikde. A tak veeeeelmi chceme, ze vcera bolo neskoro.

ladena
12. okt 2009

ahoj cajik.....nikdy nieje neskoro si myslím 😉

cajik
12. okt 2009

ja viem, ale niekedy je to uz na nevydrzanie, ked kazdy mesiac pride sklamanie v cervenom. ale netereba sa vzdavat a musime verit, ze aj nam sa postasti 🙂

ladena
12. okt 2009

tak tak....ja som zacala aj do skoly chodit este aby som na to nemyslela.....
aj psychika a stres ,no vsetko to ovplyvnuje........minuly mesiac som sa tesila ze uz konecne to bude a tiez prislo sklamanie no co uz s tym....

makda
autor
12. okt 2009

vitaj cajik 🙂 . ja mam tiez 31 a snazime sa zatial treti mesiac. takze nevesajme hlavu a hor sa na snazilkovanie. raz to urcite musi vyjst 😉

mata1001
12. okt 2009

ahojte baby,tak dneska som bola u dr a nepovedalmi nic pozitivne.... ☹ uz som mala mat 15-17mm folikul a ja ich mam vsetky do 10mm.tak som smutna....ale aspon mi povedal ze aspon sa mi foliky tvoria a ze mam vajecniky takej velkosti ake maju byt.aj ked mam maternicu trosicku naklonenu do lava....takze tak... ☹ ☹ ☹

lubkabb
12. okt 2009

Ahojte

mata- nesmúť, to ešte nič neznamená. Maternice môžu byť kadejako naklonené, natočené, niekedy majú rôzne tvary, ale nemusí to spôsobovať problém pri otehotnení. A tie folíky, veď oni ešte podrastú 😉 .

Ináč ja som si dnes kúpila v lekárni Sarapis - 90 kapsúl za 37 euro. Odporúča to jedna dr. na internetovej poradni. Je to na báze včelej materskej kašičky. Tak uvidím, či som zbytočne nevyhodila kopec peňazí. Je to hlavne pre ženy v prechode, ale priaznivo ovplyvňuje bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, pôsobí na problémy s otehotnením, zníženú imunitu...

Tá dr. odporúča na podporu ovulácie:
- Sarapis /na podporu plodnosti)
- dopniť B2, B6, B12, C, E + zinok a magnézium
- obmedziť kofein
- spať v úplnej tme
- upraviť váhu

lubka0506
12. okt 2009

ahojky babule...už som tu , ale som nejaká na figu bolí ma hlava... ☹ neviem či je to tým počasím...inak aj u vás je taká kosa? Vitaj cajik... 😵 ...matka nebud smutná to sa nejako urobí...nedorastajú ti folikuly na tú velkost aby boli schopné oplodnenia...to mi je lúto... 😒

lubkabb
12. okt 2009

Ozaj baby, keď mi prejde mrcha, tak chcem začať merať BT...alebo meriate aj počas mrchy???

No, ale chcela som sa opýtať: potrebujem digitálny teplomer, ktorý meria na 2 desatinné miesta? Lebo som prešla 4 lekárne a taký nemali.

lubka0506
12. okt 2009

ahoj lubi... 🙂 Ja si musím upravit váhu! Po tých hormonoch sa to nejako na mna lepí... ☹

lubkabb
12. okt 2009

ahoj, no aj ja by som mala - a to ešte ide zima. To sa bude priberať! 😉

mata1001
12. okt 2009

jaj babulky ste zlate,ale neviem neviem ci podrastu,na bud pondelok mam ist znova.
ale v piatokidem k pani Kopacovej uz som jej volala,tak som plna nadeji....

lubka0506
12. okt 2009

mata tak sa drž ja k nej plánujem tiež íst ale ešte neviem kedy...možno až ked budeme mat cestu okolo-ked pojdeme z centra...

lubkabb
12. okt 2009

baby - aký máte teplomer?

mata1001
12. okt 2009

lubka potom dam vediet ze co a ako....
lubkabb digitalna.podla mna je lepsi ako obycajny.

makda
autor
12. okt 2009

matka, ved na dorastanie folikulov su nejake lieky nie? ci sa mylim? velmi sa v tom nevyznam 😒

s tou vahou by som aj ja mala nieco robit, lebo posledne dva roky som pribrala 😠

lubkabb
12. okt 2009

mata - ale či máš s 2-mi desatinnými miestami, alebo len s jedným. A meriaš aj cez mrchu?

lubka0506
12. okt 2009

počula som že ortutové teplomery sa už nepredávajú......baby a tá váha? sme také aké sme.... 😀

lubkabb
12. okt 2009

ortuťové nie, ale také čo vyzerajú ako ortuťové ale ortuť je nahradená nejakou inou látkou - taký som kúpila pred pol rokom.

mata1001
12. okt 2009

makda mam lieky clostyl,estrofem a lutenyl.ja som nemavala mrchu a teda ani ovu.tak mi dr predpisal toto.no dufam ze mi to pomoze...ach jaj...

alabu
12. okt 2009

caute baby dnes 😉 nestiham velmi prispievat ale aspon vas citam...sem tam aj 4 strany mam meskanie..ale drzim vsetkym palce a tiez vitam nove baby... 😉
mata1001...aspon ze vies kde je pricina a lieky mozu pomoct...je hroza ked nevies co sa deje a stale sa nedari 😖 ja teraz musim cakat *3tyzdne kym pojdem na kompletne vysetrenie po zapaloch...a uz dnes mam stres co zase budem pocut 😒

dnes som sa uz zatala a idem tiez nieco robit s mojou vahou...mam nieco odskusane..vyborne to zabera, nie som hladna..len sa treba rozbehnut....a kedze po mesacnom brani antibiotik som mala chut na vsetko len nie na dietu...takze ak chce nejaka kocka somnou zacat dajte vediet🙂...
clovek si povie ze dobre kazdy sme nejaky..videla som baby ktore mali cez stovku a maju baby..ale co ked aj to pomoze?... 😀
aspon ze mame krsniatko...clovek si ho uzije a trosku potesi srdiecko 😀

alabu
12. okt 2009

nikto tu nie je? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre