Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
12. okt 2009

ahoj ja som tu 🙂

alabu
12. okt 2009

super..co teraz porabas k veceru? 😉 ja sa chystam na panelak...

lubka0506
12. okt 2009

ja asi pojdem spat som nejaká na figu,neviem či tým počasím... 😒 dnes je aj superstar ale to bude o ničom, pojdem spat aj tak ráno vstávam... ☹ ...kukni si v pohode panelák...pekny zvyšok večera a dobrú noc... 😵

alabu
12. okt 2009

aj tebe..papa 😉

katka.he
13. okt 2009

dobre ranko...je tu niekto?

bobjan
13. okt 2009

Dobré Katka 😉

katka.he
13. okt 2009

Ahoj 🙂

bobjan
13. okt 2009

ako máš?

katka.he
13. okt 2009

troska smutne..ale da sa... a som strasne unavena... spala by som a vobec sa mi nic nechce... a u vas prsi? tu lialo celu noc a aj teraz leje.... a ty ako? ty ako pokracujes? ake mate plane dalej ?

bobjan
13. okt 2009

Katka aj tu leje, a vôbec sa mi nechcelo vstávať do práce 😠 by som spala tiež....
Plány? No v máji by sme chceli ísť na IVF do Brna, to je asi taký najväčší plán...teraz sa kurírujem od bylinkárky a tak uvidíme 😉 aspoň len tak nečakám, ale niečo robím... aj čas mi ide akosi rýchlejšie...
a čo vy?

katka.he
13. okt 2009

no ja sa presne tak citim ze nic preto nerobim... zatial je to skutocne len o snazeni sa... ja neberiem ziadne lieky ani manzel...okrem vitaminov ako kyselina a ecko a take hluposticky... manzel ma ist na spmg.... obednavat sa bude na december..no lepsie povedane ja ho tam objednam 😉 .... a popri tvojich skusenostiach a tomu co vsetko vy preto robite..tak ja si pridem ako totalna neschopacka....

bobjan
13. okt 2009

Katka, prosím ťa....veď sa snažíte ešte málo...no teda, ja viem, že je to už pre vás veľa a dlho, ale keby si snažila toľko čo ja, tak tiež už všetko vysypeš z rukáva....
ale verím, že to nebudeš musieť zažiť....

katka.he
13. okt 2009

ja viem, ze to su len dva roky..ale asi by som mala preto urobit viac...

bobjan
13. okt 2009

Katka a kedy sa chystáš na laparku?

bobjan
13. okt 2009

ja som bola presne po 2 rokoch snaženia a potom to už malo rýchly spád, lebo sa našiel problém...

katka.he
13. okt 2009

po manzelovom spmg..... najprv vravela doktorka ze vysetria jeho a ak bude spmg. OK, tak sa budu venovat len mne.... takze to bude ta palaroskopia a este jedno mi spominala..len neviem ako sa presne vola... take vysetrenie pomocou kontrastnej latky, ci su priechodne vajecniky...

bobjan
13. okt 2009

Katka, aha, takže už sa to začne hýbať, neboj 😉 to je to HSG asi, čo sa robí pri vedomí, len s nejakými oblbovákmi tuším....ale ak si budeš mať možnosť vybrať, tak radšej si vyber laparku a zabiješ 2 muchy jednou ranou....ak teda máte dobrých dr. a aj v nemocke...

katka.he
13. okt 2009

som to zle napisala ...laparoskopia..ked pisem rychlo, robim chyby 😀 😀 😀

katka.he
13. okt 2009

Dr. vravela ze mi to urobia jedno ranou hned pri laparke v narkoze...

bobjan
13. okt 2009

to nevadí, ja som to pochopila 😉 Tak to budeš mať dobré....nemusia ti blížiť na 2x...

katka.he
13. okt 2009

vies ja sa bojim tej laparoskopie..hlavne mam strach z narkozy... viem ze to nie je nic strasne..ale to je taky zvlastny pocit... bolelo ta po laparke nieco?

bobjan
13. okt 2009

Katka, nebojkaj...u nás dávajú oblbovák ráno, ten som si dala, ale mali medzi tým 2 cisárske, tak keď ma brali na sálu, som už oblbovák ani necítila, lebo som šla okolo 13.00. Na sále mi pichli do žily kapačku a spala som....prebrala som sa na JIS-ke, večer ma prebrali na WC ale nevládala som vstať, lebo mi bolo na odpadnutie , tak mi dali misu. Bolesť sa dala vydržať, ale sestrička bola zlatá a tak mi aspoň nakvapkala kvapky od bolesti do vody, lebo ja som nič nechcela...ráno som sa zobudila a prešla som už na izbu. My sme boli super partia a na izbe sme sa dosť nasmiali a to bolo najhoršie, lebo sme si držali bruchá a rehotali sme sa 😀 inak bolo to citlivé tie ranky, ale nebolelo extra nič, len ako pri silnejšom menzese....ja som mala len dve dieky, v pupku a pod ním asi 10cm. Dala som si PN a po 3 týždňoch som šla do práce...dalo sa aj skôr, ale som si oddýchla a hlavne sa blbo sedelo a keďže mám sedavú prácu, lepšie sa ležalo domka 😅 😉

katka.he
13. okt 2009

vies o takychto veciach sa nikde nepise, to mi moze povedat len niekto kto to uz zazil..preto sa pytam.. pani takze budem musiet ist na marodku..ja som myslela ze hned na druhy den pojdem domov...

katka.he
13. okt 2009

ale ta marodka je to najmenej..len neviem ako zareaguju v robote 😝

bobjan
13. okt 2009

No ja som bola v nemocke asi 3-4 dni?? už presne neviem. Dala som si PN hneď v deň, kedy som nastúpila na príjem....niekde je to možno inak, ale u nás to prebehlo takto...
v robote? proste si chorá a hotovo...a možno ti bude dobre a pôjdeš do práce skôr 😉

katka.he
13. okt 2009

jasne..ved vies ze mi je prednejsie moje zdravie ..len ja som tu uplne sama a nema ma kto nahradit..iba ze by ma prepustili a vzali inu osobu..a to by som velmi nechcela...predsa treba splacat hypoteky a pod.🙂

bobjan
13. okt 2009

a keby to vyšlo tak v strede mesiaca, to by si tú robotu nedobehla?
alebo, že by ti to potom niekto doniesol domov a robila by si si to doma? nedá sa?
a keby si vážne ochorela? aj tak by si bola doma a nejako by sa to poriešiť muselo...

katka.he
13. okt 2009

tak to by ma prepustili... urcite.... ja nemam problem robit robotku aj doma...len by mi museli celu agendu firmy priniest domov 😀 ...ale teraz na to nemyslim.... budem to riesit ked to bude potrebne, ze? 😉

bobjan
13. okt 2009

aha 😀 nemajú ťa dôvod prepustiť, na PN máš nárok a to nie je dlhodobá..ale len taká krátka 😉

jasnačka, potom to budeš riešiť....koľko tam pracuješ?

katka.he
13. okt 2009

3,5 roka... som tu vo firme aj ako tlmocnicka, a to to je tazsie vies nahradit ma....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre