Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zibi
27. júl 2010

no na odber som bola..tak uvidime v akom stave bude moje zelezo a stitka..hm..inak nic neveho..9 dc som tak som zvedava..kedy ovu..

lubka0506
27. júl 2010

@neboj zibi bude to o.k 😉
ja som dnes bola u doki...kedže slabo počujem na jedno ucho mám sa objednat na CT...inak hluchá som ako poleno!...ale teraz to dam aspon do poriadku... 😉 Prebehla som mesto a nič som nekúpila,vybrala telku po dvoch mesiacoch z opravy a možme sa dívat ale na čierny obraz...čo z toho vyplýva???-nekupujte LCD-čka 😉 želám krásne sny 😵

zibi
28. júl 2010

ahojte dosla som pozdravit a utekam..nic nove..extra iba ze prsi stale...juj

lubka0506
29. júl 2010

ahojte 🙂 dnes som bola ukončit marodku...v pondelok valím do práce alebo možno len pre výpoved 😀 strašne sa teším,neviem či sa nezbláznim od štastia... 😅

lucy56
29. júl 2010

aj ja mam po 30,presne 31 a chceme babo ale asi to nepojde tak hopom,vcera som bola u vestice a povedala ze momentalne sme psychicky obaja zle na tom a ze babo pride v obdobi kedy budem stastna a to tak do 2 a pol roka tak uvidim ako sa jej splni predpoved, ja by som aj skor prijala, zatial sme len druhy mesiac skusali sa trafit do ovulky a ani to sa nam nepodarilo,mame toho vela v praci alebo nas nastvu svokrovci tak ak po roku nic dame si spravit nejake vysetrenia

zibi
29. júl 2010

ahojte kocky...co mate noveho??hm
ja som si objednala ten pree seed na otehotnenie uz mi dosiel tak budeme skusat s nim..snad sa zadari 😉

megynka
29. júl 2010

ahojte 😉

@lucy56 vitaj 😉 dúfam, že veštica sa splietla a bábo k vám príde skôr 🙂

@lubka0506 ja už od pondelka makám 😀 je to tu celkom pohoda, som oddýchnutá 😀

tak kočky si neviete predstaviť ako sa mi uľavilo teraz keď už nemusím riešiť ivf, som úplne šťastná a kašlem teraz na všetko čo sa detí týka...teda na psychologickú prípravu na adopciu chodím, ale inak nič...som si povedala, že si idem užívať konečne život a normálny sex hurááááááááá 😀

lubka0506
29. júl 2010

ahojky 🙂 @lucy vitaj a odkial bola tá veštica???-ja síce moc takýmto veciam neverím ale rada by som si vypočula 😉
chcela som vám povedat aby ste písali vela až mám čo v pondelok čítat. Neviem kedy sa sem dostanem,lebo dnes mi príde mm po 10dnovke tak sa mu budem venovat...a v sobotu chceme íst do Podhájskej do nedele večera-je to len na chvílu ale na vypnutie stačí... 😉 papa

janemari
29. júl 2010

@megynka ze je to perfekto ked zrazu nemusis nic riesit,ziadna stimulka,ziadne cestovanie do centra a ani kontroly.Aj ked sa trapim s blbyni kolegynami uzivam si ze nic neriesim.Konecne bol normalny sexik a to mozem povedat ze konecne od marca aj nejaky bol,kedze stale bolo nieco preco sme nemohli 😔 Zrazu len riesim co uvarit,co si upravit v dome a podobne.Uz len poriesit KET a koniec.Aspon minimalne na pol roka. 😉

spalka
29. júl 2010

@lucy56 dobre na to ides, nam sa mala podarila tak do roka, uz som mala aj odporucenie do poradne od mojho gynekologa pripravene, ale zadarilo sa aj bez, mozno pomohli aj ovulacne testy a vestici never, babo sa nam podarilo ked sme boli na tom obaja psychicky vselijako, babo nam vlialo pozitivitu do zil 😉

janemari
30. júl 2010

Ja som mala mat uz dve deti podla vestice pred 10 rokmi.Takze vestice su dovery hodne asi ako ....

lucy56
30. júl 2010

@megynka no ja dufam ze to bude aj skor,mne by nevadilo a manzelovi tiez nie

lucy56
30. júl 2010

@spalka no ja som vlastne isla viac koli svokrovcom a aby mi potvrdila ze teda nejake dieta budem mat,lebo moji svokrovci si myslia ze koli mojmu veku mozme mat problem pocat

olifcek
30. júl 2010

fuha...ja mam sice 29, ale dalsie babo najskor o 4 roky...tak snad...

zibi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janemari
31. júl 2010

prisla som vas pozdravit a zazelat na zajtra peknu nedelu 🙂

zibi
1. aug 2010

ahojte baby..ako ste vikendovali..??hmmmm?mate nieco noveho nejake novinky? 🙂

zibi
4. aug 2010

ahoojte ..kde ste baby??? 😉 ako sa mate?

@janemari
@lucy56
@megynka
@olifcek
zvolavam do temicky...napiste co noveho
ako ste na tom s IFV, KET, adopciou a tak..ved nech temicka nezapadne prachom. 😉
my sme po ovulke tak uvidime
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
pripajam aj grafik 😉 😉
tak pa idem off a zastavim sa poobeede 😉

janemari
4. aug 2010

@zibi ako sa mam?Momentalne riesim svoj zivot a cakam na mrchu.Od nej mam zacat papat lieky a potom na KET.

zibi
4. aug 2010

@janemari joj moja a co take riesis.?nejake starosti sa vyskytli?hm.. 😒
no tak nech mrcha dojde ze mozes zacat brat a sup sup tehu 😉 😉

ja sa chystam k aprilovkam som sa rozhodla..hihi..tak uvidime.. 😉

janemari
4. aug 2010

@zibi blaznivy mesiac si si vybrala 😉

zibi
4. aug 2010

@janemari hi hi hej ..ale to by malo byt tak ku koncu okolo 27 alebo tak..ix xi..kludne mi to doky moze vyrataj aj na maj..hihi ja tu pisem ako keby som uz tehu bola ale treba verit nie?

janemari
4. aug 2010

@zibi ja som si uz vyratala tolko terminov a stale s toho nic,ze uz kaslem na to.Jedine co si ratam je kedy ma dojst mrcha,kedy pichat injekcie,ci jest lieky,kedy mam navstevu centra a kedy robim. 😀

zibi
4. aug 2010

@janemari no verim ti moja.. 😠 juj..

janemari
4. aug 2010

@zibi clovek by asi naozaj nemal od zivota nic cakat,potom nebude sklamany.

zibi
4. aug 2010

@janemari no je to pravda..ale dajake ocakavania musis mat to by vol potom smutny zivot..hm 😖

janemari
4. aug 2010

@zibi ako hovoris.Nic necakam a nemozem povedat ze som stastna aj ked som rada,ze mam pracu,kde byvat a co jest.Aj to je pre mnohych stastim.

zibi
4. aug 2010

@janemari 😉

megynka
5. aug 2010

Ahojte 😉 nejak nemám čas už koníkovať, stále mám nejaké povinnosti ako som začala zasa chodiť do práce a vlastne som už aj úplne prestala riešiť deti, už ma to netrápi a musím povedať, že teraz sa mám úžasne a zvažujem že sa na to definitívne vykašlem, teda na to snaženie a už nepôjdem ani do darcovských vajíčok.....vyvaliť za to 3700 € to už dosť nehorázna suma a naviac aj tak sa to nemusí podariť...kašlem na to, raz sa narodí nejaký prcek ,my budeme v poradovníku prví, vezmeme si ho domov a hotovo, myslím, že otázku materstva mám definitívne vyriešenú 🙂 krásny deň všetkým 😉

zibi
5. aug 2010

@megynka mas pravdu..ked to momentalne tak necitis tak to nechaj tak...a hotovo..mozno sa akurata zadari
a to darcovstvo tolko stoji..?pre pana krala.. 😕
inak aky mate vy problem..som nepostrehla..som tu vo vasej teme nova 😉
a co aku pracu robis?si bola doma do teraz alebo si zmenila miesto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre