Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
16. okt 2009

ahooojte babenky 3Otnicky a snazilky davno som neprispela ale poctivo som vas citala. muzika som mala aj mam choreho ale uz isiel do prace tak mam volny pc ))))
a citam ze riesite skolske spomienky nooo uzasne 🙂 a meriate poctivo musim vas pochvalit!!! 🙂 🙂
ja mam ovulku prave dnes ale nemozeme 😠 😠 nic tak len si poznacim ze bola a riadna.

lubka0506
16. okt 2009

lubi dobrú chut 🙂 baby ja odkladám už mesiac obšívanie,strašne sa mi do toho nechce... ☹ idem sa činit aspon na chvílu,ešte sem kuknem... 😵

mata1001
16. okt 2009

ja viem mojka ze tu je dost skol....
no veru Hosnedl ale ako si tak spominam tak nebol az taky strasny...

baby a nemate fotky na mojej svadbe?

lubka0506
16. okt 2009

mata ty si dobrá...ja si neviem dat fotku do pasu a nie tak do mojej svadby... 😖

mata1001
16. okt 2009

maya ahoj no pekne ze sa ukazes 😀 😀 😀 mala si riadnu ovu?super aspon niekto 😀 😀 😀ja nemam ovu vobec...
lubka 506 kasli na to radsej s nami klebet 😀 😀 😀

honey777
16. okt 2009

ja mám fotky, dám ti PIN ??? 😀 😀 😀

m.a.y.a.
16. okt 2009

baby ako si dam sem na MK fotku mne vypisuje furtom ze velke mb a neviem co s tym?? 😕

mata1001
16. okt 2009

lubka ak ich mas na cd tak si ich uloz do PC.na mojej svadbe sa zaregistruj a prilozis foto a komentar.mozte kuk nase.svadbu sme mali 20.10.2007.
o par dni 2 vyr svadby a babo nikde 😢 😢 😢

honey777
16. okt 2009

maya, ale to by bolo dnes aj tak neskoro, keď si mala dnes ovu, to ste mali včera, predvčerom 😵

no, kašli na obšívanie, máš nato celú zimu 😎

a ty máš ?

lubka0506
16. okt 2009

aj ja sa chcem kuknút na fotkyyyy.... 😨 mata ešte raz mi povedz že to mám nechat tak...mne sa tak nechce... ☹

lubkabb
16. okt 2009

ahoj m.a.y.a. - no to je škoda že nemôžete.

mata1001
16. okt 2009

honey napis mi datum svadby a mena.mozes aj do IP

lubka0506
16. okt 2009

no o chvílu máš výročie... 🙂 ale aj ja 25.10 2003 a bude to 6 rokov... 😵

m.a.y.a.
16. okt 2009

ahoj honey: ved my sme sa lubili ale nemozeme byt tehu musim pockat pol roka takze davame bacha co tu asi nie je normal xixi ale aspon ovulka chodi a to je fajn )))

mata neboj aj tebe pride a to budes kukat potom

honey777
16. okt 2009

maya, cez nastavenie, hore kukni nad čiarou, čo je to mb ?

my sme mali svadbu 7.7.2007, BOLEDOVIČOVÁ-HORŇÁK, mata idem kuknúť tvoje

mata1001
16. okt 2009

lubka ved ti uz aj honey napisala ze kasli na to.budes sit ked tu na MK nikto nebude.ale zas neviem ci bude taky den 😀 😀 😀 lebo tu je furt niekto.toto je ako droga.

baby a nepiste tak rychlo lebo nestiham citat.

maya s tou fotkou ti neviem poradit.alebo viem.vyber si inu 😀 😀 😀
uz ste ma kukli na svadbe?

m.a.y.a.
16. okt 2009

honey: mb= megabite cize asi mam velke fotky a neviem co s nimi ako ich upravim na mensie asi musim porozmyslat ale uz je vela hodin a piatok 🙂

noo baby ze vyrocia svadby a uz 6 rokov 🙂 🙂 my sme mali prve vyrocie svadby ale spolocneho zitia budeme mat v aprili 11rokov 😵

mata1001
16. okt 2009

honey kukla som boli ste krasny parik a mala si peknucke satocky...

maya boze 11 r?ved to je vecnost.my sme manzelia 2 roky a pozname sa 4 r.

baby baby baby zevraj na jednotke ma byt o 19.15 v spravach pani A.Kopacova ta bylinkarka.

mata1001
16. okt 2009

lubka gratulation k vyrociu 😉

mata1001
16. okt 2009

baby z jednotky je Bambulka 😀 😀 😀

honey777
16. okt 2009

mata, mám pamäť na tváre, ale teba si napamätám, veď sme boli ešte krpci 😵 , veď krásna nevesta 😎, aj ty by si sa ešte raz vydávala, teda baby, vy ??? lebo ja áno, sámoška za môjho mužíčka, bolo to krásne, užívala som si to

maya, ke´d chceš, pošli mi tú fotku, v IP ti pošlem mail a dám ti to tam, aj zmenším

mata1001
16. okt 2009

jaj honey jasne ze by som sa vydavala ale uz by som si vybrala ine saty.boli strasne tazke.ta vlecka...
a bola som strasne v nich stiahnuta,lebo mi padali.vtedy som mala len 48 kil... 😢 😢 😢

m.a.y.a.
16. okt 2009

honey dakujem za ochotu ale potrapim sa sama 🙂 a hladam nejaku schopnu fotku 😀

honey777
16. okt 2009

no a??????????? aj ja som mala dokonca 46-47 kg. Veď boli krásne, svedčali ti... idem kuknúť bylinkárku

lubka0506
16. okt 2009

honey teba som kukla,bola si krásna nevesta...ešte kuknem matu ale mne to chvílu trvá...

mata1001
16. okt 2009

honey dakujem...ja som bola prave vtedy chora a schudla som z 55 na 48kil.uz by som to nechcela zazit...

lubkabb
16. okt 2009

no baby boli ste krásne nevesty obidve 🙂

honey777
16. okt 2009

mata tak to je iné, ak si bola chorá, ale dobre si to dokázala skryť na tých fotkách

lubka dík

maya, ok, ako chceš, tak ti držím palce 😉

honey777
16. okt 2009

lubkabb ja ďakujem a ty ? nemáte fotky ?

mata1001
16. okt 2009

lubkabb dakujem.pripravovala som sa na svoj den D poctivo.skoro rok dopredu.vsetko som si premyslela do detailov.moj mm sa uz chytal za hlavu...ale podarilo sa vsetko tak ako som si to vysnivala....

honey mala som problemy so zasludkom(stres)asi 2 roky a vtedy sa to na mne dalo najviac vidiet...z jedla na svadbe som sa skoro ani nedotkla... 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre