Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
12. dec 2010

Ahojte 🙂

@janemari blahoželám a cítte sa aj z bábatkom v novom bytíku dobre... 😉
@annamary27 no som zvedavá čo ti povedia. Mne doktor v MT už napísal aj lieky na KET-tie jedny vyzerajú ako antikoncepcia a aj Fraxiparine. Inak mala som mat už mrchu ale stále nič. Dnes 34DC...ale možno to je aj tým že moj doktor mi dal Macmiror na vkladanie.Myslím si že to oddaluje mrchu. 😒 Inak ty si písala že ta potrápila mrcha...ja ju mávam tiež strašne bolestivú tak že som tiež na tabletkách....a potom že nejedz ten ružový "bordel".... 😕
...inak peknú nedelu,u náš teraz prší.papa

janemari
12. dec 2010

@annamary27 dakujem pekne,velky krok aj ked nedobrovolny.... ☹
@lubka0506 dakujem,ale este potrva kym sa tam nastahujem 😎

tanyja
14. dec 2010

@janemari gratulujem k odsťahovaniu od mm, bolo to náročné? vieš ako to myslím
nejako dlho som sa tu neukázala, akosi veľa pracujem - teda doma upratujem...ale zase to nepreháňam- odložím len to, čo malý vyloží z linky 😀
máme trochu problémy s mužovou prácou, takže sa snažíme do nejako poriešiť... dlhý boj 😝

@lubka0506 ja som nikdy nejedla ten "ružový bordel" , ja som ani nevedela, kedy mi ms prišla a odišla a teraz mám mirenu, tak už vôbec nechodí..ako mi je dobre 😉

@annamary27 možno nebudú potrebné žiadne lieky..sviatky sú dlhé 😉

annamary27
15. dec 2010

@tanyja tak to budeš mať možno aj pravdu,plodné dni vychádzaju práve na 23.12-24.12.takže si môžme spraviť vlastnoručný darček pod stromček 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
15. dec 2010

@annamary27 a taký je predsa najkrajší 😀 😀 , my sme si urobili povianočný darček..a ten teraz už behá s vysávačom po byte a pľuje a dáva uslintané pusinky 😉

janemari
16. dec 2010

@tanyja stahovanie bolo narocne ale skor na psychiku,kedze dosli mm rodicia a zacai robit problemy.Este sa vsetko neskoncilo mam tam este nejake veci,dnes by mal ist mm na sud,resp.za advkatom takze cakam darcek na vianoce v podobe papiera na rozvod.Na jednej strane je mi to strasne luto a je mi smutno a na druhej viem,ze nieje ine vychodisko 😖 Pomaly zariadujeme bytiky,prerabame...

tanyja
16. dec 2010

@janemari sviatky to všetko ešte znásobujú, moja, ty si toho dosť prežiješ, a čo robili problémy? mm nerobil problémy??
dali ste sa na prerábku kúpelky?
čas to prelieči. 😉 , všetko chce čas

lubka0506
16. dec 2010

ahojte 🙂 ako sa máte? Ja celkom v norme až na mrchu...dnes 38DC a stále nič ani náznaky...takto to malo byt minulý mesiac ked som bola po transfere... ☹
@janemari neboj bude aj dobre... 😉
@annamary27 tebe je užívat si na vianoce!!! 😎 😀
@tanyja aspon ti má kto povysávat nemusíš ty... 😀 😀 😀 inak rada by som ho videla... 😀
...držkajte sa papa.

annamary27
16. dec 2010

@lubka0506 ahoj,dík za opýtanie,mám sa fajn.dnes dorazili lieky od liečitela tak idem užívať od večera 😀 😀 😀 do roboty pojdem ešte 3a pol dna potom volno do 3.1.2011,buduci týžden pojdem na dva pracovné vianočné obedíky,cez víkend plánujeme nejaké vianočné trhy vo väčšom meste 😀 😀 😀 😀

veselavrba
16. dec 2010

Ahojte baby mozem sa k Vám pridat? Ja budem mat buduci rok 30. A stale nic. Uz sa snazime 3 roky. Preslasom vysetreniami a laparkou a viem aj preco sa nedari. Doktor mi povedal ze mam sa snazit este aspon pol roka a potom zase dalsie vysetrenia.

tanyja
16. dec 2010

@lubka0506 v albume mám nejaké fotečky - síce postaršieho dáta, ale tvárička sa veľmi nezmenila, iba tempo pohybu... vrtuľa a tornádo v jednom 😀 😀
najnovšie, kým zaspí, vyhádže všetko, čo má v postieľke, teda okrem paplónu - ten nevládze, ale hlavnička, deky a plyšáky sú na zemi...prikladám foto

tanyja
16. dec 2010
tanyja
16. dec 2010

@veselavrba ahoj, vitaj u nás
a čo ti vlastne doktor zistil? a nechal vás len tak, to sa máte ďalej snažiť, už keď ste sa 3 roky snažili a nič, to je predsa dlhá doba

annamary27
16. dec 2010

@veselavrba ahoj,vitaj,keby si sa chcela vyhnúť lekárom ,skús poprípade aj nejakú pani bylinkárku alebo liečiteľa. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veselavrba
17. dec 2010

@tanyja ahoj no zistil mi ze mam nepriechodne vajcovody tak mi jeden nasilu prefukol a druhy mam uple nepriechodny. Ten jeden sa mu podaril prefuknut len na asi 30%. Tak som zvedava mame sa snazit pol roka a uvidime po novom roku.

veselavrba
17. dec 2010

@annamary27 ahoj uz som o tom aj uvazovala ale uz ked som zistila ze v com to je tak pockame este pol roka a potom sa uvidi....

lubka0506
17. dec 2010

@veselavrba vitaj medzi nami. Inak si na to asi tak podobne ako ja ale mne tie vajcovody nakoniec pri tretej operácii vybrali. ☹
@tanyja on to vyhadzuje aby mal viac miesta...asi má malú postielku... 😀 a ritkou sa nám otočil... 😀
..čo máte nové? Ja nič mrcha ešte neprišla... 😠

veselavrba
17. dec 2010

@lubka0506 A obidva? A co si mala s nimi vlastne? A teraz si ako na tom?

janemari
17. dec 2010

Ahojte kocky nejako nestiham,bytik na 50% porobeny,veci prestahovane a caka nast ta najdrahsia a nahorsia robota.Ale co uz,ked sa musi.Tento vikend sa uz snad konecne zastavim a dam si do poriadku iubu,papiere a hlavu.Lebo dnes sa ten zhon a stres skoro podpisal v podobe odpadnutia.Nastastie som stihla dojst domov a zvalila som sa do chodby.Keby som bola niekde v meste tak neviem neviem... 😅

tanyja
17. dec 2010

@lubka0506 stále sa otočí nejako naopak ako by mal ležať a stále niečo vyhodí - chudák zajo, má ho po ruke, tak ho vyhadzuje stále - a to ho dostal pri zápise od matrikárok
tak mu kúpim väčšiu, že či to prestane robiť

@janemari moja, ty sa troška šetri, ty nie si sama, si predsa 2v1 !!!
zajtra idete robiť kúpelku? a čo ste už porobili?
@veselavrba nie je to bolestivé? počula som kadečo ohľadom priefukov vajcovodov

lubka0506
18. dec 2010

ahojte 🙂 ja akosi nestíham dnes som vypekala a ideme s manželom niekam von... 🙂
@veselavrba som bez vajcovodov obidvoch...viac ti napíšem inokedy. Naozaj nestíham. 😉
@janemari trochu sa šetri nepodcenuj to aby si si neublížila!
@tanyja je to malý nezbedník... 🙂 ja už bežím papa 🙂

janemari
18. dec 2010

@tanyja nie nie dnes,v pondelok by mali vyburat jadro,vyhodit staru kuch.inku a tak.Potom ist nakupit material a pomedzi sviatky alebo po nich zacat murovat atd.To je dlha cesta este.Ale to najhorsie vystahoanie mam predsa za sebou ,nie 😉
@lubka0506 lubka uzi si to s manzelikom 🙂

tanyja
18. dec 2010

@janemari to je dobre, že v tom bytíku ešte nebývaš, my sme robili pred 2 rokmi a bývala som pri mame ked nám to robili, nemala by som sa kde umývať 😀 - ešte že mamina býva cez pivnicu vo vedľajšom vchode
za 3 týždne to bolo hotové, len ku koncu to už chlapi flákali - nechcelo sa im robiť ale ja som ich naháňala, že mi príde chlap domov na víkend a chce maľovať - vtedy už robil na týždňovky
a chceš to ako? kúpelka spolu s wc alebo osobitne? my máme spolu hoci ja som chcela osobitne ale ma ukecali, že by to bolo maličké, a zvykla som si a do kuchyne kúpila ešte jednu skrinku, takto mi to vyhovuje 😉

janemari
18. dec 2010

@tanyja prva verzia bola wc spolu, a nakoniec mi doniesli nafotene ked to bolo zvlast a paci sa mi to.Som skor zastanca oddeleneho wc.A ze to bude male?Nevadi ved tam nebudem zase travit tak vela casu,hlavne nech je to utulne 😉

tanyja
18. dec 2010

@janemari ja som tiež zástanca oddeleného wc, ale ukecali ma, čo už, a väčšinou sme s malým samí doma, tak mi to tiež nevadí , všetko je len sila zvyku a budete to mať krásne a útulné 😉
my sme dnes boli na nákupy v Rs a nazreli sme aj do Asko - našli sme celkom peknú skriňu pre malého , pokuse ju bude potrebovať, rastie a veci pribúdajú a hračky tiež , tak by sme ich tak zavreli 😀

janemari
19. dec 2010

@tanyja no aj mala inovacia ako je skrina potesi 🙂 a potom pomaly zacat rozmyslat nad nejakym surodencom 😉

tanyja
19. dec 2010

@janemari no tak to asi nie... ja som mala až príliš veľa problémov a ako povedala doktorka, že je to zázrak, že sa nám podaril zdravý chlapec, tak to nemienim znova riskovať...
a zase máme iba 2 izbový byt, takže s druhou posteľou by bol problém...nemali by sme kam dať

janemari
19. dec 2010

@tanyja ved na druhej strane ked mas dietatko,super chlapa,strechu nad hlavou netreba uz nic 😔 Mozes zit plnohodnotny zivot.

tanyja
19. dec 2010

@janemari moje dieťa je tornádo, chlap väčšinou v puberte a len tá strecha nad tou hlavou je najnormálnejšia 😀 😀
ale jasné, snažím sa to užívať 😉 😉
teraz musíme poriešiť mužovu robotu...

janemari
20. dec 2010

Tak kocky ja hlasim,ze zajtra nastupujem do nemocnice.Takze stastny rok pokracuje,na vianoce som este v nemocnici nebola.Minuly rok dostal otec infarkt pred vianocami a tento rok budem v nemocnici ja 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre