Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
3. mar 2011

@zuzana0612 ona si verí, na staré kolená si urobila vodičský, síce 3x už trochu obila auto, ale jazdí.. dnes ju moja mama navigovala ako má krútiť volantom pri cúvaní, ale prešla 😀
ja neznesiem nič na kuchynskej linke, nemala by som potom kde pracovať 🙂 , jedine tam mám ako som spomínala : kávovar - kanvica, to je taký stroj, ktorý hneď pľuje horúcu vodu 😀

janemari
3. mar 2011

@zuzana0612 presne tak cim menej tym lepsie,lebo nemam vacsej zlosti ako u nasich ,maju taku malu kuch.linku ked je tam poumyvany riad tak sa tam ani neprdnes je tam tak malo miesta ze si nemas kde chieb natriet 😠 Ale tu to bude parada,ci uz cesto valkat,alebo aj zehlit by sa tam dalo,uz aby to bolo.
Dnes sme uz aj vymalovali aspon teda plafony a pozatierali diery a zajtra hajde vymalovat steny.Buduci tyzden bude prac.doska a tak by to uz malo byt nakomplet a mozem ist byvat 🙂

tanyja
4. mar 2011

@janemari ahoj, mužova sestra má tak založenú linku, že ani pero by si tam nemala kde zložiť - prepchaté z každej strany, brrr
tak to pomedzi riad hľadajú chlieb... dobrá zábavka 😀
no nič, ideme my von, lebo je krásne, aj prádlo je už na balkóne a druhá várka sa perie

janemari
4. mar 2011

@tanyja dnes je naozaj krasne a dobre by sa pralo,keby som uz mala zapojenu pracku 😠 No snad buduci tyzden to uz bude mozne.Aj tak si musim kupit susiak kedze aj ten si mm privlastni 😠 Ale na druhej strane sa utesujem,ze si kupim nove veci a nebudu mi tie stare jeho pripominat 😉

tanyja
4. mar 2011

@janemari presne tak a nové urobí viac radosti ako stará používaná vec, máš aj balkón? mne uteráky už aj pekne vyfúkalo, malý mi podával štipce a potom aj prádlo, normálne som nestíhala jeho rýchlosť 😀 😀 😀
boli sme von a dnes si so sebou zobral švédsku utierku - utieral stromčeky, kamienky, všetko sa ligotalo 😀 len drobec bol špinavý ako prasiatko 😵 😵

janemari
4. mar 2011

@tanyja tak ty mas teda pomocnika waw 😀 No balkon sice nemam,ale mam na okne susiak a za bytovkou sa da tiez susit pradlo.Este si dokupim ten susiak do bytu. Dnes sme vymalovali steny a este raz sa budu musiet a potom supkom vsetko vyriadit.Potom sa uz bude dat fungovat,ked zapoja pracku tak mozem konecne poprat zaclony a zavesit ich.detske vecicky poprat a pozehlit.Ostatne veci sa uz budu robit za pochodu. Ale mozem povedat ze som taka unavena ze padam zo stolicky.Idem hajat zajtra zase dlhy den. 😝

tanyja
5. mar 2011

@janemari ahoj, aký bol dnes deň? na pohľad bolo krásne, ale fúkal studený vietor 😠
boli sme pri starkej a malý vôbec nespal, iba potom v aute ked sme išli domov, no mal robotu 😀 behal s vedierkom , von s metličkou a hral sa s Bennym - zlatý retriever - ťahali sa o Bennyho hračky 😀 😀 , aj som to brala na kameru v mobile, no boli úúúúžasní , tak sme sa nasmiali a to moje dieťa ho aj ťahalo za chlpy a Benny nič, iba prožmúril oči a ešte pobádal malého labou, no stobodoví boli 😵 😵

janemari
5. mar 2011

@tanyja tak sme boli na tom obe rovnako,aj my sme boli skoro cely den u starkej a bola som konecne po 2 tyzdnoch a mojim psikom Bennym a tak som si ho do syta uzila a on mna.Uz sa tesim na to ked bude mala na svete ako sa zbalim a pojdem k nim aj na 2-3 dni v lete ,starka ,teda prastarka 😀 moze zabavat a ja budem v zahradke robit spolu s Bennym. 😉

tanyja
5. mar 2011

@janemari a malý sa vôbec Bennyho nebojí !! iba mamin ALLi má strach . yorkshir trpasličí, a aj ho chápem ...

janemari
5. mar 2011

@tanyja no na mna sa tak dnes Benny lepil,ze starka sa pyta a nekope ho to male ked sa na teba lepi 😀

tanyja
6. mar 2011

@janemari a nekopalo? vy máte akú rasu? my zlatého retrievera, a je fakt zlatý, musím stiahnuť video a pridať ho, nech sa pokocháte 😉
my rozmýšľame nad novou chladničkou, tá stará veľa žere a je v nej zlý okruh - dnu v chladničke sa mi robí pravidelne ľad.., možno vytiahnem poobede chlapa do LC do nay popozerať čo tam majú a pozisťovať ceny

janemari
6. mar 2011

@tanyja no ten moj je poulicna zmes 😀

tanyja
6. mar 2011

@janemari tváričku má ako špic, pred mnoho rokmi mala starká špica Punťa a možno nejaký husky je v tvojom Bennym - typický usmievavý psík

janemari
6. mar 2011

@tanyja no on je nieco ako poulicna zmes je jeho mama a otec je ako jazvecik dlhosrsty.?Maly je po otcovi ,papulku ma po mame aj oci a pohlad a asi ja povahu,aj srst taku kratku ma po nej,ale dlhu srst ma na zadocku a zadnych nohach-take gatky 😀

tanyja
6. mar 2011

@janemari to aby mu zima nebola, keď si sadne 😀 😀
toto naše hebedo si myslí, že je mini...položí si na mňa laby a hlavu si oprie o moju hruď, privrie oči a čaká, že ho poľuľkám, riadne nás objíma 😀 😀
už ste domaľovali aj druhý krát?

janemari
6. mar 2011

@tanyja nie nemalovali sme,vcera sa nestihlo,prisli sme domov vecer a oco bol pre vchodove bytove dvere a dnes cely den lezal v posteli.Takze z malovania nebolo nic,mozno zajtra 😎 Tento moj hafan je taky mini ako hracka a vylubit sa necha az az. A presne tu dlhu srst ma ako gatky na zimu a na jar mu ich vzdy pekne vycesem.Tolko srsti z neho zide ze ked ho vycesem zo zimnej tak vyzera o polovicu mensi ako taky velky potkan 😀 Ale starka ho hycka,kupa a podobne ma sa ako prasa v zite. Bolo tazke si zvyknut bez neho a hlavne on prisiel o svoj domov,musel si zvykat na novom mieste.Ale myslim,ze sa ma lepsie ako keby bol len s mm.

lubka0506
7. mar 2011

ahojte🙂 ako po víkende? Ja som mala perno...mali sme fašiangy a večer aj zábavu. Bolo super...riadna divočina 😀 😀 😀 Aj svalovicu som rozchodila,dúfam že po zajtraišej zumbe už nebudem mat... 😎
Beriem už 5 den Duphaston tak ešte 5 dní a potom čakat na mrchu.
@janemari pekný havo... 🙂 Inak nové nič a vy ste ako víkendovali?

janemari
7. mar 2011

@lubka0506 juuj moja y si uzivas naplno ako vidim 😀 Normalne ti zavidim 🙂

annamary27
7. mar 2011

@lubka0506 ahooooj.Tak ja som bola v piatok u nás na Old school brothers,bola to parádna akcia,kričali sme a tlieskali od začiatku po koniec,hlavne,ked tancovala moja sestra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bola normálna tlaková vlna vresku a potlesku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šak,ked to bolo v jej rodnom meste 😀 😀 😀 😀 iné sme ani nemohli čakať 😀 😀 😀 😀 .V sobotu som bola s drahým v Madarsku,trošku nákupu a fajný obed a nedela už bola klasika doma,dala som si aj pilates ,ked už mám tú stávku s mm o chudnutí 😵 😵 😵 😵 😵

janemari
8. mar 2011

@annamary27 ty si teda aktivna waw 🙂
Kocky vy si tak uzivate normalne vam zavidim ☹ Ja len praca,praca,praca a stale nieco riesit.Aj ja sa uz chcem zabavat a vychutnavat si nejaky relax 😎

janemari
10. mar 2011

Baby neuverite 😲 bytik je hotovy 🙂 Aj ked teda nie na 100% ale do takej mieri ze sa tam da uz byvat.Staci uz len upratat a ak bude zajtra pekne pocasie mozem zacat prat veci pre malu. Napriek tomu ze sa tesim z toho,prisla v nasej rodine zla sprava.Cakali sme babo dve,dnes som sa dozvedela ze aj ona dievku ale bola par tyzdnov do zadu po mne.A bohuzial o babo prisla ☹

annamary27
10. mar 2011

@janemari ahoj,gratulujem 😵 a určite si popereš cez víkend kopu vecí,hovoria krásne počasie.Juj,to mi je ľúto,čo sa prihodilo v rodine,to je strašné,neviem si ani len predstaviť prežiť niečo také ☹

janemari
10. mar 2011

@annamary27 ani ja si neviem predstavit prist o dieta v 6 mesiaci ☹

tanyja
11. mar 2011

@janemari gratulujem k hotovému bytíku a to s tým bábo mi je ľúto...viem aký je to pocit, ja som tiež v 6.mes prišla o bábo.... ale to je o inom

@annamary27 tak ste sa poriadne rozšantili 😉 , ale dobre to padne takto sa uvoľniť, prečo nie

janemari
11. mar 2011

@tanyja uz mam doma kocik,autosedacky a prebalovaci pultik 🙂 A co sa tyka toho dietatka musi to byt strasne prist o dieta v 6 mesiaci,ved uz je to hotovy clovek ☹ Drzim jej palce aby sa z toho cim skor dostala a zacala bojovat a stastny zivot.Uz ma v nebi anjelicka ktory ju bude ochranovat.

tanyja
11. mar 2011

@janemari hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré - posilní ju to, aj ked to strašne bolí !! ale asi niečo nebolo s bábom ok, ked odišlo
tak Lauruška bude mať krásne hniezdočko 😔

janemari
11. mar 2011

@tanyja zevraj sa jej odtrhla placenta 😔 ale sa ani necudujem ked som sa dozvedela vsetky okolnosti.A musim povedat,ze keby som bola zostala s mm tak dopadnem rovnako.Dakujem Bohu ze to dopadlo ako to dopadlo a ja som od neho prec. A tym ochranila aj zivot mojho dietata.Neviem ci dokazem odpustit ludim co zapricinili to co sa stalo 😠

janemari
12. mar 2011

Tak kocky okna umyte,vonave zaclony zavesene a prve vecicky pre malu oprate 🙂 A k tomu sa dnes podarilo kupit dvere na wc a do kupelne a ako bonus akciovy stolik zo stolickami takze kuchyna je uz tiez plne vybavena 😉

annamary27
13. mar 2011

@janemari gratulujem,si šikulka,zvlášť k tým drverám,lebo mala som kamošku,ktorá si za rok nebola schopná kupiť dvere na WC,tak sme k nej ani nechodili na návštevu,aby sme si tam náhodou nevyrobili žiaden trapas.Ja som včera tiež robila skor práce v dome,no okná som už nestihla umyť,ale za to máme fajný koláčik a dnes nám prišiel tato strihať stromky a na obed budeme grilovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 proste pohoda. 😵

tanyja
13. mar 2011

@janemari no aká šikulka z našej janemari , a kde si tak super nakúpila? aj ja by som brala nejaký pekný stôl so stoličkami , v jysku je teraz za 85 stôl+ 4 stoličky a vyzerá pekne, aj jedna kamoška má taký z jysku a je veru veľmi pekný

@annamary27 my sme včera s drobcom riadili, takže možno ten poriadok vydrží do zajtra 😉 a možno aj dlhšie, ked už malý stále riadi
a našla sa moja stratená švédska utierka - u susedy na balkóne 😀 dnes som si ju vyzdvihla 😀 😀
mali ste iste krásny deň, dnes bolo náááááádherne a teplo, užime si to, lebo koncom týždňa znova príde ochladenie 😠

@lubka0506 a vy ste mali aký víkend? akosi sa tu menej ukazuješ, tiež si skoro oká umývala? ja nie, ja som ich umývala pred týždňom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre