Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

puska16
20. okt 2009

ahoj katus, vsetci sme v teme : objednavka do vesmiru: prosim si babo 🙂 vies pozitivne naladene...pod tam 😀

katka.he
20. okt 2009

hej viem aj ja tamchodim..len som chcela vediet ci tu je niekto.... 😉

bobjan
20. okt 2009

čus 😉

andreyca
20. okt 2009

ahoj lubka0506 - dakujem za privitanie v teme... 🙂

puska16: v "objednavka do vesmiru: prosim si babo" som este nebola...ked tu nebude nikto skocim aj tam a tu teraz nikto 🙂

lubka0506
20. okt 2009

...kde ste kto?... 🙂

lubka0506
20. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mata1001
20. okt 2009

ahojte baby,tak vcera som bola u p.Kopacovej.je strasne mila a zlata-
mam jest 2x denne vitamin E, pit gynastan.od najblizsej mrchy po dalsiu mrchu sa mam naparovat nad mliekom a cesnakom.a od decembra si mam davat obklady na brucho-zemiaky,sol,ocot.mam si to prikladat na brucho...takze tak...

a ste tu niektora?

lubka0506
20. okt 2009

ahoj mata si tu ešte???? 😵

natalca
20. okt 2009

Ahojte dievcata, aj ja patrim do tejto skupinky. Z hrozou som zistila, ze uz budem mat 35 a babatko este nikde. Doteraz som sa starala len o cudzie deti (som ucitelka), ale uz celym svojim JA tuzim po svojom vonavom uzlicku. V piatok som bola na preventivnej prehliadke a s este vacsou hrozou som zistila, ze uz som trochu stara. Doteraz mi to akosi neprekazalo, neponahlala som sa, aj ked je pravda, ze uz 1 a 1/2 roka neuzivam antikoncepciu. Fungovali sme len na ratani plodnych dni. A teraz mi lekar na preventivnej prehliadke zistil napuchnuty, upchaty pravy vajecnik. Dal mi nejake lieky, mam si nakupit zenske caje a v aprili mam prist na kontrolu. Vraj ak neotehotniem dovtedy, posle ma na vysetrenie do BA. My sme z NR. Mam z toho vsetkeho obavy. Chcem urobit vsetko preto aby som do aprila otehotnela, predpokladam, ze ste tu vsetky take, ktore uz so snazenim mate ake-take skusenosti. Viete mi povedat kde mam zacat? Comu sa vyhnut... a tak? Tuto stranku nepoznam, registrovana som len od vcera 🙂 Dakujem za vsetky rady.

lubka0506
20. okt 2009

vitaj natalca 🙂 aspon niekto tu je... 😵 Neboj nič nieje stratené aj ked máš 35 😵 My sa s mm snažíme 6 rokov a ešte rok predtým som vysadila HAK. Mne robili laparoskopiu 2krát a HSG-to sú ludovo povedané prefuky. Je to dost dlho do apríla čakat,predsa máš 35...ak ešte možno nejaké vyšetrenia manžela...poviem ti je to beh na dlhé trate...Ja som si nedávno kúpila Gynastan čaj,poradila mi to bylinkárka možno si o nej niečo čítala na MK. Neboj,hlavne sa nestresuj. 😉

natalca
20. okt 2009

prefuky... nieco som o tom pocula, znie to bolestivo, je to tak?

lubka0506
20. okt 2009

natalca ja som počula že je to bolestivé ale mne to robili pod narkozou a robili mi aj laparo...popri tom.Po nerkoze ma bolelo všetko ale dá sa to prežit...neboj. 😵

natalca
20. okt 2009

Lubka, trocha si ma upokojila, vies, nie som posero, ale uz mi fakt prihara a trochu bolesti sa mi vydrzat oplati. Hned zajtra pobezim kupit Gynastan a po mrche si zacnem merat teplotu. Co by som mala este urobit?

lubka0506
20. okt 2009

natalca mne ešte poradila bylinkárka vitamín E...najprv som brala 200 ale teraz som si kúpila 400 tá je silneišia...ja som tiež merala kedysi teplotu,ked mi to moj predch.lekár kázal ale bolo mi to nanič ani sa na to nepozrel,mohla by si vyskúšat aj ovu testy....a ty určite pozeráš ordináciu,ked si tu cez reklamu... 🙂 alebo nie?

lubka0506
20. okt 2009

tak ja pojdem,ešte idem niekam autom nakuknem zajtra ked prídem z práce...želám Dobru noc... 😵

natalca
20. okt 2009

ano, pozeram ju, prepac, ze som nereagovala.. ☹ dakujem velmi pekne za rady, zajtra idem na velky nakup, aj ja Ti zelam Dobru noc a uspesny pracovny den 😵

lubkabb
21. okt 2009

ahojte babenky, ako sa mi máte? Čo nové? Ja som chorá a už druhý deň ležím s teplotou v posteli. Teraz som len nakukla a idem späť ležať. Už ma to nebaví ☹ Ak mi zajtra bude lepšie tak prídem a prečítam zameškané. Majte sa.

mata1001
21. okt 2009

lubka sup do postele a vypotit sa.najlepsie na cudzom tele 😀 😀 😀 myslim mm telo.. 😀 😀 😀

katka.he
22. okt 2009

pekne ranko....kde ste kto?

bobjan
22. okt 2009

sewas🙂

Mata, prečo až od decembra obklady??? 😕 Máš presne to čo ja...čo máte za problém??

katka.he
22. okt 2009

ahoj bobjan.... ako sa mas?

bobjan
22. okt 2009

Katka pohodka, som tu sama, tak zatiaľ klídek, tabáček 😉 A ty? Dnes by som mala ísť na utz, tak som zvedavá čo mi povie na to moje trojdňové krvácanie, či to bola mrcha alebo nie....mám si ale po 13-tej zavolať, či budú robiť...ak hej, tak na 16-tu mám byť u dr... 😝

katka.he
22. okt 2009

tak ti drzim palce..vsetky....aby to dopadlo v tvoj prospech- to vysetrenie🙂

katka.he
22. okt 2009

a inokedy to mas ako dlho?

bobjan
22. okt 2009

no tak 5-6 dní aj so špinením....no to som teda zvedavá...

katka.he
22. okt 2009

velmi ti drzim palceky...ach keby si uz aspon ty prelomila a prekonala tu barieru a konecne by sme sa dockali krasnej tehulky 🙂

bobjan
22. okt 2009

katka, ďakujem ti mooooc, ale u mňa to buď bola nejaká porucha, možno z obkladov, ja neviem...alebo cysta, alebo čo 😕

katka.he
22. okt 2009

..bobjan ...volala si uz?

puska16
22. okt 2009

ahoj katka a bobjan...bobjan nenapinaj nas uz 😉 verim ze to bolo z tych obkladov a ty sa cistis... 🙂

katka.he
22. okt 2009

cavles puska...a ty sa mas ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre