Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

aadulik2110
14. nov 2011

@tanyja a ešte som zabudla dodať, že dnes sme boli s manželom u zubára - obaja na preventívke a manžel nakoniec odišiel s vytrhnutým zubom, tak mi teraz spinká ako bábo

zuzana0612
14. nov 2011

@zuziklc29 skôr sa nedalo. u našich nemáme net, keď nezoberieme nb. a na dome, keď pracujeme, nemám ani čas pozrieť na pc. ale som rada, že som vám chýbala.... 😉

zuzana0612
14. nov 2011

@aadulik2110 som si čítala, aké máš problémy so svokrou... kedy sa plánujete sťahovať? čo ešte potrebujete spraviť? my by sme chceli na jar, ale asi skôr až cez leto. lebo ešte treba dosť toho porobiť. stropy sadrokartonové, obložiť kúpelku, vystaviť krb. a potom malovať, dať plávačky a dlažbu...drahý musí spraviť kuchynskú linku, nejakú skrinku do obyvačky. pokrovie ešte nemáme skoro vôbec. ale tiež ho ešte nebudeme potrebovať využívať. keď tak na sušenie prádla.

aadulik2110
14. nov 2011

@zuzana0612 no my toho ešte máme na práci stráááášne veľa, teraz zatepľujeme strechu a stavajú sa priečky, takže my sme na úrovni hrubej stavby... potom sa bude robiť elektroinštalácia, vodoinštalácia, podlahové kúrenie, omietky, dlažby, stropy do izieb, nakoľko v jedálni, kuchyni a obývačke budeme mať otvorený priestor až po drevom obloženú strechu, samozrejme mm bude robiť nábytok.... plánovali sme, že sa budeme sťahovať než sa bábo narodí, ale nakoľko sa nám podarilo otehotnieť skôr, tak to nestihneme, ale verím tomu, že niekedy v lete sa nám podarí presťahovať

zuziklc29
14. nov 2011

@zuzana0612 no jasne,ze chybala . . .ani u mojich rodicov nemam net . . .ved vtedy si treba aj oddychnut a venovat sa rodicom 😀

zuzana0612
15. nov 2011

@zuziklc29 jasné, treba sa aj rodičom povenovať. lebo od kedy prerábame, tak som s nimi málo. cez leto sme tam chodili tak raz do mesiaca. teraz už trochu častejšie.

zuzana0612
15. nov 2011

@aadulik2110 tak to máte toho naozaj ešte dosť. my máme elektriku a omytky hotové. radiatory zavesené. len ich napojiť. a kde máte dom? máte to ďaleko od terajšieho bývania? my musíme chodiť autom. nie je to ďaleko, ale ani blízko.

pancuska
15. nov 2011

ako tak pozeram peciete tu same dobroty,robite chute a ze pribera sa s hormonou 😉
@zuziklc29 tak si sa rozhodla mterstvo odlozit? a mozno este aj prekvapis a ma predbehnes 😉

zuziklc29
15. nov 2011

@zuzana0612 no ved to . .my tam zase chodime viac cez leto a cez zimu len obcas.Mam to 150km a ked nasneziu,tak nasi cestari vtedy plataju cestu namiesto toho aby ten sneh . . . .ach jaaaj ☹

zuziklc29
15. nov 2011

@pancuska alebo budeme spolu . . .to by teda bol riadny gol 😀 no pecieme pecieme,dnes idem robit jablcnik lebo som robila vyzivu a nejake jablka ostali tak idem na to . . . .no ale to fakt su tie hormony . . . . .jaaaaj moje nervy

zuzana0612
15. nov 2011

@zuziklc29 tu to býva cez zimu tiež veselé s cestami. samé kopce... väčšinou tak raz za zimu je fakt stav, že sa mi nedá dostať ráno dobre do roboty alebo poobede naspäť. a s našimi je to rovnako.

pancuska
15. nov 2011

@zuziklc29 tak to by bola remiza 😉 a tomu sa hovori stastie,co v mojom pripade mat to stastie nehrozi 😉 vcera som mala den piatok 13teho,este ze pojdem do roboty uz len dnes a zajtra.... 😉 a na ako dlhu dobu odides? ☹

lubka0506
15. nov 2011

ahojte🙂 čo je nové?...inak vy ste ranostaji 😀 ...nehovorím že som priam vstávala ale schrupla som si do 9,00...mne sa tak nechce vstávat ked nemusím! V piatok mám kontrolu a od pondelka pojdem do práce...
@zuzana0612 iný ranostaj! 😉

aadulik2110
15. nov 2011

@zuzana0612 nemáme to ďaleko, len prejdeme svokre cez záhradu, cestu a už sme u nášho domčeka, no práce je ešte kopec,ale zas nemáme veľký dom, taký malý bungalov s 3 izbami, pracovňou, jedálňou, kuchyňou, obývačkou a samozrejme wc a kúpeľňa.

zuzana0612
15. nov 2011

@lubka0506 ja mám budík na 4:45.... 😉

zuzana0612
15. nov 2011

@aadulik2110 my tiež nemáme veľký dom kúpený. dole kúchyňa, obývačka, spálňa s malým šatníkom, pracovňa, špajza a kúpelka. na poschodí dve izby a kúpelka. ale to nebudeme zariaďovať, kým sme sami.

tanyja
15. nov 2011

@aadulik2110 tak to bolo dobré, dobre ste sa mm dohodli a je to nepekné teba takto obchádzať, to je ich prejav lásky
dnes ráno som mala takýto "prejav lásky" na stole - miesto mäsa blana, ktorá skončí v tanieri jedine psa......to nám poslala svokra 😒
@zuziklc29 ja zase nestíham 🙂 včera perno, dnes perno, nenudím sa, dopijem kávu a ideme ta ta ta
@zuzana0612 nie že znova ochorieš v tej zime 😒 a vítame ťa v klube červenolícich 😀 ja som tiež v nom a @zuziklc29 tiež, že kto sa k nám ešte pridá

tanyja
15. nov 2011

@zuzana0612 zariadite potom podľa potreby 😉
ja idem, malý dnes veľa nepospal, iba necelú hodinu 🙂 ale je svieži , takže majte sa tu krásne a ani tú kávu som si nedopila...

tanyja
15. nov 2011

@zuziklc29 kde si sa stratila? akosi tu viazne komunikácia 😒 , tak ja si dopijem môj aklholičny strik a idem spať 😨
ako cestuješ do AT? sama na aute alebo taxikom?

zuziklc29
16. nov 2011

@zuzana0612 ja mam to iste . . .ked idem dole do Lucenca,tak kopec a potom dalsi . . .ale cez zimu chodime na Prievidzu tam je to viac udrziavane ako na Zarnovicu . . . . .
@tanyja jaaaj to vies mam uz nervy.chodim taxikom.on ma dovezie do Blavy tam ma vezme rakusky taxik a ide sa do rodiny. . . .uz mam stresy ☹
@pancuska juuuj az dva tyzdne ale neboj ja sa Vam vratim a budem mat plno zazitkov a aj vy tak mi to tu potom popiste 😀
KOCENKY JA SA S VAMI LUCIM UZ TERAZ LEBO V NOCI ODCHADZAM.TAK VAM PRAJEM KRASNE DVA TYZDNE A UZITE SI TO.MAM VAS VSETKY RADA A NEZABUDNITE NA MNA............ ☹

zuziklc29
16. nov 2011

kocky tu je stranka kde si viete pozriet ake babo chcete . . .dievca alebo chlapca . ..da sa tam vase meno.datum vasho narodenia apriblizne cas kedy ste sa narodili.potom sa zaskrtne ,,Ich will verhüten.,, a date BERECHNEN . . . . .vyhodi vam to tabulku,kde na kazdy mesiac ssa vam ukaze ci v ten mesiac bude chlapec alebo je posilnene dievcatko . . . . . . .http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

zuzana0612
16. nov 2011

@zuziklc29 majú tie kopce nejaké čaro... 😉. maj sa pekne tie dva týždne a nezabudni na nááááááááááás.. 😉

lubka0506
16. nov 2011

@zuziklc29 Dávaj na seba pozor a štastný návrat!!! 🙂

zuziklc29
16. nov 2011

@zuzana0612 to ano tie kopce su krasne ale ked mas byt v zime zapadnuta s autom to nie je ktovieco ☹
@lubka0506 dakujem a nezabudnite na mna . . .ja na vas nezabudnem . . . . . .sa tesim ked pridem . . . .

tanyja
16. nov 2011

@zuziklc29 a čakáme, čo napíšeš ako bolo, dnes som akosi nestíhala písať - veľa roboty
@zuzana0612 @lubka0506 ja sa s vami tiež lúčim, odchádzam na 2dni ku kamarátke užiť si bez chlapa, ale s malým 😉

pancuska
16. nov 2011

@zuziklc29 stastnu cestu,aj ked je mi luto ze som ta uz osobne nestihla.....a dufam ze sa nam coskoro vratis a nezabudni nam nieco priniest.....aspon nejaku peknu spravicku!!!! 😉

janemari
17. nov 2011

@zuziklc29 tak mne to podla tejto tabulky vyšlo presne 😉 A stymi cestami máš pravdu,lebo ja v Žarnovici bývam a je to katastrofa

pancuska
17. nov 2011

@janemari ano presne? lebo mne to vychadza vzdy cez mrchu?!!! zeby som mala vtedy plodne dni? 😉

janemari
18. nov 2011

@pancuska ževraj sú ženy ktoré majú ovuláciu cez mrchu čo nechápem,ale aj moja kamoška otehotnela nie síce cez mrchu ale 1 alebo 2 dni pred mrchov. Tak mi sme skúšali viac krát a nevyšlo a zrovna ked som po IVF čakala na KET tam tam vyšiel dátum podľa tabuľky tak som si povedala skúsime ved za to nič nedáme ideme na KET a zober si vyšlo to a dokonca aj dievčatko napriek tomu že som túžila po chlapčekovi.Aj IVF mi vyšlo na ten dátum resp.tesne okolo toho dátumu a nevyšlo to.

pancuska
18. nov 2011

@janemari pockat len ked ja nie som este s IVF taka skusena a tak este neviem co znamena KET 😉 mozno ta tabulka bude mat aj v mojom pripade pravdu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre