Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
4. nov 2009

makdi a ktorý si DC? vyznáš sa v grafoch?

miru.j
4. nov 2009

manzel pride az 22:30 a potom nanho vhupsnem 😀 😀 😀

lubkabb
4. nov 2009

Veru miru, je to veľmi ťažké, ale keby som už mala detičky, tak som pokojnejšia a nebála by som sa tak veľmi. V mojom okolí sú teraz samé tehulky - v práci 2, kamošky 2. Jednej idem 21.11. na svadbu - čaká dvojičky.

lubkabb
4. nov 2009

miru a ty sleduješ BT, ked vieš že máš plodné dni?

makda
autor
4. nov 2009

lubka, dnes som 12DC. v grafoch sa vobec nevyznam ☹

lubka0506
4. nov 2009

miru máš pravdu,neviem či sa s tým sá niekedy úplne vyrovnat...Makdi poriadne využi uvulku... neboj doki vám aj sex naplánuje... 😉

lubka0506
4. nov 2009

folikul už ked má aspon 20mm tak je schopný oplodnenia a nič si z toho nerob ja som z grafov jelen... 😀

lubka0506
4. nov 2009

kde ste sa stratili? 🙂

lubka0506
4. nov 2009

dobre tak aj ja pojdem...neviem síce čo budem do rána robit ... 😵

miru.j
4. nov 2009

Pokojna ano...som.Bola som velmi mlada vo veku svojej dceri ked som po prvy raz otehotnela a v 18tich som mala uz dve babatka.EXmanzel bol despota a nemal nas rad,rozviedla som sa s nim.S mojim druhym manzelom sme sa v zali pred dvomi rokmi,ale sme spolu od roku2000.Od sameho zaciatku tuzi po svojom dietatku.A ja som nestastna,ze mu to neviem splnit pretoze je to uzasny clovek a zasluzi si byt otcom.Teraz mam 3kamaratky ktore maju babatka.Ked ho vidim ako ich pestuje privoniava ku nim a prihovara sa boli ma srdce a myslim len na jedno teraz som mohla byt uz v 27tt a boli by sme o dost stastnejsi

lubka0506
4. nov 2009

...aj to poznám aj ked som možno tolko neprežila ako ty...nerozmýšlala si nad centrom?

miru.j
4. nov 2009

...jaj ano sledujem si ovulku 😉

lubkabb
4. nov 2009

no miru, mne tiež ide srdiečko puknúť, keď vidím ako to vie s detičkami a ako sa venuje mojim neterkám, ako ho zbožňujú...

lubkabb
4. nov 2009

lubi, kam by si šla...ešte chvíľu zostať. varila som si čajík.

lubka0506
4. nov 2009

no aj ja ju sledujem aj ked si nemeriam na to som pohodlná...predtým som si 2 roky poctivo merala a zapisovala a moj vtedaiší doki sa na to ani nepozrel...tak som povedala že už to robit nebudem...

lubkabb
4. nov 2009

ja sa meraním BT chcem dozvedieť čo najviac o svojom cykle

miru.j
4. nov 2009

...moj drahy nechce o tom ani pocut...vraj ked to bude mat prist tak to pride,lebo to bude chciet aj panbozko

lubka0506
4. nov 2009

ja tiež popíjam gynastan a poviem ti pravdu že sa nemám kam ponáhlat aj tak nemožem do rána spat, lebo mám íst na jedno vyšetrenie...neviem síce čo budem do rána hore robit ale príde mm tak asi venovat sa jemu... 😀

makda
autor
4. nov 2009

no ja sa zatial spolieham na folikulometriu a potom uvidime. no dufam, ze BT nebudem uz musiet merat 😉

lubkabb
4. nov 2009

prečo nemôžeš spať? to je aké vyšetrenie?

miru.j
4. nov 2009

aj ja uz sa toho mojho neviem dockat 😉

lubka0506
4. nov 2009

...ani moj nechcel o tom počut ale po šiestich rokoch privolil...tento mesiac máme termín v GF v Blave...

miru.j
4. nov 2009

Velmi Ti drzim palce 🙂

lubka0506
4. nov 2009

...na kontr. vyšetkenie či mi už náhodou necvoklo... 😀 😀 😀

lubkabb
4. nov 2009

no, také vyšetrenie by sa aj mne zišlo 😀 😀 😀

lubka0506
4. nov 2009

mne to nechce odosielat odpovede... ☹

lubka0506
4. nov 2009

...miru Dakujem,trošku sa toho aj bojím ked ti mám pravdu povedat... 😒

makda
autor
4. nov 2009

lubi, aj ja chcem ist 😀 😀 😀

lubka0506
4. nov 2009

kam chceš íst???

lubka0506
4. nov 2009

jááááj už mi došlo.... 😀 😀 😀 aj ja chcem íst... 😀 😀 😀 ale spat.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre