Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
3. nov 2009

lubibb jasne treba vymenit.to neznamena ze ked bol dobry ked tvoja mamina rodila tak ze je ok aj teraz...ja neviem ale ja by somho asi menila za mladsieho.

mata1001
3. nov 2009

skus si ho vytlacit ak mas kde... 😉 a ak nie tak asi nakresli.

lubka0506
3. nov 2009

...mata tak 2 v 1???? 😀 ...lubi nesonduj cez kamošku zožen si číslo na neho a opýtaj sa ho to priamo. ...my sme dnes zo švagrinou zhánali gyndoša, lebo ona chodila k tomu čo ja a povedala že už tam nepojde...a na rovinu sa ho opýtala že či by ju nezobral tak jej povedal že nech zavolá sestričke a povie že sú dohodnutý...

mata1001
3. nov 2009

boze ale som mudra 😀 😀 😀

lubkabb
3. nov 2009

no, nemám tlačiareň a skoro ráno to nebudem mať kde vytlačiť. Tak asi nakreslím ... Ma vysmeje...

lubka0506
3. nov 2009

neboj nevysmeje ved má 70... 😉

mata1001
3. nov 2009

nevysmeje!!
ja som tiez brala minule graf a vies co mi povedal?ze este taketo nevidel a ze som prva co mu taketo nieco priniesla.no chapes?

lubkabb
3. nov 2009

aspoň uvidí, že to myslým vážne.

lubka0506
3. nov 2009

kde nám zmizli ostatné baby??? no ja pojdem tiež o chvílu ordinovat... 😵

makda
autor
3. nov 2009

lubkabb, podla mna ho vymen co najskor. cas bezi a ak ti ma iny lekar pomoct, netreba to odkladat. a ako pise lubka 0506, neries cez kamosku, skus tam zavolat

mata1001
3. nov 2009

jasne lubibb len mu to zober...a povypytuj sa.inac ja ked k nemu idem tak si musim pripravit v cakarni otazky lebo vnutri na polovicu zabudnem.pripadam si jak cvok ☹

lubkabb
3. nov 2009

veď aj ja zabúdam...musím zistiť to číslo, lebo má novú ordináciu a tá kamoška tam ešte nebola. Ale ja sa už teraz určite rozhýbem.

lubka0506
3. nov 2009

...mata to poznám a ešte polovicu aj zabudneš povedat... 😵 čím to je ???? ...asi stárneme... 😝

mata1001
3. nov 2009

lubi asi hej sme stare 😀 😀 😀
uz som rozmyslala ze si to napisem,ale zas aby som tam pred nim vytahovala papierik tak by som vyzerala jak debil.

lubka0506
3. nov 2009

...no sme staré ale humor nás neopúšta... 😵

lubka0506
3. nov 2009

baby ktorá to robila chute s čokoládou???

lubkabb
3. nov 2009

veru staré, o 8 týždňov mám 30! To je hrôza.

makda
autor
3. nov 2009

presne ako pisete, s vekom nam asi ubuda pamat. pred rokmi to bolo ovela lepsie 😀

lubka0506
3. nov 2009

...to nevadí ved preto sme v tejto téme... 😵

makda
autor
3. nov 2009

no to ano, ale este aj k lekarom by sme mali chodit s notebookom, aby sme si vedeli vsetky tie veci pripomenut 😀

mata1001
3. nov 2009

lubi506 jaaaaaa som jedla coki ale uz som ju zjedla 😝 😝 😝
lubibb blizi sa ti to!!!ja mam az v juni... 😉

lubka0506
3. nov 2009

...no to s tým notebookom je dobré... 🙂 ....mata ja som si musela otvorit snickers...mnaaam 😵 a zajtra neoblečem gate... 😀

makda
autor
3. nov 2009

no kocky, pre dnesok sa lucim. musim ist vyvesat pradlo, potom sprcha a veget 🙂. tak prajem prijemny vecer 😉

mata1001
3. nov 2009

snickers? mnam take mozem.sice ja mozem vsetko sladke a vela,vela,vela...okrem rumovych praliniek... 😝

lubka0506
3. nov 2009

tak sa maj papa... a o chvílu pojdem aj ja zajtra sa stretneme 😵

lubkabb
3. nov 2009

tak sa majte baby...držte palce k dr. Pa zajtra.

lubka0506
3. nov 2009

...ja mám z praliniek rada ten rum 😀 😀 😀

mata1001
3. nov 2009

makda ahoj a pekny vecer.
baby idem aj ja.musim sa ist venovat mm,uz ma nenecha na pokoji.a potom ide panelak...ahojte zajtra... 😉

lubka0506
3. nov 2009

aj ja idem do sprchy a k teelke... 😵 Tak zajtra ...papa...a dobrú noc... 😵

lubkabb
4. nov 2009

Ahojte baby, dnes tu nikto nie je? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre