Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
3. okt 2009

Ráno nasliním a keď prídem z práce študujem. Len sa tam nemajú dávať spenené sliny. Stál 11 Eur, baterky sa dajú vymienať, takže je to nafurt.

lubkabb
3. okt 2009

kúpila som to normálne v lekárni ... lekárnička vravela, že teraz baby len toto pýtajú. Ja tomu verím. Sliny vedia tiež veľa prezradiť, vylučujú sa tam soli.

mata1001
3. okt 2009

aha no neviem...asi ostanem pri BT,ovu testoch a pri hliene...

m.a.y.a.
3. okt 2009

ahoojte noo aj ja patrim do skupinky 30 resp. za par dni uz 31 a baby este nemame, zaciatok sept. sme o prve prisli ☹

lubkabb
3. okt 2009

veď ja to tiež radšej poistím zo všetkých strán.

lubka0506
3. okt 2009

lubka bb vymenila by som ho aj skor ale ja som čakala že to zariadi príroda... 😒 no a potom sme chodili do BB k lekárovi viac ako rok...no a potom som lekára zmenila...

lubkabb
3. okt 2009

m.a.y.a. ... viem čo prežívaš, som na tom rovnako. Je to už 5 mesiacov, ale stále som sa s tým nevyrovnala.

lubkabb
3. okt 2009

ku komu v BB ste chodili?

lubkabb
3. okt 2009

stále si hovorím: musíš byť silná, čoskoro sa dočkáš.

lubka0506
3. okt 2009

m.a.y.a ...je mi to lúto... ☹ to ta muselo stát vela síl...

mata1001
3. okt 2009

lubka bb myslis ze sa tomu da verit?no ja nehovorim ze nie,len sa pytam...
maya och to mi je luto.... ☹ ☹ ☹ ☹

lubka0506
3. okt 2009

chodili sme k dr. Kubišovi...

lubkabb
3. okt 2009

a sľúbila som si že budem pozitívne myslieť, lebo psychika asi naozaj veľa robí. Len keby sa to dalo - prestať sa trápiť.

lubkabb
3. okt 2009

mata - povedala som si, že to skúsim. V staršej téme tu niekde baby písali, že to funguje a že sa im s tým podarilo otehotnieť. Tak som si povedala, že za skúšku nič nedám. Veď to stojí rovnako ako 3,5 ovu testu a zostane mi to navždy. Navyše je 2 roky záruka.

mata1001
3. okt 2009

jaja lubkabb mas pravdu...ach ta psychika...a stres...no a hlavne nemysliet na to.ale neda sa to... 😖

lubkabb
3. okt 2009

lubka toho dr. nepoznám ani som o ňom nepočula.

lubka0506
3. okt 2009

lubka a kolko je to pár hodín schnút??? 😒

m.a.y.a.
3. okt 2009

babenky dakujem a veru treba pozitivne mysliet, my teda vieme ze to ide len to musime dotiahnut do konca takze pol roka mame pauzicku ale na jar mozeme skusat)) teraz cakam na prvu mrchu po kyrete a snad pride.

a citam ze meriate a .. ja som zatial nemerala len kontrolovala hlien a islo to a dufam ze aj pojde

a lubkabb ja som tiez z BB )))

lubkabb
3. okt 2009

musí to byť úplne zaschnuté. Keďže tam nanášam poriadnu dávku slín, schne to aj vyše 2-och hodín. Ale výsledok mi stačí vedieť aj večer 😉

mata1001
3. okt 2009

ale ked si sledujes hlien a zapisujes BT a spravis ovu test...
ale mas pravdu za skusku nic nedas...

lubkabb
3. okt 2009

m.a.y.a. - jaj ale som rada, že tu mám rodáčku 😀

lubka0506
3. okt 2009

lubka bb je to androlog a sexuolog, chodili sme k nemu každý mesiac na spermiogram...sídli v nejakom penzione a sú tam aj iný lekári...blízko toho je nejaký nábytok a lekáren...ja som o nom čítala aj v novinách...

lubkabb
3. okt 2009

no s BT ešte len začnem, aspoň porovnám výsledky, že čo je spoľahlivejšie. Bude to taký experiment. Len sa musím naučiť merať BT. A ovu testíkmi už nebudem musieť plytvať zbytočne. Ozaj a tie sliny musia byť hneď zrána po prebudení - nesmie sa pred tým umývať zuby ani nič konzumovať.

lubkabb
3. okt 2009

lubka, už viem myslíš asi niekde pri Novamede.

lubkabb
3. okt 2009

a ten dr. vám vobec nepomohol?

zuzanockamt
3. okt 2009

lubkabb ... meranie BT je jednoduche ... vzdy rano predtym ako vstanes z postele odmerias teplotku a zapises do grafu na nete a on ti potom vyznaci, ci bola a kedy ovu 😉

mata1001
3. okt 2009

lubkabb meranie bt nie je nic tazke...pred vstavanim z postele si pichnes teplomer do ust ,konecnika alebo posvy.meraj kazdy den vtu istu hodinu.ja si to zapisujem do grafu na FF.ja som si kupila digit teplomer.je asi lepsi...

lubkabb
3. okt 2009

Ozaj a ak máte doma hocijaký mirkoskop, tak tester ani nemusíte kupovať. Stačí akýkoľvek.

zuzanockamt
3. okt 2009

ja meriam klasickym ortutovym este ... ale asi tiez kupim digital 😉

mata1001
3. okt 2009

zuzka si ma predbehla 😀 😀 😀 😀
ale neva Lubka si to moze porovnat ci to robime rovnako 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre