Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
12. nov 2009

lubi506 cmuk cmuk cmuk...

aj ja vam to zelam.kazdej jednej...baby predstavte si zeby sme otehu vsetky...este len to by sme klabosili.toto by bola nasa horuca linka 😀 😀 😀 😀

m.a.y.a.
12. nov 2009

baby ste ma vyplasili s tym tehu pocas mrsky, my sme sice nie pocas ale dva dni po tak snad nebudem tehu !! by ma asi drblo este musime vydrzat 😠

lubka0506
12. nov 2009

baby ja vám poviem pravdu...chodila som do augustových snažiliek a po čase mi nerobilo dobre, ked boli skoro všetky kočky tehu možno aj na prvý šup...je to také...teraz tam kuknem iba občas...

mata1001
12. nov 2009

mayka a nebola by si stastna keby si bola tehu? 😉

lubka0506
12. nov 2009

maya prečo vydržat? kvoli predchádzajúcim problémom?

mata1001
12. nov 2009

no lubi vidis tu nieje este zatial ziadna tehu.tak s nami ti je lepsie,vsak? 😀 😀 😀

m.a.y.a.
12. nov 2009

joo bola ale nebude to skoro po kyrete ?? ale som sa ukludnila poznam svoje telo ze ovulka nem bola tak budem v klude kym nepride mrcha

lubka0506
12. nov 2009

nebojkaj 😉

lubkabb
12. nov 2009

ja už tiež chodievam len do tejto témy. Mi je ľúto, keď sa tehulky bavia o radostiach tehotenstva a o prípravách na materstvo, nakupujú oblečenia, kočík... ☹

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubkabb: ja som tiez pisala do inej temy ale presne ako pises je mi smutno tak radsej skocim sem k nam 30ckam 😀

lubkabb
12. nov 2009

m.a.y.a. boli tu v starších témach aj baby, ktoré otehu hneď po kyrete, alebo po prvej mrche. A ich tehu bolo ok. Niekedy ma mrzí, že sme nezačali hned. Možno by to vyšlo. Alebo by sa skorej prišlo na problémy. Takto sa mi to stále len oddialuje.

lubka0506
12. nov 2009

baby možno nemám pravdu ale ja si myslím že keby som otehu...tak to asi tak strašne nerozoberám...čušala by som aspon tri mesiace...ako myslím nevytrepala by som to hned verejne...asi by som sa bála...

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubkabb: my sme tiez chceli ale dok, povedala ze je lepsie pockat ze si maternica musi oddychnu tak poslucham nechcem to zazit znovu!! papkam vitaminy a cakam na januar

mata1001
12. nov 2009

babky nebojte a nezufajte.30 r je najlepsi vek na otehu.
kolko mate vlastne rokov?
a kedy ste sa narodili? -ANKETA 😀 😀 😀

ja 9.6.1980 mam 29,5 roka.

lubka0506
12. nov 2009

aj mne sa zdá že sa to všetko tahá...zdá sa mi že mám problémy už dlho a bojím sa aby sa to nenatahovalo aj v tom centre...

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubka05: tento krat suhlasim s tebou nic nepovedat kym to nebude ok, aj sme si to tak s muzikom povedali ze ak sa podari cusime ako blchy pod perinou 😀 😀

lubkabb
12. nov 2009

ja 28.12.1979 - za pár týždňov 30!

lubka0506
12. nov 2009

dúfam mata že máš pravdu 😵 a nejdete k telke? čo idete pozerat????

m.a.y.a.
12. nov 2009

mata ze anketa 😀 😀 😀
tak ja 17.10.78 a mam 31 😎

mata1001
12. nov 2009

jeee lubi skora gratulation...

baby ja keby som bola tehu ja to nevydrzim nepovedat to!!! ☹

m.a.y.a.
12. nov 2009

ja pozeram panelak live cez neta takze nemam problema aj pisat aj pozerat a cakam na muzika pride z prace a by sme sa mohli aj lubkat)) 😀 😀

lubka0506
12. nov 2009

ja som stará hepa...14.8...som mala 30 ☹ ☹ ☹ lubi tak ty si vianočné prekvapenie 😀

lubkabb
12. nov 2009

baby a dr. nenechávajú po prvom potrate na rizikovom? Či zasa až po druhom alebo treťom? Ja by som bola kľudnejšia, keby som doma oddychovala. A častejšie chodievala na prehliadky. Sa bojím, že som potratila zo stresov v práci. Teda mohla to byť jedna z príčin.

lubka0506
12. nov 2009

baby ja by som to povedala len tým s ktorými si píšem a to v IP 😵 mayka to sa dá???? aj pozerat aj písat????

m.a.y.a.
12. nov 2009

baby ake to stare hepa to co ved ja tu vyzeram najstarsia tak co to za negativa !!! sme mlade zivot pred sebou a hlavne budeme tehulky !!!

mata1001
12. nov 2009

lubi ze star ahepa.no lebo my sme mladuchy 😀 😀 😀
ja budem panelak...
na zajtra vymyslim nejaku anketu...moja piatkova uloha.zajtra nebudem pracovat ale vymyslat... 😀 😀 😀

lubkabb
12. nov 2009

mňa mamina prenášala skoro 2 týždne! Ináč, nie je to nič moc mať narodky tak skoro po Vianociach.

lubka0506
12. nov 2009

baby ja vám poviem že keby som ostala tehu tak si pýtam marodku,ja mám robotu tažšiu a je tam zima v chladiakoch...takže súhlasila by som z PN

mata1001
12. nov 2009

lubi to ti verim,,,ziadne darceky,co? 😀

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubka05 obcas mi to ide mam tu otvorenych viac listom a ficim mne staci ked pocujem a ked sa nieco deje tak kuk na neta ))

lubkabb: myslim ze ta moze nechat doma na PN ak mas blbu pracu mna sa to hned pytala takze ked budes chciet budes doma ked nie budes pracovat je to na tebe a hlavne aby si nemala problemy !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre