Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
12. nov 2009

baby zajtra bacha! Je piatok 13-teho!!! 😀

mata1001
12. nov 2009

lubi je to asi blba otazka ale moze ta na marodku vypisat aj gyndos alebo musi obvodna?ja fakt neviem,este ma gyndos nevypisoval...

m.a.y.a.
12. nov 2009

ja idem k zubarovi v piatok 13 dobre co 😀

lubka0506
12. nov 2009

mayka ja som prehliadla tvoj dátum... 🙂 prepáč 😉 baby ja to idem zlúpnut z tváre....neviem či zrkadlo nepraskne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mata pomaly rozmýšlaj aj teraz..dúfam že zajtra tu budeme mat aj mayku... 🙂

lubkabb
12. nov 2009

aj gyndoš, mňa vypísal po kyrete, ked som sa vrátila z nemocky.

m.a.y.a.
12. nov 2009

mata: gyndos ta musi vypisat!! dava tam diagnozu a obvodna taku nemoze dat lebo nie je gyndoska

natalca
12. nov 2009

Tak ja som este starsia hepa 🙂 ja mam 34 ☹
Ahojte dievcata, pravidelne vas citam a naberam info, to co som sa dozvedela na koniku, len tak lahko inde nenajdem. Mam na Vas jednu otazocku, myslite si, ze ked sa po sexiku osprchujem vyplavim si aj vacsinu spermii, mam potom moznost otehu? Vy sa tiez hned sprchujete? 😉

lubkabb
12. nov 2009

tak zasa zajtra...idem si vysušiť vlasy a na tie košele. Dúfam, že to nepreženiem s tým škrobom. sa mi nechceeee 🙂

mata1001
12. nov 2009

baby paci sa vam reklama --ahoj kikus nasi isli na vikend prec...sviecky som uz zohnal...podla mna je super

lubka0506
12. nov 2009

gyndoš ale počula som že sa to robí aj tak že gyndoš dá dobu určitúa potom ta pošle k OL a potom zasa on...

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubka05: ak mi cas dovoli sa isto stavim aj zajtra baby ja si vas inac citam ze co noveho ale ked vela popisete musim vela citat 😠

lubkabb
12. nov 2009

ahoj natalca - ja sa hneď nesprchujem. Viem, že je to blbosť, ale radšej vyložím nohy hore a pomáham gravitáciou. Kamoška tak vraj 2*otehu. Tak neviem.

mata1001
12. nov 2009

nataka,ja osobne sa nesprchujem hned ja si polezim minimalne pol hodinu a dam si pod zadok vankus...ak nemusis nesprchuj sa,

m.a.y.a.
12. nov 2009

ahoj natalca: noo pre istou nechodim hned lebo ze vraj sa to vyplavi tak pekne sme lezkali ked sme robili !!! ale u nas je to pred spanim takze zaspime a neriesime sprchu 😀 😀

lubka0506
12. nov 2009

ahoj natalca...mne povedal gyndoš že sa nemám silno umývat zospodu aby som ich nevyplavila, takže ked do sprchy tak opatrne... mata mne sa nepáči...tá reklama.... 😠 baby ja mám ordináciu...

natalca
12. nov 2009

vdaka za radu, beriem to ako za jednu z pricin mojho neotehu ☹

mata1001
12. nov 2009

babulky ja idem kuk panelak,super som si s vami pokecala a dufam ze aj zajtra sa tu stretneme v hojnom pocte ako dnes.ale ja zajtra dojdem trochu neskor lebo idem s kamoskou na caffe.ahojte

m.a.y.a.
12. nov 2009

mata pekny vecer a snazilkujte sa keby sme na necitali zajtra paa 🙂 🙂

lubka0506
12. nov 2009

natalca baby majú pravdu aj ja chodím do sprchy pred kexikom....potom nohy v lufte... 😀

natalca
12. nov 2009

ani mne sa ta reklama nepaci, mozno to bude tym, ze ju stale opakuju, ale paci sa mi ta z ornge s Marosom Kramarom 🙂

lubka0506
12. nov 2009

natalca žiadna sprcha po sexíku od dnes!!! baby ja tiež idem...zajtra prídite...PAPA a krásne sníčky... 😔

natalca
12. nov 2009

mne to pripadalo take nehygienicke, ale uz sa budem drzat vasich rad, hadam uz konecne....... 😵

lubkabb
12. nov 2009

Baby budete tu niektorá tak o pol hoďku? Ešte sem nakuknem. Ak nie, tak prajem všetkým dobrú noc🙂

m.a.y.a.
12. nov 2009

babenky tak bru nocku paaa

natalca
12. nov 2009

tak aj ja Vam prajem dobru noc, paaaa 🙂

lubkabb
12. nov 2009

baby ste tu ešte? košele mám už namočené 🙂

lubkabb
12. nov 2009

Takže zajtra 🙂

bobjan
13. nov 2009

Ahojte, nikto??

lubka0506
13. nov 2009

ahoj nikto tu nieje???? ☹

makda
autor
13. nov 2009

no, kde ste vsetky??? uz vikendujete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre