Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

alabu
3. okt 2009

fakt?..ja tiez..2 tyzdne v nemocnici a 2tyzdne doma....chytilo ma to v noci...a uz nepustilo..horucky 39..a nenormalne bolesti ☹ v pondelok idem po vyse mesiaci do prace 😉 ...zistili ti ako si k tomu dosla?

shirley
3. okt 2009

u mna to prislo po dovolenke v Chorvatsku, okolo jedenastej podvecer otrasna bolest v podbrusku, teploty, najskor si mysleli, ze je to mimomaternicove tehotenstvo a na druhy den sa potvrdil silny zapal praveho vajecnika, mala som 4 rozlicne antibiotika a potom mi ich este zmenili lebo nezaberali. a pricinu neviem. len dufam, ze to nebude mat vplyv na buduce tehotenstvo, na jar by sme sa chceli zacat snazit... su to uz dva mesiace od toho zapalu, uzivcam vitaminy, kvapky...sem tam ma to este zaboli

lubka0506
3. okt 2009

alabu ja som chodila na folikulometriu, je to sono vyšetrenie cez pošvu.Sleduje sa tým ši sa tvoria folikuly a či narastajú do takej velkosti aby boli schopné oplodnenia...folikul by mal mat aspon 21mm...

alabu
3. okt 2009

to ja som nikde nebola...mala som obojstranny zapal vajecnikov...mala som dvoje antibiotik..ale kedze nezabrali...a zapal sa mi rozsiril az do brusnej dutiny, zmenili mi ich..dostala somdalsie 2 a potom este dalsie...sialene...brala som antibiotika celych 27dni v kuse 😖 bud. tyzden idem k lekarovi na kontrolu a uvidim...ozaj..mas operovane slepe crevo? lebo mne hovorili taku hypotezu ze by to mohlo byt z toho...ze zrasty a tak...

shirley
3. okt 2009

nie, ja operovane slepe crevo nemam, nikdy som nemala nejake gynekologicke problemy, dokonca som bola 2 tyzdne pred tym zapalom na prevntivnej prehliadke a vsetko bolo ok
vraj je nebezpecenstvo ak to prejde do chronickeho stadia a vytvoria sa zrasty, moze to sposit aj neplodnost, ale to si nejak nepripustam, nespomenul ti doktor nieco take?

alabu
3. okt 2009

zatial nie..uvidim vo stvrtok..dam ti vediet...ale zrasty ano..tie mozes mat z cohokolvek...mne lekar spominal ze baba co ma operovane slepe crevo ma vo vacsine pripadov zrasty na pravej strane...ale podla toho co som videla mne sa folikuly robia aj na pravej strane...neviem...mam v tom nejaky chaos 😒
a ozaj mne lekar skor spominali ze mozno aj to bola pricina ze som doteraz nezostala tehotna..ze tam zapal bol a ze teraz vypukol...ja teraz chodim ku gynekologovi dost casto kedze zistuje pricinu preco sa nam nedari...preto som ani nepredpokladala ze by to bolo gynekologicke... 😒
v nemocnici ma vsak prijimal jeden doktor z CAR..dal mi na seba cislo tak ho asi budem kontaktovat..len sa teraz musim dat dokopy z tych anibiotik...

alabu
3. okt 2009

Lubka...diky...a prosim ta ako casto sa tam chodi?..

shirley
3. okt 2009

drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a ozvi sa potom ako si dopadla...ahoj

alabu
3. okt 2009

jasne...ozvem🙂 pa

lubka0506
3. okt 2009

alabu chodila som tam od 12 dna cyklu každý den až pokial nebolo vidno velkost folikulu 23mm a potom o dva mesiace zasa od 12 DC až pokial folikul nepraskol...

lubka0506
3. okt 2009

dobrú noc babenky a krásne sníčky... 🙂 🙂 🙂

mata1001
4. okt 2009

ahojte baby ste tu niektora? 😉

lubkabb
4. okt 2009

ahoj
ja som tu ešte chvíľku

mata1001
4. okt 2009

ahoj preco len chvilku? ☹ ☹

lubkabb
4. okt 2009

no lebo idem až teraz papať a potom ideme ku sestre na návštevu. 🙂

lubkabb
4. okt 2009

Idem kuknúť moje 2 neterky - staršia mala 3 roky a mladšia má 6 mesiacov. Sú to moje slniečka 😵 😵 😵

lubkabb
4. okt 2009

mata nebud smutná, určite sa tu niekto ukáže. A čo si sama domka?

lubka0506
4. okt 2009

ahoj babule,ja somtu... 🙂 ako trávite nedelu?

lubka0506
4. okt 2009

neboj mata ja ti budem robit spoločnost...ak ti to teda stačí... 😀

lubkabb
4. okt 2009

ahoj lubka, zatiaľ príjemne. Dnes sa mi vráti mužíček 🙂 , ale pôjde do nočnej ☹ a to bude chodiť až do štvrtka. ASPON BUDEM MAť PO VEčEROCH VIAC čASU NA KONíKA.

mata1001
4. okt 2009

lubka nie som sama doma,mm spi a potom ide cvicit.tak som rozmyslala ze pojdem aj ja segre nech mi zafarbi haro.aj ja mam krsnata 12r a 5,5r to su sestrine a 3r a 1r su svagrinine a to vseeeetko su moje krstne deti... 😉

lubkabb
4. okt 2009

lubka nahradí lubku 😀 😀

lubkabb
4. okt 2009

mata - ty ich teda máš 😀 .

Baby už musím ísť. Tak sa mi tu majte pekne, možno večer kuknem na vás. Ale ešte ma čaká aj žehlenie pri superstar. Tak uvidíme ako stihnem. Pa pa

mata1001
4. okt 2009

jasne lubka506 ze mi stacis...ja si pokecam aj s tebou.mne sa keca dobre so vsetkymi z vas...lebo uz tolko veci ste mi pporadili.predtym ako som este nechodila na MK tak som o niektorych veciach ani sajnu nemala....

lubka0506
4. okt 2009

ja budem dnes doma lenošit... 🙂 😀 mala by príst tiež sestra s detmi a manželom... 😵 ja mám 3 krsnatá-jedno má 12 r,sduhé 3 roky a tretie 18-ale to je birmovné krsna...

lubka0506
4. okt 2009

...ja píšem ako talian s chybami.... 😀 ano ja som tiež múdreišia odkedy čítam koníka a ešte by ma zaujímal postup ako prebieha umelé oplodnenie...MK a ordinácia to sú potom velmi velké vedomosti... 😀 😀 😀

mata1001
4. okt 2009

no aj ty ich mas dost lubka....a chces ,,dobru spravu,,?idu Vianoce....a ja uz pomaly zacinam rozmyslat nad darcekmi.my kazdy mes oslavujeme niekoho narodky,meniny... 😝 😝 😝 boze to strasne ide do penazi,ale co mam robit...

lubka0506
4. okt 2009

no aj ja už rozmýšlam o darčekoch,lebo potom sa mi bláznit po obchodoch a ešte v zime nebude chciet...ja sa na vianoce teším,my sme mali bláznivý august na meniny a narodeniny,teraz je to v pohode....máš už nejakú predstavu o darčekoch? Ja trošku aj hej...

mata1001
4. okt 2009

moja ja vobec.tej 12 r asi oblecenie lebo ona je uz ,,velka slecna,,-to mi raz povedala ze ona uz hracky nechce.tym 5,3 a 1 urcite hracky,knizky,popripade oblecenie.ale vsetko nemozie kupit krstna ved nieco musim prenechat aj babkam,nie? 😀 😀 😀 😀
daj mi nejaky tip....

lubka0506
4. okt 2009

ja celkom neviem tým večším deto možno oblečenie-ale oni by tak značkové...manželovi tiež jeho značku, tým menším detom hračky a rodičom?...a svokre to už vobec neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre