Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
17. feb 2010

mati, ani mne nie a okrem toho ta stabilita je tam uplne naprd.

ejasmeja
17. feb 2010

Mayi, ako myslis podla cinskeho kalendara? je rok tigra, to myslis? ci daco ine?

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja: na webe fici taky kalendar alebo si daj do vyhladavaca cinsky kalendar pohlavia dietata je tam vek matky a mesiac pocatia a malo by ti ukazat co to bude nooo vacsine to sadlo asi len 2% nie tak sama som zvedava co to bude

ejasmeja
17. feb 2010

tak si idem hladat a hned vam napisem! 😀

mata1001
17. feb 2010

mayka mne dievca. a zakladatelka je makda. 😉 ale aj ta sem moc nechodi.ach tie nase baby.

majus neboj aj ty budes a coskoro.teraz ta caka nejake vysetrenie ci?

ejasmeja
17. feb 2010

no vychadza mi, ze to bude dievcatko, ale zas kazdy mi hovori, ze to bude chlapec, tak ja neviem... 😀

majuska7979
17. feb 2010

mata, nie ziadne vysetrenie, tu v uk nepojdem lebo su tu tupci 😖 ak pojdem na svadbu v auguste to si pekne pojdem do mojej gyndy 😉 pockame pekne rok od snazenia 😉

ejasmeja
17. feb 2010

my mame zatial iba dievcenske meno, chalanske sme zatial nedohodli ziadne. som zvedava, ci sa na najblizsom UZV ukaze... 🙂

m.a.y.a.
17. feb 2010

mata: noo jasne makda nejako mi to uz nepali chce to nejaky cukor 😀 😀

baby tak to budu jasne baby nie ??? nam vychadza chlapec tak uvidime ci to tak aj bude 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

mayi, to je tehotenska demencia - cukor nepomoze! 😀 ale neboj, po porode sa to vrati do normalu... 😀

mata1001
17. feb 2010

majusale do augusta je vies aka dlha doba??? no ale ved ty vies ked tam nedoverujes dr tak nie je o com...ze?

ejka a ake mate pre babu?

ejasmeja
17. feb 2010

mame Svetlanku, da sa tak pekne volat, ked je malicka ze Svetluska 😀

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja si ma pobavila a aj ukludnila 😀 😀

majuska veru aj moja svagrinka ked pride z UK tak chodi na kontrolu ku svojej gyn tu na SK tam ze to je otras tak vydrz august je tu ani sa nenazdas !!!

majuska7979
17. feb 2010

matus tymto buzerantom nedoverujem,
a mame stale cas 😉 a ako som hovorila chcem ist na svadbu v auguste tak nejako specialne nic robit nebudem 😀 ak ma babo prist to pride ak nie to nie 😉

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja: svetluska je krasne meno

mata a co vy ake mena mate v kurze ??

mata1001
17. feb 2010

Svetlanka ano uz si spominam.uz sme sa o tom bavili.aj moja kolegyna bola Svetlana a je to dobra baba

mayka veru veru ejka ma pravdu demencia to je to spravne slovo.mam ju j ja nic si z toho nerob.zvyknes si 😀

majuska7979
17. feb 2010

mne sa paci sarah, sandra, vaneska, barbara, rebeka mm sa paci lenka alebo lucia,...

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska isto si pisala ako a co mas ale vies ta demencia xixi v com sa nedari alebo sa snazite kratko??

ejasmeja
17. feb 2010

Mayi, to je vedecky dokazane, ze v tehotenstve sa zhorsuje pamat aj znizuje IQ! ale po porode sa to vrati na povodne hodnoty...
lenze ak budes furt s babo sama doma, tak sa ti zas zmeni slovnik na same "ťuťu, ňuňu, fufu..." 😀

majuska7979
17. feb 2010

maya toto je 8cyklus 😉

mata1001
17. feb 2010

my doma no segra ma luciu a davida a svagrina kristiana a mateja a my chceme bud nelu,nataliu a filipa.ale to su len moje rozhodnutia moj mm sa zatial nevyjadril.on si robi srandu a ked sa ho pytam tak mi zacne menovat take mena z roku jedna-dva.tak potom sa rehnime...dionyz a tak...

majuska7979
17. feb 2010

alebo 9cyklus?? uz to neratam ale ak sa nebude darit do jula, to sa pojde k dr 😉

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska dobry vyber az 7 😵 😵

eja : to myslis vazne ze v tehu sa zhorsuje pamat?? ja som ze si robis srandu ved ja si uz teraz musis pisat co a kde ist kupit a co potom ,....... 😒 😒

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska tak to nie je az take zle ved mozno ste netrafili ten spravny den nie??? moja znama si poctivo meria a podla nej mava ovu niekde na konci a podla dr. na zaciatku a teraz su mudri vsetci takze chce to len cas ale tie vysetrenia isto treba skusit "!! pomozu !!

mata: dioniz noo som sa skoro pocikala a co tak Hugo, alebo dnes som pisala jednemu panovi list a mal tam meno ze Zvonimír a to som neverila vlastnym ociam 😀 😀 😀

ejasmeja
17. feb 2010

Mayi, to naozaj, ja si to uvedomujem na sebe, ze ako zabudam nepodstatne veci.

musim uz ist dievcata, idem na predporodnu pripravu a cvicenie.
krasny dnik vam zelam 😉

m.a.y.a.
17. feb 2010

jee eja super tak pekne cvickaj paaa

mata1001
17. feb 2010

ejka pa mojka a pekny dnik.

mayka Zvonimir? 😀 😀 😀 skusim navrhnut mm ci sa mu to nahodou nepaci 😀 😀 😀

mimuska77
17. feb 2010

Caute babule tak ste sa tu akosi rozbehli a aj tie mená no náhodou ten Zvonimír to je podarené,to som ale fakt ešte nikde nepočula 😀

Majuska a Ty sa mi miláčik netráp ja ked som Ti povedala že do roka a do dna od Vašej svadbičky tak do roka a do dna to mi ver a prajem Ti to zo srdiečka ešte s mm máte 4 mesiace tak neboj to je ešte dlhá doba a za vtedy sa dá ešte tolko toho "uštrikovat" a nezabúdaj že sa to s nami snažilkami rozbehne a potom v lete máš bárs kolko času navštívit dokynu..Ty si ešte mladunké stvorenie takže cesta k dietatku je lahšia a to mi ver na chvíločku by si mala zabudnút na teplotky a dat tomu úplne uvolnený priebeh a uvidíš že tehu budeš čoskoro a to ja sa nemýlim 😉

majuska7979
17. feb 2010

no mimuska, aj tak urobim, koncim merat po ovulke 😉

majuska7979
17. feb 2010

kde ste zas zmyzli, ja teraz budem musiet padat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre