Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
20. apr 2010

lubi ahoj...a co si taka ulietana?

m.a.y.a.
20. apr 2010

ahoojte , je tu niekto?

mata1001
20. apr 2010

mayka ja som tu

m.a.y.a.
20. apr 2010

ahojky mata tak ako mas? som citala ze ste nezvladli glukozu 🙂 🙂 ja sa toho tiez desim lebo sladke nemusim a bude asik trapasik 😀 😀

m.a.y.a.
20. apr 2010

a krasnu zbierku veciciek mas som kukla. my sme tiez co to nakupili boli sme v BA a dobre ceny mali v HM ze za 5€ no nekup si nieco tak pomalinky zaciname skupovat a este dufam ze znamy nam nieco posunu 🙂

mata1001
20. apr 2010

mayka dakujem za opytko,mam sa ok.no ta glukozka bohuzial sla von,aj ked som sa snazila to vypit na jeden nadych.ale ja som to pila doma.a potom mi po hodine brali krv.a uz mam aj vysledky.je to ok.tak som rada.
vecicky pomaly aj my kupujeme ale zas neprehaname to zatial.
a ty sa mas ako?pekne ti rastu tt.a co pekne ste kupili?

m.a.y.a.
20. apr 2010

to som nevedela ze aj doma to mozes vypit?? dobre vediet ked to nezvladnem xixi 😀 😀 a tesima ze mas dobre vysledky !!
no tie tt pribudaju ani neviem ako a na druhej strane som rada ze uz mi nie je zle, grcky uz nie su vobec ale na jedlo si davam pozor stale hoci co mi nechuti.
pokupili sme nejake dupky, body, ciapocky, ponozky, tricka ale kupujem skor take zimne kedze to bude oktobrove )) ale tiez to neprehaname ale isto je lepsie mat vsetko pripravene ako zhanat na poslendu chvilu a ked si predstavim ze v lete budem v tom najvyssom tt tak radsej uz moc nechodit po obchodoch 😵

m.a.y.a.
20. apr 2010

a ozik male uz kope?? kedy si asi pocitila prve razy??

mata1001
20. apr 2010

kazdy dr ti povie inak.u niekoho sa to pije v nemocke a u niekoho doma.ja som to vypila o 7hod a o 8hod som uz bola u dr.
len teraz si to zacnes naplno uzivat to tehu ked ti uz nie je zle...aj u mna je to tak...a cvicit nechodis?

mata1001
20. apr 2010

kope jasne o 106.prvykrat to bolo presne 4.3. 🙂

m.a.y.a.
20. apr 2010

veru uz je to lepsie a uzivam si to naozaj viac. cvickat som este nebola ale chystam sa skor na predporodnu pripravu ale cakam este ne tie triple testy (teraz stvrtok idem na velke sono a dufame ze nieco uvidime) a potom v maji chcem zacat a ty chodis? ci sa neda ked si PN?

mata1001
20. apr 2010

ja cvicit chodim na psychofyz pripravu na porod.je to super.na fit lopte... 🙂

m.a.y.a.
20. apr 2010

a je to nieco ine ako predporodna priprava ci aj take vam hovoria?

mata1001
20. apr 2010

neviem aka je predporodna priprava...mi tu robime napr.dychacie cvicenia...

m.a.y.a.
20. apr 2010

noo je to nieco podobne na priprave sa tiez dycha, cvici, ukazky kupania, prebalovania a nejake rozhovory s lekarmi a porodnikmi takze je to podobne noo treba aj medzi ludi je to fajn?
a pojdete aj na 3D ci 4D sono??

mata1001
20. apr 2010

tu nie su ukazky kupania.my len cvicime...
podla mna je to super.sa vzdy na to tesim aspon rozhybem kosti...
na 4D idem az v maji ale uz sa neviem dockat...

a teba co cakaju teraz ake vysetrenia?no stvrtok ten tripple test to si spominala...a potom?

m.a.y.a.
20. apr 2010

noo idem na poradnu a ze vraj prve velke sono a meranie krpca ze presne v kolkom tt sme a ci ma vsetko co ma mat, idem aj s mm tak sme nedockavi a triple sa dohodnem so sestrickou ze kedy ale asik to je jedno ze nie su na lacno a ty si uz bola na tie triple?? dlho si cakala na vysledky a predpokladam ze dopadli OK !!!

mata1001
20. apr 2010

tie tripple testy si mozes dat lahke ranajky aspon mne tak povedali.a vysledky?no to ti nepoviem...asi 2tt...

mata1001
20. apr 2010

a co by ste chceli?chlapceka ci dievcatko?ja som bola presvedcena ze mam pod srdcom dievca ale nie...cakame chlapceka...ale newa...nech je zdravy...

m.a.y.a.
20. apr 2010

takze este nevies ani ty ?!
noo nam je to jedno hlavne nech je zdrave ale prihovarame sa chlapcekovi a mam aj taky pocit ale vsetko moze byt inac ved ono sa nam ukaze teda dufame ze nas nebude saliet do konca 😵 😵
mata ja sa pre dnesom lucim uz ma berie na spanok tak idem aj tebe bru nocku a zase napisanou 🙂 🙂

lubik30
20. apr 2010

ahojky tehulky 🙂 zasa som tu nikoho nestihla... ☹
máte niečo nové ja nič,len to že budem bez PC a neviem kolko dúfam že len 2 dni. 😒

mata1001
20. apr 2010

dobru mocku mayka... 😔 😔

my to vieme zatial na 80% ze to bude chlapec.potvrdi sa to na 4D utz... 🙂

megynka
23. apr 2010

ahojte 🙂 čo nové,už tu dlho nikto nebol 🙂 ja som bola dnes v centre na kontrolné stery a výsledky fragmentácie DNA spermií lekár okomentoval asi tak, že určite použijeme manželove spermie a nie darcovské 🙂 ja som bola už ale tiež rozhodnutá darcovské odmietnuť keby na to prišlo, lebo adoptované mimino budeme mať ale ešte chceme svoje a riskla by som to aj keby bola len jedna spermia dobrá 🙂

ejasmeja
24. apr 2010

ahojte!
Megynka, tak to su dobre spravy! blahozelam! a nech to vyjde! 🙂

megynka
24. apr 2010

ahojte 🙂
ejasmeja dík 😉 som dnes zničená, prišli sme z prechádzky a to slniečko ma akosi unavilo 🙄 chce sa mi spať, tak asi zaľahnem 😉
krásny víkend prajem 🙂

ejasmeja
24. apr 2010

megy, krasne sny zelam! 😉

mata1001
25. apr 2010

caute baby....nikto...? ☹

megynka
26. apr 2010

dobré ránko, vás pozdravím a idem pracovať 🙂 včera som si v bazáre tu na koníkovi objednala úžasné tričko pre 4-6 mesačné mimino, tričko je žlté a vpredu má foto šteniatka labradora, presne ako bola naša labradorka, tak som neodolala a objednala a naše mimčo v ňom bude potom chodiť venčiť hafana 😀 😉
krásny dník želám 🙂 a vy čo máte nové?

majuska7979
26. apr 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
ahojte babule tak ja dnes takto a moc moc mi drzkajte palceky 😵
testik dnes bol negativny

mata1001
26. apr 2010

ahojte
megy ked ti pride to tricko tak odfot a daj do albumika,my sme straaaasne zvedave.... 🙂 🙂 🙂

majuska velmi pekny grafik.... velmi velmi velmi drzim palce.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre