Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
18. nov 2009

jaj, tak ale si dobre rozplanuj cesty a ak nemusis, tak nechod nikam radsej a hlavne sa dobre obliekaj, aby si neprechladla a davaj si pozor na chripku a papaj kyselinu listovu

lubkabb
18. nov 2009

mohol by , no nie? A dúfam, že to nebude mimomaternicové....som mala zlé sny dnes v noci.

lubkabb
18. nov 2009

kyselinku papám každý deň. aj C, aj ovocie papám, teplo sa obliekam. V piatok som si zobrala voľno, takže si aj oddýchnem.

ejasmeja
18. nov 2009

vypytaj sa na rizikove radsej, a ja som tiez mala strasne sny, bala som sa, ze potretim alebo sa nieco stane babu, koli tym liekom, ale nesmies na to mysliet, co ma byt to bude, zbytocne sa nestresuj, lebo tym babu len poskodis, ked budes v pohode, bude aj malinke vporiadku.
drzim palce, aby nebolo mimomaternicove

lubkabb
18. nov 2009

ked ja som v práci také dievča pre všetko a naša pobočka má prízemie a poschodie...aj ked chcem na WC, musím po sklenených schodoch dole, nezabudnúť si čipovú kartu, lebo by som sa musela vrátiť.

ejasmeja
18. nov 2009

dobre, opatruj sa, tes sa na babo, lebo ono uz citi, v ako si psychickom stave a negativne myslienky si nepripustaj, dobre?

lubkabb
18. nov 2009

ináč, ja strašne stresujem po tej prvej skúsenosti ☹

lubkabb
18. nov 2009

posnažím sa, bude čo má byť. Tak?

ejasmeja
18. nov 2009

hm... tak skus povedat, ze sa citis zle, nech sa nehnevaju, ale nech tentokrat posielaju pre veci niekoho ineho a aj na vybavovacky, ved nemusis hovorit, koli comu sa potrebujes setrit, ale povedz to aspon zajtra a v paitok volno, a potom sa uvidi

ejasmeja
18. nov 2009

lubi, verim, ze je to straaasne stres, ja som bola priam vydesena, ked som zistila, ze som brala strasne nebezpecne lieky, ale som si povedala, ze to co sa uz stalo, zmenit nemozem, a ak sa budem stresovat, mozem babu poskodit viac. tak skus mysliet takto a ver mi, ze babatko citi tvoje nalady. verim, ze to bude dobre, tak sa ty len pekny tes, ano? 🙂

lubkabb
18. nov 2009

Teraz ma pri zohínaní vôbec nepichá...možno to bude rozťahovaním maternice.

lubkabb
18. nov 2009

Budem...a tebe kedy začalo bývať zle?

ejasmeja
18. nov 2009

to moze byt to roztahovanie maternice, kazda to moze vnimat trocha inak, takze to nemusi znamenat nic zle. in ak aj mna obcas picha, tak troska na boku maternice, ale to tiez iba ked prudsie vstanem, alebo urobim nejaky taky pohyb... ale lekar to kontroloval, a ze nic to nie je, ze to bude len rastom maternice, tak snad mi neklamal 🙂

lubkabb
18. nov 2009

myslím, že nemal prečo klamať. Aj ja ti držím päste v piatok k dr., nech je všetko OK 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

ked tak rozmyslam, tak skoro hned po ovulke, inak ty si presne ten isty pripad co ja, tiez som ju mala takto straaaaasne oneskorenu 🙂
ale to ze mi je zle som vtedy pripisovala tym liekom, tak som tou neprikladala ziaden vyznam. to ze ti byva zle je vlastne dobre znamenie, ze ti stupa hladina hormonov 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

dakujem! ja budem tiez na teby mysliet a drzat palce! a daj potom vediet, ze ste vporiadku, dobre? ja si to k veceru precitam 🙂

mata1001
18. nov 2009

ahojte baby...co vy to tu rozoberate?tesiiiimmmmm saaaaaa s vami....naozaj a uprimne vam to prajem...

lubkabb
18. nov 2009

no bolo mi zatiaľ zle len dnes ráno, tak uvidíme zajtra. Ináč mávam zvýšenú teplotu - 37,2 -37,4 . To vraj spôsobujú hormóny - procesy čo sa dejú v brušku. Vždy mám také horúce bruško. MM vraví, že hrejem ako radioátor 😀

lubkabb
18. nov 2009

ahoj mata, ako v práci? kukla si môj včerajší tetsík, je pekne viditeľný.

ejasmeja
18. nov 2009

dakujeme Mati! aj my tebe, mozes mi verit 🙂
a cauko! 🙂
ja som to dnes povedala kamoske, ked ma volala na vytvarny kurz od zaciatku buduceho roka, na ktory som veeeeeelmi chela ist. tak som jej povedala, ze si ho zial nestihnem dokoncit, a ona ze preco? lebo sa mi v maji narodi babatko. tak skoro zletela zo stolicky, ale tiez sa velmi tesila 🙂

lubkabb
18. nov 2009

no mne by to malo vyjsť na koniec júla, začiatok augusta - tak to bude jasný lev!

ejasmeja
18. nov 2009

aj ta teplota je normal, Lubi. mne bolo vkuse horuco, na poradach by som sa bola najradsej vyzliekla do podprsky, a sa zo mna stale smiali, ze im robim striptiz 😀 ved keby tusili ze preco... 😀

ejasmeja
18. nov 2009

moje zas bude byk! aj jaj! maly tvrdohlavec! 🙂
idem jest, mame halusky s kyslou kapustou, mnaaaaam!
hned som tu 🙂

lubkabb
18. nov 2009

jasné že dám v piatok vedieť 🙂 dúfam, že budem mať len dorbé správy. Ktovie či bude dr. vidieť niečo na sone? Hádam mi len nezoberie krv. V apríli sa mu fazulka schovávala a až z krvi mi to potvrdil.

ejasmeja
18. nov 2009

aj moja sa schovavala, skoro nic nevidel a to som uz bola dost tehu... ale krvne testy ukazali a potom aj dalsi UZV
boooze! ja som zavisla na MK! 😀

lubkabb
18. nov 2009

ved sa najedz! takých závislých je nás tu viac 😀

mata1001
18. nov 2009

lubi jasne ze som ho videla.je KRASNY.
a dneska som sikupila aj ja testik a uz fakt dufam ze je to ten pravy a pozitivny.ja budem 21.11 - 10dpo.tak ledva cakam...

lubkabb
18. nov 2009

mata, tak to este musíš počkať, nebud netrpezlivá 😉 Inak najlepší je GS mamatest. To je tento v albume. Má síce napísanú nižšiu citlivosť, ale mne ukázal oveľa silnejšiu čiaročku aj pri prvom tehu, ako tie s vyššiou citlivosťou.

m.a.y.a.
18. nov 2009

ahooojte babule, co to tu citam ze lubkabb je v tom 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou a drzim palceky vsade nech je vsetko OK !!

lubkabb
18. nov 2009

ahoj m.a.y.a. - ďakujem, ja sa ešte bojím tešiť, tak len tak potichúčky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre