Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
27. dec 2009

mam sa ok.uz grcam rano a to ja tak neviem.vzdy sa na to pripravujem pol hodinu.
ty nerobis dneska?

mimuska77
27. dec 2009

Takže grckáte?Nevadí aj to je radosť aspoň vieš že to maličké je tam kde má byť!!!!!!!!!!!!!!
Ja sa inak mám ,dobre už dnes vyzerá že mrcha mrchatá odplávala tak sa teším na večer s mm 😉 Ved chúda moje tak zanedbávam kvôli tej poondiatej mrche a problémami s tým spojenými,ale dnes mi je veselo 😉

mimuska77
27. dec 2009

A či nerobím ,no to by som asi ani nebola ja,skús hádať kde som na poobednej,ale teším sa,že si tu aspoň mi to rýchlo ubehne!Už len zajtra,pozajtra nočná a od stredy som doma až do pondelka,veľmi preveľmi sa teším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mata1001
27. dec 2009

jaj mojka zajtra idem k dr.aj ja mm zanedbavam totalne ale ja nemam vobec chut na nic.

mata1001
27. dec 2009

no to ti verim ani ja som nemala rada poobedne bleeeeeeeeee
tak si pisme moja aspon ti utecie cas

mimuska77
27. dec 2009

Tak Ti zajtra držím palce a potom daj vedieť ako rastiete,a že nemáš chuť na nič ohľadne mm,kamoška to tiež mala do tretieho mesiaca a potom sa mm venovala jeeeedna radosť,ale každá sme iná.....Co má byť to bude 😅

mimuska77
27. dec 2009

A píšme si jedna radosť a tá naša majka niekde zdrhla aj tá tu bola ale asi je smutnučká s toho testu ☹

mata1001
27. dec 2009

juj to ma mrzi ze si nasla len /.
a ty si ako dlho v robote?

mimuska77
27. dec 2009

No ved aj mňa tá majka mrzí,ale ked na prvom teste našla dve //,tak to nechápem ani ja....
Ja som do 22:00,a mm ma pôjde čakať,lebo ja sa sama bojím ísť,nikto s tejto zmeny nejde tade kde bývame....Inak ho aj ľutujem,lebo mm mal rannú,ale už som s ním volala,že on by ma nenechal ísť samú....tak som rada!A vianoce ako si prežila?Chodili ste po návštevách?

mata1001
27. dec 2009

no ani ja by som neisla domov sama.ja sa tiez bojim v tme.nechodili sme po navstevach lebo necitim sa dobre.

mimuska77
27. dec 2009

Joj mojko to ma mrzí,dávaj na Vás pozor 😉

mimuska77
27. dec 2009

Babulka tak ja pomali budem končiť,prajem Ti ,aby bábenko poslúchalo,zajtra vybav všetko dobré,ja sa pomali idem chystať do spršky,idem si ešte umyť vlásky,pá a zajtra som tu jak na koni 🙂

mata1001
27. dec 2009

ahoj aj ja pojdem.dobru nocku 😉

majuska7979
27. dec 2009

ahojte babule, spinkala som 😉
nieje to somnou az take zle 😉 vcera som mala popoludnovku, pracovala som za kolegynu do 10vecera a hned dnes na rannu, cize som vstavala 4.30 rano musela som si to trosku odspinkat 😀

lubka0506
28. dec 2009

ahojky 😵 nikto tu nieje?... ☹ 😢

mimuska77
28. dec 2009

Cau luby,čo máš nové? 🙂

mimuska77
28. dec 2009

Lubka a Ty si zdrhla? 😕

lubka0506
28. dec 2009

Ahoj mimus 🙂 ja som si myslela že tu nikto nieje...

lubka0506
28. dec 2009

Nové nemám nič...dnes som bola na 4 hodiny v práci tak som sa aspon trošku rozhýbala po vianociach...a ty ako? čo ti doniesol Ježiško???

mimuska77
28. dec 2009

Lubka,ja tiež toho nemám moc nové akurát,že mám po mrche a možme íst do dalšieho kola.....snažilkovania 😅
Ježiško,dakujem za opýtanie,nohavice,botasky zn.,eurá,kozmetiku,knihy,papučky,rukavice,ponožky....
Ale prežila som celé sviatky v robotke na smenách ☹ takže som si to moc neužila!A Tebe čo pekné priniesol Ježiško?Pracuješ len na 4 hodiny? 😉

lubka0506
28. dec 2009

...nie nepracujem na štyri hodiny, medzi sviatkami nerobí nikto len 4 chodíme chystat objednávky a to sme neboli ani štyri hodiny... 😀 😝 Ja som dostala nový župan, dve mikiny zn., bundu, kozmetiku, a rifle... 🙂 u nás bol Ježiško s dvomi vozmi vieš... 🙂 ale to čo som chcela tam nebolo,to asi nemali na sklade... ☹

lubka0506
28. dec 2009

...z toho snažilkovania si nič nerob ja som na tom tak isto, aspon si to užijeme za mladi... 😀 ...akurát že mám íst po novom roku na laparku,teda ak sa zasa do toho niečo nevysype... 😒

mimuska77
28. dec 2009

Jaj miláčik my sme už spolu kecali,to Ty máš íst na tú laparku?A luby Ty ešte nie si po 30- tke,že?Tebe hned tú laparku navrhli,alebo Ty už si absolvovala vyšetrenia?Na základe čoho Ta na laparku posielajô????? 😒

lubka0506
28. dec 2009

mimuš ty si zdrhla?... 😢

lubka0506
28. dec 2009

jaj moja zlatá ja som mala v lete 30... 😎 mám íst na tretiu laparku...mám íst kvoli tomu, lebo tam dole nemám niečo doriešené... 😀 a vyžadujú si to v CAR.

mimuska77
28. dec 2009

Nie miláčik tu som,len sme písali v rovnakom čase.... 😀

lubka0506
28. dec 2009

ahááá... 🙂

mimuska77
28. dec 2009

No luby a to ste sa rozhodli íst do CAR,alebo doktory Vám kázali,Vy sa od kedy snažíte,ak sa možem opýtat? 🙂

natalca
28. dec 2009

ahojte dievcata, dnes som si kupila kyselinu listovu, len som sa zabudla opytat na davkovnie, vy to ako uzivate? mozno to je v letaku, ale ja sa aj vas opytam 🙂

lubka0506
28. dec 2009

ja som chcela íst do CAr dávno, najprv nechcel íst mm a potom sa to akosi vlieklo...a doktori nekázali im to bolo potrebné nakázat... 🙂 ...my sa snažíme 6 rokov a to nerátam rok ked sme boli slobodní... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre