Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

januliq
29. jan 2010

tak, tak...hlavu hore a ide sa do dalsieho kola 😀 ...uvidim, ako budem ja - ms mam dostat 31.1. (+ -1den) 😕

majuska7979
29. jan 2010

o to coskoro, a chcela si povedat nedostat 😀

januliq
29. jan 2010

...teda nedostat samozrejme 😉 ani teraz ani najblizsich 9 mesiacov 😀

makda
autor
29. jan 2010

majus, to ma mrzi, ze to takto dopadlo ☹ . vyzeralo to tak nadejne
natalca, aj tvoj graf vyzera dobre. neskusala si este testovat?

natalca
29. jan 2010

ahoj makdi, este nie, bojim sa vysledku 😉

makda
autor
29. jan 2010

aky dlhy mavas cyklus?

natalca
29. jan 2010

26 ms by mala prist vo stvrtok

natalca
29. jan 2010

teda nemala 😵

makda
autor
29. jan 2010

no to je super. tak skus pockat este nejake dva dni a testni 😉 . podla mna tam budes mat pekne // 😵

natalca
29. jan 2010

jaaaj makdi, ak neklesnem, testnem v nedelu, alebo v pondelok 😉

natalca
29. jan 2010

tak drz palceky 😵

makda
autor
29. jan 2010

drzim palceky. aby si neklesla a aby si tam mala //.

idem ja, mm je doma, idem sa mu venovat. zatial pa 🙂

natalca
29. jan 2010

pa pa 🙂
a dakujem 😵

mimuska77
30. jan 2010

Caute všetky moje zlatíčka kámošky snažilky,mamuľky ja Vás tak" milujem" a to som neni prihriata ale podarilo sa mi sem ubziknúť,akoinak som na rannej a roboty jak na kostole,ale čítam si Vás a teším sa jak býk,že ste ma hľadali.Musím sa priznať aj sa hanbím sa ozvať nakoľko som si už tak namýšľala tehu,a prd mrcha došla tak som si povedala,že no čo aj baby na fore si o mne pomyslia?A u dokyny som nebola od minulej nedele mám mrchu furt,vyzerá že končí,ale moc sa jej nechce...A ja už vážne chcem ísť k dokyne,takže ked do pondelka zmizne idem na to vyšetko,ale baby dnes mi volala kamoška s ktorou som ráno cestovala a hovorí mi Mima Ty si neni tehotná?Ja že prečo?Ona že mi vidí na tvári že som tehu,tak som jej povedala že nieeee som mám mrchu,aj tehu negat. testy,ale je už druhá aj s mojou maminkou čo mi to hovoria...No ale už dosť bolo snívania hor sa do druhého kola......Pá,pá myslím na Vás a ked budem mať čas hned som medzi Vami 🙂

Dnes ideme s mm gratulovať nášmu krsniatku k 1. rôčku tak ho vycmúľam jak kôň také zlaté decko je to inak malý Marko môj miláčik 😅

lubka0506
30. jan 2010

ahojky 🙂 mimus teda my sme ta zhánali a ty si sa flákala...! Nebud smutná hlavu hore a ako si povedala hor sa do druhého kola... 😉

ejasmeja
31. jan 2010

Mimuska77, hlavu hore! mozno vidia "buducnost" 😉 aj u mna to tak bolo, ked som este nebola tehu, ze mi niekolko ludi povedalo, ze som... mozno "videli" okolo "poletovat" dusicku babatka, ktore si zenu vybera za maminku. aspon takto tomu veria rozne prirodne narody, ze dusicka je uz s mamkou este pred fyzickym otehotnenim... takze... 😉

mimuska77
31. jan 2010

Caute babulky,teda Eji no ja sa teškám niet čo dodať a ešte keby si vedela,že ja takýmto veciam verím!!!!!! 😅

ejasmeja
31. jan 2010

Mimus, ved aj ja tomu verim a som toho jasnym dokazom! inak by som ti to sem nepisala... 😀

mimuska77
31. jan 2010

No super ejka tak sa teším,že v tom nie som sama 😉
A inak ako sa mi máš?

mimuska77
31. jan 2010

Ejuš inak jak Ti pekne pribúdajú tt!!! Teším sa 😅

ejasmeja
31. jan 2010

nie si, nie si! ja som to ale vtedy, ked mi to hovorili (inak aj jeden cigan mi to povedal) vobec nebrala vazne a iba som sa usmievala a myslela si svoje, ze hej, no iste! a ani som sa nenazdala a babo nelietalo okolo mna ale sa pekne krasne usadilo v brusku aj napriek ochrane a napriek tomu, ze som v case oplodnenie mala oficialne neplodne dni tesne pred menstruaciou! hehe! a som velmi velmi stastna, ze sa tak stalo 😀
takze Mimus, pekne sa snazilkujte, ono to coskoro pride... 😉

ejasmeja
31. jan 2010

a ja zas idem venovat sa obedu 🙂 zelam krasny dnik!

mimuska77
31. jan 2010

Eji krajšie si to ani nemohla napísať povzbudilo ma to do dalšieho kola a už znova viem,že nádej umiera posledná a už budem s lepším pocitom snažilkovať 😉
,
A inak dobrú chuť k obedíku,ja som ako vždy v "mučiarni" v robotke a na obedík sme pozvaní k svokrovcom,takže som sa uliala z varenia,pá,pá 😅

januliq
31. jan 2010

ahoj baby, tak ja mam dnes dostat ms ...no a uz rano som sa zobudila na bolesti a krce 😒 a pocitam ze vecer, najneskor zajtra je tu...takze ako mimus a majus hovoria - ide sa do dalsieho kola 😉

mata1001
31. jan 2010

caute nikto tu nie je?

reisi
31. jan 2010

ahojte babulky, mozem sa vam sem natlacit? Makdi ma navnadila, ze ste fajn... Ja mam po 30 a jedno dieta a druhe sa nejak nedari 😝

mata1001
31. jan 2010

reisi jasne ze mozes...my sme tu dobra partia ked sa zideme,sice to v poslednom case nie je casto,iba sa obchadzame ale babulky su tu fajn...tak ta vitam u nas.... 🙂

reisi
31. jan 2010

mata, dakujem🙂 Vsak po vikende sa to tu asi rozhovori 😀

natalca
31. jan 2010

vitaj reisi 😉

lubka0506
1. feb 2010

ahojky babiky 🙂 ako ste víkendovali? ja som zasa sama manžel odišiel do práce a neviem ani kedy príde... ☹ ozaj vítam medzi nami reisi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre