Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
2. feb 2010

O.K. maji ja si chcem merať,len ako to mám spraviť na nočnej??????????Hm,?
No a zubárov mi ani nespomínaj ten zub s ktorým idem zajtra ma začal bolieť už pred svadbou aj som s ním bola u zubárky,ale tá mi na miesto zlého spravila dobrý,a to som ani nevedela šťastie že ma nebolel na svadbe,lebo by ma porazilo a teraz mi svokra vybavila nového zubára tak zajtra k nemu idem,ale musím si dať chrup do poriadku 😅 😅 😅

majuska7979
2. feb 2010

no na nocnej?? nemam tusenie moja, a spinkavas ak ides na nocnu, predtym nez odchadzas z domku, nejake 3hodky aspon??
to ti budem drzkat palceky nech tento zubar urobi uz ten spravny bolavy zub 😉

majuska7979
2. feb 2010

mumus a kolko dni mas rannu, popoludni a nocnu??

mimuska77
2. feb 2010

No vidíš tak to s tým Tvojím svalstvom som teda nehovorila do buka 😀 😀 😀
Prídi k nám si pocvičiť,je tam všetko možné a celú posilku si robil mm sám 😅
Dokyna povedala,že ona po zdravotnej stránke problém nevidí a pokiaľ to mne nejak extra nevadí,na čo som jej povedala,nevadí mi to,ale také tri mesiace mi to už riadne lezie na nervy,ale hádam sa to spraví 😅

majuska7979
2. feb 2010

no velmi rada by som dosla 😉
no ja ti verim ze ta to obcas stve, a nerozmyslala si ze ty mozes mat ovulku pocas mrchy?? 😉

mimuska77
2. feb 2010

teraz mám streda štvrtok nočnú,piatok,sobota,nedela VOLNO!!!,po,ut,rannú,str,štvr. pobednú,pia,so,ne nočnú a tak dokola dva,dva tri!!!!No inak veľmi by som chcela vedieť tie moje teplotky,po nočnej spím celé doobedie a potom o 21:00 idem z domu na nočnú,musela by som si merať na nočnej,ale to by som mala ležať,že?

majuska7979
2. feb 2010

ze mumus, sorky mimus troska som si poplietla pismenka 😀
ideme papat uz mi mm dosiel tak sa ozvem zajtra pekny vecer prajem 😵 😵 vies na co narazam s tym slovom "prijemny vecer " 😵 😝

mimuska77
2. feb 2010

No vieš čo dala si mi chrobáka do hlavičky,s tou ovulkou,no veru nenapadlo ma to ešte,inak k dokyne ked pôjdem to sa že vraj dá zistiť kedy ovulka prebieha tak sa jej na to opýtam... 😉

majuska7979
2. feb 2010

moja to by si mala spinkat aspon 4hodinky, takze nemeraj na nocnej lebo to chodis 😉

mimuska77
2. feb 2010

Jasné maji viem tak aj Tebe krásny večer s mm a moc to s tým posiňovaním nepreháňajte,ale veľa šťastia a tú mumuš som si ani nevšimla to aj mne sa preklep občas podarí,pá,pá

mimuska77
2. feb 2010

No a s tou teplotkou to nejako vyšpekulujem ved som žena no nie????????????? 😝

mimuska77
2. feb 2010

A kto sa ku mne další pridá?Je tu niekto? 😀

lubka0506
2. feb 2010

ahojky mimus 🙂 ako sa tu máte? to ste toho popísali...ja som "rozhasila" celý satelit a nemohla som ho nastavit...tak som mala koooopu robotky a vy ste zatial písmenkovali... 🙂

majuska7979
2. feb 2010

mimus si spravna zenska to nieco vymyslis s tou teplotkou 😉
tak papa ja idem koncit ozvem sa zajtra babule 😵

lubka0506
2. feb 2010

papa 🙂

mimuska77
2. feb 2010

Cau lubinka, a čo si moja robila s tým satelitom?Spravila si si robotku čo?No a mohla si s nami písmenkovať 🙂

mimuska77
2. feb 2010

maji 😉 😉 😉 dík ty potvorka jedna 😅 😅 😅 😉

Lubi to už aj odchádzaš,alebo sa zdravíš majuške?

mimuska77
2. feb 2010

tak teda pá,pá 🙂 🙂 🙂

natalca
2. feb 2010

mimuska, poslala som ti IP 😉

natalca
2. feb 2010

vitaj modraell 😉

januliq
2. feb 2010

ahoj dievcata, tak dnes ste toho popisali...kym som vsetko precitala... 🙂 natalca, skusala si ten repik? a matus - nely a filip su absolutne fantastike mena 😵
u mna nic nove, ms 2 dni, takze este tak 2-3 dni...a potom sup do snazilkovania 😀 ...ozaj este jedna otazocka, kedy ste povedali dokyne ze snazilkujete a nic? tak o 2-3 mesiace? alebo to je skoro? 😅

makda
autor
3. feb 2010

ahojte babulky 🙂
ja viem, poslednu dobu vas zanedbavam, prepacte 😔 . nejaky mam utlm, nechce sa mi nic, ani na ten net chodit. ubija ma ta PN, ze nemozem ist nikam, len vtedy, ked mam vychadzky ☹. ale uz od 2 tyzdne idem na kontrolu a poviem, lekarke, aby mi PN ukoncila.

katka, tvoj graf vyzera nadejne 🙂. drzim palce 🙂

katka.he
3. feb 2010

ahoj makda... aj ja som totu zanedbavala... nechodila som tu na tuto temu dlhsiu dobu...preco si na PN ..mala si nejake komplikacie? (necitala som prispevky spatne tak neviem)
moj graf vyzera uz skoro 3 roky nadejne a stale padnem na hubu 😨 😀

lubka0506
3. feb 2010

ahojte baby... 🙂 katka he hlavu hore a do dalšieho boja... 😉

mata1001
3. feb 2010

caute krasky...no to ste toho tu popisali aspon sa nenudim a citam...ste tu?

katka.he
3. feb 2010

ahoj mati..ja som tu.ako sa mas?

mata1001
3. feb 2010

ahoj katka,ale dneska celkom dobre,klop klop klop aby som nezakrikla.
a ty co porabas? nepracujes?

katka.he
3. feb 2010

pracujem a popri tom ked stiham aj tu prispievam.... som rada ze dnes ti je dobre...ty si doma na PN? alebo v praci?

mata1001
3. feb 2010

tak mas dobru robotku... 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som PN uz od polky decembra a uz pracovat nebudem.aspon tak povedal dr.tak doma vegetim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre